Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wrestlingul

#11
Regizat sau nu, mie tot imi place sa ma uit. Bine, nu o fac foarte des, decand cand nu e ceva bun la TV sau chiar ma plictisesc. Nu-i cunosc pe toti, defapt nici nu ma prea intereseaza, dar ma pasioneaza sa ma uit. Lovituri in cap, scheme peste scheme, theme songs si apucaturi de nebuni... toate imi plac. Iar aici vorbesc de wrestlingul masculin, caci la femei ma amuza totul, mai ales sunetele de porcusori constipati. Lol xD
Imi aduc aminte ca stateam verile cu varumeo sa ne uitam, lui placandu-i foarte mult de John Cena, nu rata nicio lupta. Am auzit ca e cantaret, nu? Imi place "My time is now". ^^

#12
N-am mai vazut ce se intampla in ultima vreme prin WWE, da' ca spectacol... wrestlingul e foarte misto. sunt unii baieti acolo - ca Jeff Hardy (care ultima data cand am verificat era la TNA) - care fac niste sarituri de te lasa fara respiratie. Imi plac meciurile atletice sau alea in care nu sunt prea multe reguli, dar sunt scari si mese. Nu sunt interesante scaunele, dar mesele si scarile... daaaaaaaaaaaaaaa! Oamenii aia produc un spectacol pe cinste. Tot respectul pentru ei! Pentru multi. fiindca unii fac mai multa gargara. desi nici talentul actoricesc nu e de colo. e un show complicat. unii dintre entertaineri s-au retras tocmai fiindca faceau chestii foarte complexe, care chiar le pun viata in pericol. daca gresesti acolo iese nasol.

in plus diviziile de fete sunt bine reprezentate. o mai mare placerea sa vezi niste paruila intre niste gagici care arata fenomenal. lol.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)