Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wreck-It Ralph

#1
X

Citat:Wreck-It Ralph is a 2012 American computer-animated family-comedy film produced by Walt Disney Animation Studios and released by Walt Disney Pictures. The film tells the story of the eponymous arcade game villain who rebels against his role and dreams of becoming a hero. He travels between games in the arcade, and ultimately must eliminate a dire threat that could affect the entire arcade, and one that Ralph himself inadvertently started.

Aici
Aici gasiti unul dintre cele mai kawaii soundtrack-uri din existenta. Jokes aside xD. Si aceasta animatie Disney, cea cu numarul 52 din toata lista lor lunga e una dintre cele mai amuzante si superbe pe care am reusit sa o vizionez. Ideea in sine e geniala, cand imi imaginez eu lumea ce se ascunde in spatele jocurilor pe care le-am incercat macar odata in viata? Pixeli? Nu e real, nu? Acum ma indoiesc de acest fapt, adica dupa ce am realizat pericolul la care sunt expuse personajele daca nu avem grija de ele si de micul lor univers. Are un happy-end asa cum te astepti de la o animatie, are ceva special si iti arata cum poti sa judeci un caracter uman inainte sa il cunosti si de ce sa nu o faci. Ca si intotdeauna, aceste animatii sunt mult mai mult decat personaje amuzante ce te distreaza pentru o ora si jumatate. Te invata si daca poti sa tii minte si ce anume, ai iesit invingator! Pun not intended.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)