Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wikipedia Game

#41
Numele trupei: Sitawka
Numele albumului: George Henry Williamson
Track 1: Canton of Vénissieux-Nord
Track 2: Carlo Strenger
Track 3: David Cubberley
Track 4: 1986 Colorado Buffaloes football team
Track 5: Park Mok-wol
Track 6: The Difficult Crossing
Bonus Track: Nikodemów

¤ Genul albumului: rock 'n roll, baby 16
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...
My fics: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082
"Te doresc acum!" yaoi +18 http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225522

#42
Numele trupei: Scary (I like this name *like a sir*).
Numele albumului: Mangodara (merge, parca si vad succesul =p~).
Track 1: Museum of the Revolution (good).
Track 2: Tofilau Eti Alesana (ahallenge accepted).
Track 3: Toba people (imi place imaginea de pe Wikipedia, dragut animal).
Track 4: The Crescent tram stop.
Track 5: Mevalonate inhibition.
Track 6: Martin Latsis (in memoria acestui rus care nu stiu ce a facut *like a sir*).

¤ Bonus Track: St. Thomas University (Florida). T.T
¤ Genul albumului: Bille tribe (*rolling on the floor* merge, merge).
¤ Dedicat: Felix Chen (I am very good at that 15).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#43
Numele trupei: Tumulduria
Numele albumului: Paulus Vallius
Track 1: Saskatchewan Highway 950
Track 2: USS Escolar (SS-294)
Track 3: Höfði
Track 4: Allan Gotlieb
Track 5: Mollinedia lamprophylla
Track 6: Dutch GT Championship

Bonus Track: Dulari
Genul albumului: Blues
Dedicat: mie + fans, of course.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#44
Numele trupei: Albatros D.IX
Numele albumului: Rowberrow
Track 1: SS Patroclus (1923)
Track 2: Witchkrieg
Track 3: Albert Michelsen
Track 4: Hyposmocoma adolescens
Track 5: Dave Charles
Track 6: Nicolas Prosper Bauyn d'Angervilliers
Genul albumului: Dnb
Dedicat: Prietenului meu pentru ca lui i-as dedica orice creatie a mea

Numele trupei e genial, nu mi-ar fi trecut prin minte un nume asa tare nici daca ma straduiam mult sa-l gasesc 4 In schimb, numele albumului e foarte neinspirat. Am citit pe wiki ca e un oras din Anglia... E aiurea sa ai un album care se cheama ca un oras din Anglia, in opinia mea :/ Nici macar nu e un oras cunoscut haha
Numele primei melodii iar mi se pare super, ar fi clar o melodie despre razboi sau care sa trimita cu gandul acolo. Fiind un album dnb, cred ca as fi pus un sample dintr-un film despre razboi in ea. A doua e total neinspirata. O melodie cu numele albumului altei formatii e aiurea. A patra ar trebui sa fie cea mai frumoasa melodie din album 4 A treia, a cincea si a sasea... ma abtin 22
Am vrut sa bag si un bonus track... Dar m-au demoralizat numele alea 4 si n-am mai facut-o

#45
(04-06-2012, 07:05 PM)dopamine A scris: Numele trupei: Albatros D.IX
Numele albumului: Rowberrow
Track 1: SS Patroclus (1923)
Track 2: Witchkrieg
Track 3: Albert Michelsen
Track 4: Hyposmocoma adolescens
Track 5: Dave Charles
Track 6: Nicolas Prosper Bauyn d'Angervilliers
Genul albumului: Dnb
Dedicat: Prietenului meu pentru ca lui i-as dedica orice creatie a mea

Numele trupei e genial, nu mi-ar fi trecut prin minte un nume asa tare nici daca ma straduiam mult sa-l gasesc 4 In schimb, numele albumului e foarte neinspirat. Am citit pe wiki ca e un oras din Anglia... E aiurea sa ai un album care se cheama ca un oras din Anglia, in opinia mea :/ Nici macar nu e un oras cunoscut haha
Numele primei melodii iar mi se pare super, ar fi clar o melodie despre razboi sau care sa trimita cu gandul acolo. Fiind un album dnb, cred ca as fi pus un sample dintr-un film despre razboi in ea. A doua e total neinspirata. O melodie cu numele albumului altei formatii e aiurea. A patra ar trebui sa fie cea mai frumoasa melodie din album 4 A treia, a cincea si a sasea... ma abtin 22
Am vrut sa bag si un bonus track... Dar m-au demoralizat numele alea 4 si n-am mai facut-o

Haha, daca tu esti dezamagita de al tau, de al meu ce sa zic? In special track 3, care nici eu, managerul trupei nu-l pot pronunta. 21

On: nu-mi abandonez trupa de mai jos pe inca una. 5
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#46
(07-05-2012, 07:37 PM)Aggie A scris:
Numele trupei: Tumulduria
Numele albumului: Paulus Vallius
Track 1: Saskatchewan Highway 950
Track 2: USS Escolar (SS-294)
Track 3: Höfði
Track 4: Allan Gotlieb
Track 5: Mollinedia lamprophylla
Track 6: Dutch GT Championship

Bonus Track: Dulari
Genul albumului: Blues
Dedicat: mie + fans, of course.

Ce-ai, ma ? Al tau e blana 21 Pare foarte 39 ... misterios Zuppy05(alt cuvant n-am gasit 21)
Imi place mai ales Bonus Track-ul, suna a 'dolari' spus mai funny.
Cred ca o sa fiu si eu fana a trupei tale ca vreau sa-mi fie dedicat si mie albumul 15 Imi place maxim ca e blues, pun pariu ca niciun artist care face blues nu s-ar fi gandit la asemenea nume 16

#47
Numele trupei: Chevereșu Mic. (no, da' ce trupa ii asta? folk)
Numele albumului: Jon Favreau
Track 1: Valeriu Cristea
Track 2: Uvira
Track 3: A IV-a Dinastie Egipteană
Track 4: Santa Amélia
Track 5: Malmedy
Track 6: Râul Valea Bozului (c'moooon! Numai d-astea geografice/ istorice?)
¤ Bonus Track: Țipatul bufniței
¤ Genul albumului: lautareasca, bag seama!
¤ Dedicat: fanilor tarafelor. 21
[Imagine: ls.jpg]

#48
(05-06-2012, 06:42 PM)dopamine A scris:
(07-05-2012, 07:37 PM)Aggie A scris:
Numele trupei: Tumulduria
Numele albumului: Paulus Vallius
Track 1: Saskatchewan Highway 950
Track 2: USS Escolar (SS-294)
Track 3: Höfði
Track 4: Allan Gotlieb
Track 5: Mollinedia lamprophylla
Track 6: Dutch GT Championship

Bonus Track: Dulari
Genul albumului: Blues
Dedicat: mie + fans, of course.

Ce-ai, ma ? Al tau e blana 21 Pare foarte 39 ... misterios Zuppy05(alt cuvant n-am gasit 21)
Imi place mai ales Bonus Track-ul, suna a 'dolari' spus mai funny.
Cred ca o sa fiu si eu fana a trupei tale ca vreau sa-mi fie dedicat si mie albumul 15 Imi place maxim ca e blues, pun pariu ca niciun artist care face blues nu s-ar fi gandit la asemenea nume 16

Eu una abia astep sa spui numele melodiilor preferate prietenilor, fiindca inafara de track 4 si bonus track, ai de zis la celelalte. 21 Mai ales daca adori track 3, 1 si 2. 5

Si mie numele imi pare mai degraba de formatie metal, nu stiu de ce, dar imi place blues. D:

On: I am truly in love with my band, so I won't create another one. Please, they'll have a world tour soon. 15
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#49
Numele trupei: BootVis
Numele albumului: Nice Guy Johnny
Track 1: Rampur Naikin
Track 2: Ethnodoxology
Track 3: M-553
Track 4: Asiatic toad
Track 5: Sam Mbakwe
Track 6: Leonardo da Silva Rocha

¤ Bonus Track: Lebanon at the 1948 Winter Olympics
¤ Genul albumului: Jazz.

Numele albumului este un program de calculator, hmm... Ca sa fiu sincera, chiar nu as alege asa ceva, dar, nah, daca asa a „vrut” sa aleaga wikipedia *laughs*. Numele albumului: o comedie romantica. Parca mi-a dat cineva cu apa in fata cand am citit aceste cuvinte: "’Nice Guy Johnny’ is a 2010 romantic comedy film". Eu nu prea sunt romantica, sau, cel putin, fana acestor genuri de filme. Numele primei melodii: un oras din India. The same water on my face. Numele celei de-a doua melodii imi place intr-un fel, chiar daca il pot pronunta cu greu *laughs*. Track 3: what’s that? Cica un stat, dar nu am auzit in viata mea de el. Niciodata nu este tarziu sa inveti lucruri noi, nu? Chiar daca este cam ciudat sa ai „M-553” ca si titlu. The fourth song: a toad? Hmm, it soung interesting... Maybe I will sing in japanese. Fifth: un politician de care nu am auzit. Sixth: Un fotbalist brazilian. Pff, macar daca ar fi aratat bine, dar nu imi place de el 21.
Cu adevarat, cine a ales aceste nume nu a avut inspiratie in acele momente *laughs*.

#50
Numele trupei: Carlos Eire
Numele albumului: Turkish Academic Network and Information Center
Track 1: Hale Irwin
Track 2: Deadalive
Track 3: George Kaiserling
Track 4: Coleophora batangica
Track 5: New City School
Track 6: 20625 Noto
Bonus Track: Upper ontology
Genul albumului: Rock alternativ 10
Dedicat: oamenilor (stiu ca extaterestrii se vor supara)

Numele trupei imi place, chiar daca e numeele unui istoric 21
Wow, titlul albumului nici nu cred ca ar incapea pe coperta oups
In rest, cred ca track-ul Deadalive va fi hit \m/
"Sometimes it takes a good fall to really know where you stand"




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)