Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

When the High~Priestess comes..

#1
Ohayo!

Eu sunt Ash,locatie nedetectabila,varsta:16 ani si am aterizat aici dupa un mic search on google!
What about me:sunt o persoana cred eu oarecum anormala*evil*.Daca excludem oscilatiile de comportament,atitudinea half masculina,temperamentul vulcanic,ironiile nelipsite pot afirma ca sunt chiar o persoana echilibrata*grinning*

In general imi place sa ma ocup de fic-urile mele si sa dau cat mai mult contur uman personajelor mele.
O alta obsesie a mea este desenul la care pot recunoaste ca ma pricep.

Dar,cea mai neintrecuta obsesie a mea sunt anime-urile bineinteles.Iar favoritele mele sunt cele de actiune si cele romantice.Printre preferate se numara4eath Note,Bleach,Naruto&Naruto Shippuuden,Soul Eater,Peach Girl,Nana,Gravitation,D.Gray Man,07 Ghost,YYH,Trinity Blood,Ghost In The Shell:S.A.C,Gankutsuou etc

Personaje preferate:Near,Ichimaru Gin,Shikamaru Nara,Sasori,Soul Eater Evans,kairi Okayasu,Ren Honjo,Shuichi Shindou,Lavi,Frau,Hiei,Kusanagi Motoko etc.

La capitolul manga ma mandresc cu colectia Bleach la activ,Nana,si cat de cat din Naruto.


Questions?Intrebati`ma![/font]


#2
Bine ai venit pe Animezup, [z]LetAlisH[z]!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună și bine ai venit pe animezup !
Happy posnting !
I have some questions for you ...

- yaoi sau yuri ?
- care este culoarea ta preferată ?
- wanna be friends ?

You are welcome !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).
























Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)