Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Whatever... din politete.

#1
'elo! Cred ca a venit momentul sa ma prezint, nee?
Eu sunt Angedith si prefer sa mi se spuna asa. - fara apelative nemotivate -
Hmm... nu sunt chiar noua in ceea ce priveste forumurile, dar asta nu conteaza. Nu am o anumita preferinta in ceea ce priveste anime-urile, am urmarit la nimereala. Deci, cei care ma cunosc stiu ca am inceput n anime-uri si nu am terminat niciunul. De ce? Erm, nu ma intrebati.
Anyway, iata cateva anime-uri: Death Note, Itazura Na Kiss, Lovely Complex, Gravitation, Loveless etc.
Manga nu prea citesc, desi am avut o tentatie. Nu prea se lipesc de mine, dar ce-am citit a fost gen yaoi. - si totusi, nu am terminat niciuna -
Varsta nu cred ca are rost sa mi-o stiti, nici prenumele sau numele. Dar nu e o regula.
Sunt berbec, dar dupa noul zodiac se prespune ca as fi pesti[?]. Eh, e mai bine sa stiti ca berbecul ma descrie cel mai bine.
Hobby-uri nu am multe, ca orice persoana normala: ascult muzica, urmaresc filme, inot etc.
Anyway, nu vreau sa para un monolog, deci inchei aici.

Have fun. ^^
“Always forgive your enemies - nothing annoys them so much.” -Oscar Wilde



#2
Hy there Angedith ^_^.Mi-a placut prezentarea ta^^.Heh..ce pot spune?Welcome here,have fun and happy posting ^^,a da..si o multime de friends ^^.
Hmm..as avea 1-2 intrebari:

1.Ce muzica asculti?
2.Ce gen de filme iti plac 5?
hai si 3...are you chocolate addicted? *cred ca a devenit o obsesie intrebarea asta pentru mine 24*

So...inca odata welcome here ^_^

#3
Multumesc pentru urare. ^^
Sa iti raspund la intrebari:
1. Ascult orice-mi place, nu am un anume gen preferat. Exceptie fac manelele. In rest, poti gasi si populara la mine, dar cam rar.
2. Idem muzica.
3. Nu, nu sunt chocolate addicted, dar am fost. Nu am mai mancat ciocolata de un an, daca imi aduc bine aminte.
“Always forgive your enemies - nothing annoys them so much.” -Oscar Wilde






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)