Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Whaaaaaai! Whaaaaaai! ^^

#1
Ma cheama Botan, am 14 ani, sunt din "Vestul Salbatic" al Romaniei [adica Arad].
Sunt o fire vesela [ in mare xD] si imi place sa fac multe chestii.
Mda...Hobby: muzica[intrebati`ma orice legat de teoria muzicii...] si cititul. Cartea mea preferata e "Paula din Valea Waldensiei" de Eva Lecomte, o biografie ce m`a facut sa plang XD
Culoare preferata: Verde!
Anime preferat: am 3 XD Clannad, Yu Yu Hakusho si Vampire Knight.
Personaj preferat: Botan[Yu Yu Hakusho], Yuuki[ VK], Ryo[Clannad]
Daca vreti sa stiti mai multe [desi eu cred ca am zis destule] intrebati^^

Ja.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Botan`chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hehe, Onee`chan ^______^! Bun venit pe Zup.
I'm so happy ^^ ...Ma bucur sa te vad p'aici :]
Uh, intrebari nu am pentru ca deja ne cunoastem xD
So, iti urez o sedere placuta pe forum and make friends ^____^
Happy posting and no spam.
Bye~Bye ^^ !

[Imagine: L22_1057.gif]

Looking at the endless waving sea
The echoing thought does not come true.
If we meet, i wonder if this darkness will clear up
Continuing to sing the desire for the far land.


#4
Whaaai! Multumesc de bun venit, dragilor!^^
Onee`chan! Vad ca deja ti-ai pus set-ul pe care ti l-am facut^^ ma bucur ca iti place. Ei..multumesc inca o data si totusi...astept intrebari [ador intrebarile!!!...Onee`chan stie xD]

Ja~!^^

#5
Hei,hei,Botan-chan,bun venit pe AnimeZup =D
Neee,am si eu niste intrebari <333
1.Ai citit manga?Daca da,care ? =3
2.Ce gen de muzica asculti?
3.Canti la vreun instrument sau cu vocea ? [Ne,eu invat sa cant la tobe si la chitara *cough*]
4.Ce zodie esti?

Cam atat,Botan-chan,sper sa ne mai vedem pe aici.Mult noroc si in continuare


Cheers~ hug
LOLNOPE

#6
Buna Botan ! Bine ai venit aici !I hope you will have a great time on zup pupic !
Acum , daca tot vrei intrebari ...
1. Si eu sunt curioasa ! Sti sa canti la vreun instrument muzical ?(eu la pian si chitara 4)
2.Iti place sa citesti?(daca da) Care a fost ultima carte citita ?
3.Iti plac animalutele ? Ai pe acasa ?
4.O sa scri un fic?
cam atat ... /\ /\ sper sa iti faci cat mai multi prieteni !pupic
Bye ...

#7
Bine ai venit pe AZ botan-chan ^^..waaa...un clannad fan[pe langa vk..*ahum*]...welcome my dear...i luv clannad 2..8..sper ca ai vzt clannad~ after story nu? :d
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#8
Aaaah ai vazut Clannad *sparkle* Nu vezi multi fani clannad every day xD Siii ce`ti mai place la Clannad XD? Ai vazut After Story? Do you like Ushio ^.^? Sure,Ryou e chiar simpatica,o sa apara un special OVA din care am inteles ca va fi Ryou/Tomoya/Kyou ma rog xD Have fun here and don`t spam!
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#9
Uau! Multumesc dragilor de "welcome"-ul calduros^^ Ma bucur sa fiu printre voi...si acum sa raspund la intrebari:

Mitzuke-san
1.Ai citit manga?Daca da,care ? =3
Dap...am citit destul de multe manga, dar cele care m-au impresionat au fost Vampire Knight[acum m-am apucat sa citesc varianta in romana] si Bitter Virgin[NU e hentai xD e o drama...o recomand^^]
2.Ce gen de muzica asculti?
Hmm...in general muzica rock[si tot ce tine de el xD] si pop rock. Mai nou am inceput sa ascult si muzica simfonica cu tente de rock. Oricum...muzica instrumentala e pe primul loc la mine^^[nu suport manelele si populara romaneasca]
3.Canti la vreun instrument sau cu vocea ? [Ne,eu invat sa cant la tobe si la chitara *cough*]
Da. Cant la 3 instrumente: mandolina de 6 ani[poate nu stiti ce e aia xD...cautati pe google], flaut de 4 ani si chitara de 3 ani. Mi-as dori sa incep si pianul...[vreau sa am un numar care se poate imparti la 2 xD] Iar cu vocea, cant in 2 coruri si peste vreo 2 ani voi canta in corul scolii [profesorul de muzica de la scoala mi-a spus ca abia asteapta sa intru la liceu xD]
4.Ce zodie esti?
Nu cred in zodii, dar mi s-a spus ca sunt peste...10 m****e xD

Elusivewolf
1. Si eu sunt curioasa ! Sti sa canti la vreun instrument muzical ?(eu la pian si chitara)
Uita-te mai sus^^
2.Iti place sa citesti?(daca da) Care a fost ultima carte citita ?
Ador cititul. Ultima mea carte citita a fost prima carte din seria Septimus Heap, Magie. Mai am cateva capitole din ea si urmatoarea pe lista e a doua carte din serie, Zborul.^^
3.Iti plac animalutele ? Ai pe acasa ?
Imi plac mult animalele. Din pacate, eu stau la bloc si nu prea pot sa cresc animale[mama e alergica la blana de caine si pisica, iar tata nu suporta animalele x|]. Cand am fost mai mica, am avut pesti[500 de pesti^^...au murit toti o.o], apoi am avut 2 papagali [i-am dat verisoarei mele de ziua ei acum 3 ani] si apoi am avut 3 hamster unul dupa altul[au murit toti o.o]
4.O sa scri un fic?
Lucrez la unul si vreau sa il postez...trebuie doar sa mai astepti putin^^

goddess
Dap...am vazut ambele sezoane si filmul. Le am pe dvd...pot sa zic ca e una din comorile mele^^ imi place mult. Si...multumesc de welcome^^

pubela_vie
Siii ce`ti mai place la Clannad XD?
Imi place mult povestea si grafica e super! [Tomoya e prea dragut xD] Soundtrack-urile sunt superbe![chiar acum ascult soundtrack-urile de la Clannad xD DISC2 xD] Tot imi place^^
Ai vazut After Story?
Da...uita-te mai sus^^
Do you like Ushio ^.^?
Yep! Imi place mult de ea...seamana asa de mult cu Nagisa`chan :X ...

Multumesc inca o data de welcome-ul calduros^^ Mai astept intrebari^^

Ja.

#10
Bună Botan 15 Poate greşesc , deşi nu prea cred, ha ha ha xD , nu eşti cumva tu Botan-chan de pe O.G [ watashi wa Yume desu in that case 15 ] anyway, dacă este aşa , pai ce pot să spun? Bine ai venit pe animezup şi sper să te simti bine aici. Dacă eşti cine cred eu că eşti [ şi la uhm,, ehem, 'nai*a ;;] nu are cum să nu fii tu ] ei bine nu am întrebari şi probabil te vei simti minunat aici.
Moemntan lucrezi la un fic, ce tru, aştept să vad ce iese 15

Nu mai am ce să zic altceva decât că sper să te simti bine aici şi să te distrezi, da' mno, buuuuuun, că nu are cum să fie altfel.

Şedere placută!

:bye:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)