Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Well, this is me!

#1
Ma cheam Ioana,13 ani. Ador animeurile:Elfen Lied, Paradise Kiss,Gravitation,Yu-Yu Hakusho, Kaleido Star, Spiral, Naruto, Death note, Bleach, Nana...etc. Deci...sunt bruneta ,ochi albastri-verzi depinde de stare(baby-blue cand sunt vesela, dark-blue cand sunt nervoasa verzi cand sunt sad), inalta. Sunt nebunatik cu chef de viatza sunt shi in cautare de cat mai multi prieteni, fata dura shi sarcastica da' na prietenii ma plac asha. Nu ascult de nimeni. Ador rocku'. Trupele mele favorite sunt Nightwish, Metallica, Nirvana, Scorpions, Linkin Park etc. imi place la nebunie muzika lor . Sa nu uitam de J-rock, Visual Key shi Cinema Bizarre. Traiesc in Iasi, dar sunt pierduta departe in lumea mea.

#2
hello!!! interesanta descriere ...presupun ca ai foarte multa imaginatie .. si ca stii sa analizzi realistic sitatia avand in vedere partea cu sarcasmul..multi n-ar fi recunoscut ^_^ sper ca ne vom putea intelege si kiar imprieteni ^_^ uh..am uitat varianta clasica4: bn ai venit p anime zup .. happy postin and no spam ^_^

#3
Welcome around and have fun . ^ ^
Manga rasfoiesti ? 10

#4
Multumesc pt primirea calduroasa
majin_vegeta A scris:Manga rasfoiesti ?
Sigur preferatele mele sunt: Angel Heart, Bloody Kiss, Captive Heart, Princess Resurrection, Chibi Vampire, Chocolate Cosmos, You're my girlfriend, Fairy Tale, Princess Resurrection, Full Moon wo Sagashite, Lilim Kiss , Melty Blood, Mysterious Girlfriend X, Perfect Girl Evolution, Beauty Pop, Psycho Buster, Bitter Virgin, School Rumble, Crimson Grave, Naruto, Wolf and Spice, Tenshi Nanka Ja Nai, Vampire Knight.

#5
Fallen Angel ..
Inainte de toate un calduros: Bun venit!
Imi plac animeurile pe care le consideri preferatele tale si la manga avem gusturi diferite,in schimb vine materia de muzica ,unde am vazut Nightwish si Metallica ,sper ca noua versiune NW cu Anette iti place :p
Sper sa te acomodezi pe forum si sa postezi cat mai mult ,nu ca userul de aici :p [nu mai ma uit la anime de ceva timp..juma de an]
[daca ziceai ca actorul favorit e Depp ma impuscam 21]
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)