Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Well..hello there!

#1
Heeeey am aterizat si eu p'aci :001_rolleyes: eu sunt Ruxxy si am 16 ani 10 despre mine nu stiu ce sa zic.39..imi plac mult animeurile >Death Note, Nana, Naruto, Bleach etc<..muzica ...hmmm39 ascult aproape orice >evident se exclud manelele< siiiii...a da..sa desenez :001_rolleyes:
well cam atat ..deocadata :blush2: daca aveti intrebari ..va raspund cu placere hug
Ar fii timpul sa ma culc ..so...
:bye:

#2
Bine ai venit pe Animezup, .Reira.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hi-sper sa te distrezi aici
1.Ce zodie esti?
2.De unde esti?
3.Ce trupe preferi?
4.Iti place sa citesti?Care este cartea ta favorita?
5.Citesti manga?Care?
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#4
Hillow Ruxxy Zuppy23! Inainte de toate, I like your nickname, e truu! Apoi, da-mi voie sa-ti zic ca n-am nicio intrebare sa-ti spun. Defapt da, am doua:
1. Iti plac filmele sau serialele japoneze?
2. Care te-au impresionat cel mai mult?
Intrebari de doi lei, da' ma rog 21

Asa, te las acum. Sper sa te simti bine aici, sa te distrezi, sa-ti faci prieteni noi etc. Sper sa ne intalnim pe forum [desi intru din an in paste :blush2:].

Bye Bye Boo!

#5
Well am sa va raspund pe rand:
Snow.Blood
1.Ce zodie esti?-> Balanta
2.De unde esti? -> Satu Mare
3.Ce trupe preferi? uuuhh21 am mai multe..39 Nightwish, Metallica , Linkin Park , Evanescence, Korn ,Whitin Temptation si multi muuuulti altii
4.Iti place sa citesti?Care este cartea ta favorita? Da..imi place sa citesc...nu pot sa zic ca am o carte anume preferata...in fine..sa zic ce mi place21 >Cronicile Vampirilor, Umbra, Amurg <
5.Citesti manga?Care? Ehh manga..39 nu tare ma omor..am inceput sa citesc anul trecut naruto10

Kyandee
1. Iti plac filmele sau serialele japoneze? -> Nu am urmarit multe filme japoneze..dar in fine..71 ..umm..seriale inca nu am urmarit17
2. Care te-au impresionat cel mai mult?->Memoirs of a Geisha ,mi a placut chiar foarte mult filmul asta!
And finally, thank you for receiving! hug
:bye:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)