Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wazza

#1
Salut !!
Sunt un mare impatimit anime dar pana acum majoritatea forumurilor mau dezamagit .... am vazut acest forum la statusul cuiva din lista de mes si am zis sa il incerc.
Animeurile mele preferate sunt : Naruto , Bleach , Death Note , FMA , FMP Fumoofu etc.
Ce pot spune am intrat pe acest site pt a vb cu alti impatimiti anime Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, Niklaus!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey^^ Welcome to zup 10
Ce pot sa zic? Have fun and make lots,lots of friends.
Si mie imi plac Naruto, Bleach si Death note xD
Ce fel de muzica asculti?
Daca ar trebui sa-ti enumeri 3 trasaturi, care ar fi acelea?
Ce zodie esti? Ce-ti place cel mia mult la zodia ta?
Ce fel de carti citesti? (asta presupunand ca citesti xP)
Iti place sa scrii? De exemlu fic-uri.
Dar sa desenezi?
Faci vre'un sport?
Daca ai chef de intrebari, sunt prezenta xD
Cya p'aici ^^
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#4
Hello! Ma bucur ca a mai venit un fan anime printre noi. Pai ce pot sa zic decat bun venit si ca te primim cu bratele deaschise? Deja mi-a luat-o alt user cu intrebarile, deci mie mi-a ramas doar spusul vorbelor bune 21
Sper sa te distrezi aici si sa iti faci prieteni. Apropo si eu sunt o mare fana Naruto si Death Note ^_^
Buh-Bye and happy posting.

#5
Bună, necunoscutule. 26 Nume ai? Ni-l poţi zice sau e cumva secret? Dar vreo vârstă? Înafară de a vorbi cu fanii anime de pe animezup n-ai dori să treci şi pe alte secţiuni; să dezbaţi, să citeşti fic-uri şi altele? Ai citit regulile sau deja le ştii (cam toate sunt la fel pe forumuri 106). O zi/dimineaţă/seară buna (ţi le zic pe toate pentru orice oră cânt te vei uita pe topicul ăsta :]).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)