Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vreau sa vad...

#1
Sper ca nu mai exista un asemenea Topic. Daca da, atunci stiti ce trebuie sa faceti. Revenind la acest joc... E simplu. Dupa cum spune si titlul ...fiecare va spune ce vrea sa vada ...ex:
vreu sa vad o drama koreana cu actorul sau despre sau genul de care vrea sa vada, iar userul urmator ii va spune si va lasa si el ce vrea sa vada..hope you will like it. Ca sa nu fie spam, incercati sa scrieti mai mult ; ) Si alegeti un sibiect care va place. (cu tema asta) Sau sa scrieti cel putin 3 lucruri pe care vreti sa le vedeti. Succes!
Sa incep eu prima (puteti sa ma luati drept exemplu.
-Vreu sa vad marea, acea mare inspumata. Ce se loveste de stanci, ce se contopeste cu nisipul de o culoare galbuie, ce ma face sa ma gandesc la infinit, la dincolo de aceasta galaxie.
- Vreau sa il vad pe frumosul si irezistibilul Hero, ca sa il pot atinge, ca sa ii zic cat de mult il admir pentru perfectiunea sa.
- Vreau sa vad cum mici picuri de apa, cad din cerul infinit. Cum se lovesc cu brutalitate de cimentul dur si rece. Cum cu fiecare picatura ma scufund mai tare in acel peisaj deplorabil.

Nu trebuie sa fiti asa de poetici sau alceva. Eu am scris ce vreau sa vad. Voi scrieti ce vreti.
Ps: Puteti sa puneti si poze, daca vreti.

Cum am mai zis, chiar imi cer scuze daca mai exista un asemenea joc. Daca va nemultumeste puteti sa il stergeti. Scuzele mele.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#2
aleg ultima chestie

Color hearts A scris:Vreau sa vad cum mici picuri de apa, cad din cerul infinit. Cum se lovesc cu brutalitate de cimentul dur si rece. Cum cu fiecare picatura ma scufund mai tare in acel peisaj deplorabil.

http://2.bp.blogspot.com/_vtYcXfggQbA/Rr...rain_2.jpg

eu vreau sa vad cum incearca userul de sub mine sa raspunda la:
Color hearts A scris:Vreu sa vad marea, acea mare inspumata. Ce se loveste de stanci, ce se contopeste cu nisipul de o culoare galbuie, ce ma face sa ma gandesc la infinit, la dincolo de aceasta galaxie.

dar sa dea exact senzatia de contopire si gandire la infinit (bla bla)

#3
Citat:
Citat: Color hearts Wrote:Vreu sa vad marea, acea mare inspumata. Ce se loveste de stanci, ce se contopeste cu nisipul de o culoare galbuie, ce ma face sa ma gandesc la infinit, la dincolo de aceasta galaxie.
dar sa dea exact senzatia de contopire si gandire la infinit (bla bla)

Am cautat si am gasit poza asta:
- http://www.util21.ro/relaxare/poze/mare/...coasta.jpg
si poate asta http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ZX8lc...a1.jpg&t=1

Next: Eu vreau sa vad luna de pe cer cu raza-i alba si vicleana 10
[Imagine: aaaakip.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vreau o poză cu ... KarinaD 81 27.392 16-08-2013, 09:09 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Vreau com ! KarinaD 4 3.740 23-03-2011, 08:52 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Vreau....sa gasesti o rima Hitman 5 3.862 06-12-2009, 07:59 PM
Ultimul răspuns: Khonsu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)