Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vex Photos xD

#1
Eh, pun si eu cateva lucrari *smile* . Hope you like it , nu uitati sa comentati *innocent smile* .


In miscare

Sunshine Smile

Something ...

Un colt...

Beautiful ?
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#2
Bună. Ce super că ai pus şi tu poze!

1. În mişcare... Hm, e interesant, dar ar fi arătat mult mai bine dacă ai fi pozat normal.
2. Sunshine îmi place mult, ador cerul. Still, soarele ăla luminează prea tare, dar îmi plac culorile din stânga, apa şi faptul că restul se vede negru.
3. Super. Într-o biserică catolică, nu-i aşa ? Din câte ştiu eu acolo sunt statui. Păi, se vede drăguţ, puţin cam întunecat înăuntru, dar îmi plac culorile vitraliilor.
4. Alb-negru ? Well, eu n-am încercat încă asta. Arată bine, dacă ar fi fost colorat cred că ar fi arătat banal, dar aşa cum e acum îmi place mai mult.
5. Chiar este frumos. cea mai reuşită de până acum, ador totul al ea. You know, am o slăbiciune pentru flori şi cer!

Cam asta a fost. AÅŸtept alte fotografii.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#3
Hello hug. Am picat ÅŸi eu pe aici 5.
1. În mişcare - E chiar drăguţă poza, acele lucruri le asemăn cu nişte fantasme.
2. Sunshine - Ador poza asta 8. Razele soarelui fac peisajul mai interesant, iar apa iese în evidenţă. E foarte cuuul 15.
3. Something - Are prea multă luminozitate poză. Dar statuia este atracţia principală xD.
4. Un colţ - Un colţ din ce ? Ce este acel lucru ? : )) Oricum forma pe care o are este drăguţă.
5. Beautiful ? - Da extrem de frumos. Mai ales culoarea cerului. Am o slăbiciune pentru orice este legat de natură xD.
Mai vreau poze 105.

Snowy a fost aici ;;].
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)