Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vertical Horizon

#41
Well sthank you, duda.
E ingusta pentru ca pe forumul respectiv limita era undeva la 400x100.
Poate tipul nu pare sa faca parte din sig dar am lucrat pe stock, nu pe render *seriooos* So idk y 106
Revin cu edit cu alte lucrari.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#42
Lol, limita asta cam face ceva, dar nu mai comentez, și, oricum, nici de mă holbam cinci ani la el nu îmi dădeam seama că ai lucrat pe stock și nu cu render ._. Revin și eu cu un edit când pui lucrări noi la post-ul de mai sus 5.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#43
[Imagine: amatsuki_icon_pack_by_andorien-d49fg5i.jpg]
^Un icon pack Amatsuki, anime de care mă voi apuca *virgulă* cât de curând.^^
Btw, dacă cineva e interesat de vreun icon anume le găseşte pentru download aici: http://andorien.deviantart.com/art/Amats...-257702022 .
Enjoy^^.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#44
Ăh, îmi plac, dar, nu știu, parcă nimic mai mult, nu știu de ce. Sunt ochei, poate ar mai fi mers levels / curves, ceva, par cam șterse unele. Dacă era, mai bine puneai bordere la toate sau la niciunele, idk. Oricum, sunt frumoase. baftăăă gălușcăăă.

Edit: lol ? pe zup se văd cam șterse, în schimb pe Deviantart de văd foarte tare ._.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#45
Hehe, mulţumesc frumos Zuz' de comentariu.
[Imagine: awearwerfqt.jpg]
ÅŸi
[Imagine: amatsukicolouringbychii.jpg]
^E un stil nou, nu am mai făcut aş ceva până acum şi sper că mi-a ieşit cât de cât.

le: le avatar: [Imagine: sfsdfsf.jpg]
Enjoy.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#46
[Imagine: ultimate_by_andorien-d4av7r8.jpg]
Iniţial vroiam să scriu HISTORY şi să fac un fel de logo dar m-am răzgândit şi l-am 'transformat' în Ultimate. Trebuia să-l fac wallpaper, ştiu. -.-
Well, atât.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#47
nu o să zic prea multe că nu prea am ce să zic. în orice caz, ador font-ul folosit la ultima lucrare, și efectele îmi plac foarte mult.. culorile sunt foarte frumoase, poate ai mai fi putut să folosești acel roșu din colțul din dreapta jos și îl altă parte, dar arată frumos și acolo. șiii, ce font ai folosit ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#48
Un font pe care îl aveam deja instalat - venit la pachet cu windows-ul *y'kno', ceva gen Arial* boldat, cu caps şi pe alb. Am folosit ceva clipping masks, texturi, c4ds şi brush tool pe hardness 0% blending mode: Overlay/Soft Light după caz.
Anw, mulţumesc de comentariu Zuză. hug

EDIT:[Imagine: todoke_by_andorien-d4bkhuq.jpg]
Atât.

le: [Imagine: dollbys0maelisd4bgk4c.jpg]
Gift pentru Zuza.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#49
Revin cu un edit după ce termin tema la mate =/.
Oricum, plașe șe văd, good job pisic'.

EDIT: gosh, am zis tema la mate, dar n-am mai avut timp, anway, să revin la subiect. Primul este super tare, culorile sunt așa de vii și îți dau o stare super bună, textul îmi place, așa simplu, doar că poate aș mai scădea oleacă, dar puțin de tot opacitatea la maimuțelul ăla drăgălaș de lângă tip. Așa, a doua, mie una mi se pare perfectă, serios, și este bine că nu i-ai pus text, culorile sunt așa de tari, fața albă a tipei este marfă, oricum, se vede că este mucit sig-ul.

Baftă pisoi, trec și data viitoare, doar anunță-mă.
Lăv ia.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#50
[Imagine: masked_one_by_andorien-d4dwhl7.jpg]
Asta doar ca sa nu moara thread-ul.
^^"
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)