Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Verification E-mail

#1
Exact. N-am primit mailul de verificare, desi i-am dat retrimitere de vreo 5 ori zilele astea. Ce ma fac? Nu pot sa sterg posturile mele, nu pot sa desenez...Ce ma fac eu fara oekaki?!!! Please help meh. Multumesc din avans.

#2
Uhm... din cate stiu eu, nu mai folosim mail de activare 4 Conturile de pe Zup se activeaza automat.
Posturile nu pot fi sterse de utilizatori, atat din motive de securitate, cat si pentru ca ar putea probleme de... logica in cadrul anumitor topicuri 21
Daca ai vreun post care vrei sa iti fie sters, din motive temeinice, anunta un moderator sau admin si se rezolva.

Aaasa... si cu oekaki ce se intampla? 39 De ce nu iti merge? Ce fel de eroare primesti?
Cumva de acolo nu a sosit mail-ul de activare?
Also, la spam ai verificat?

#3
cand vreau sa ma loghez pe oekaki, imi apare asta:

Access Denied: Your password is invalid, or you are still a pending member.

Use your browser button to go back.

parola mea am bagat-o corect, de asta sunt sigura...ce altceva as putea sa fac? si singurele mesaje de la zup pe care le am la spam sunt alea care ma anunta ca a mai postat cineva la un topic pe care il am la subscribes.

#4
Scuze, incearca acum 4
Ar trebui sa mearga. Spre rusinea mea, am cam uitat de Oekaki.
O sa incerc sa il modernizez cu prima ocazie

#5
still not working... *cries out loud*
oricum Flaw nu poti sa te ocupi tu de toate...

[edit] rezolvat! m-am prins si eu in sfarsit ca imi trebuie un alt cont pt oekaki... >.<" scuze de deranj, mersi moolt Flaw-kun!!!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.410 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  e-mail nustiucesascriuaici 7 5.982 17-11-2012, 07:57 PM
Ultimul răspuns: nustiucesascriuaici


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)