Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place vacanta de iarna?
Daa! I love this!
75.00%
6 75.00%
Cred ca glumesti... 22
25.00%
2 25.00%
Total 8 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Vacantaaaaa!!

#1
Yeee! Insfarsit vacanta de iarna! De cand o asteptam! Mi s'a acrit de tot de scoala 21 Mai ales de ... matematica X_X
Hai sa ne dam parerea despre vacanta 21
[Imagine: bubblevz.png]




#2
Mie-mi place matematica; chiar ma relaxeaza.
Vacata - petrecerea timpului la calculator in mod abuziv fata de perioada scolara. Maybe going out with friends, maybe. And reading; way more free time used for reading.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#3
Well, cel mai mult imi place vacanta de iarna si cea de paste, nu sunt nici prea lungi nici prea scurte. In schimb urasc vacanta de vara, prima si a doua luna rezist dar la inceputul lui august simt ca inebunesc fara colegi mei nebuni si dramele de la scoala. As prefera sa fie vacanta de paste mai lunga si sa o mai scurteze pe cea de vara...
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#4
Neah... Prefer vacanta de vara.
Imi place vacanta de iarna, numai ca devine plictisitoare. Ador sa stau mult calcalutor, sa citesc, sa petrec Sarbatorile alaturi de familie, dar e mult prea frig sa ies afara si devine boring sa stau doar in casa. Da, ies afara, dar dupa jumatate de ora deja inghet si nu-mi permit sa merg la o cafea cu prietenii sau sa dau o raita prin mall in fiecare zi.
Vara stau afara toata ziua, ma bucur de caldura, ma dau cu rolele, ma plimb prin parc si pe-acasa trec doar cand trebuie sa dorm/mananc 21.
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)