Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Va salut!

#1
Salut, numele meu este Iulian si sunt nou pe aici. Ca voi bineinteles sunt un mare fan anime. Animeurile mele preferate sunt Naruto, Fairy Tail si Code Geass. Nu sunt foarte multe de zis despre mine.
Imi place baschetul, antrenamentul (pe orice subiect), arta si muzica rock. Artistul meu preferat este Skillet, iar melodia preferata este "You're going down" de Sick Puppies.
Am fost adus aici de catre un topic, "Sa invatam japoneza impreuna", in care au postat mai multi membrii ajutandu-ma sa invat ceva japoneza. Arigato!
Abea astept sa va cunosc pe fiecare in parte si sper sa ne intelegem bine!

#2
Bine ai venit pe Animezup, aeromaniaX!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Si mie imi place(a) melodia "You're going down". Cred ca o aveam intr-o perioada pe telefon.
Ma bucur ca acest forum te-a putut ajuta sa inveti cat de cat japoneza si ca te-ai decis sa iti faci cont.
Bine ai venit!
Care e personajul tau favorit? Sau personajele, in caz ca ai mai multe. Pot sa fie din anime-uri, manga-uri, filme sau tot ce doresti.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)