Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Unreal Tournament -series-

#1
Imediat dupa ce dai click pe icon, te izbeste o muzica cu un ritm alert si sangele ti se pune in miscare ! Iti creezi un personaj dur, frate de cruce cu Rambo si Eraser si intri in turnament, UNREAL TURNAMENT ! Iti armezi asault rifle-ul si incepi sa alergi cautand adrenalie.Full power, head shot si te trezesti urland :" STAY DOWN BITCH !" La final de runda, pasind peste cadavrele "colegilor" , tragi 2 frag grenades urland : "ANYBODY WANTS SOME ?!?! "
---------------------------
ANYBODY played UT ?
[Imagine: smoke.gif]  It`s not God I hate, it`s his fan club i can`t stand... [Imagine: sm_upset.gif]
                              << A Slaker`s Point  >>

#2
21
Interesanta descriere pentru Unreal Tournament 10
Eu il stiu din 2004, cand l-am vazut la varul meu pe pc si mi-a picat fata cand am vazut ce grafica are... O_o
It was like nothing I ever saw before...
Ca sa nu mai zic de gameplay 22
Eu, mai n00b pe atunci, si obisnuit cu arhicunoscutul Counter Strike am ramas impresionat de stilul alert de joc. Era mult mai incitant, chiar daca jucam impotriva unor boti.
U.T. is the bomb in materie de shootere ^^

#3
Vai mie...Cred ca-s singura fata de pe-aci care joaca Unreal Tournament 21...Faza e ca jocul asta e si la calculatoarele de la Info si la calculatoarele de la mate...Si...Normal ca e la scoala...Asa...Obisnuiesc sa ma joc cu colegii...Inainte sa apara Counter pe Computerele de la mate ne jucam toti acelasi joc...Si ma jucam si la Info(Ca altceva nu avea pe acolo)(Inca sunt varza calculatoarele de acolo) cu botii sau personajele cu care incepi nivelele...Ma rog...Am luat-o la vale...Don't be scared 21...Si fetele au voie sa se joace...
[Imagine: Karate.png]

#4
*looks at the post above*
For Jedi's CHRIST!Dude,eu credeam ca sunt singura fata care juca jocul asta 24)))
Imi amintesc cand l-a instalat tata si eram Wtf dar cand am inceput sa il joc eram ::I'M GONNA KILL YA'LL! sau cand am avut doua calculatoare si jucam in retea cu tata 24) [imi cam luam bataie but it was fun=D]
Imi placeau misiunile cand trebuia sa furi steagul echipei adverse.Sau canddadeai ordine...ahahah,i'm a freak.Anyway,mi-e dor de joc22
*looks at some videos on yt*
Huh,de udne au tancuri ?;_; Se pare ca ori eu nu am avut versiunea aia ori nu am facut misiunea aia ori am pierderi de memorie.
Either way,cred ca am sa il pun pe tata sa il reinstaleze XD Merita jucat
LOLNOPE

#5
Huh, cat l'am avut il jucam ca o cretina, d'uh ce frumos se auzeau armele alea, da acu' cu norocu' meu de a strica calculatoru' nu'l mai am. in orice caz avea o grafica asa de bine facuta, da am enerva rau suntetu ala de se auzea cand foloseai meniu', si meniu' in sine ma enerva.
Cred, ca stateam o zi si jucam non-stop, da dependenta >.>, B'uh tata-si facea cruce cand ma vedea jucand si expresia lui era < Tui, doamne, si credeam c'am o fata, nu un vljgan care injura ca pe tarla O_O> da tata ma caracteriza frumos in timp ce jucam Unreal Tournament
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)





#6
Deci am jocul asta in calculator de cand aveam 4 ani ^^ eu am cred ca o serie veche dar foasrte placuta.Imi place foarte mult sal joc , dar mai mult il joaca tati. Prima data tati a facut tot jocu si eu la fel si dupa am vazut ca are o parte cu internetul si joci cu altii din alte tari. Jucam pe retea:X. Era cu furatul echipei adverse dar si altele . Eu jucam BunnyTrack emie imi place foarte mult si e tot sa furi steagul dar trebuie sa treci niste obstacole. Tati joaca si in prezent SIEGE unde joaca cu cei din Cuba America Romania Rusia Egipt si alte tari adik ku juaktori din aceste tari si multe altele si joak pe ekipe de kate 2 sau kate 4 [ red vs blue sau red vs blue vs green vs yellow] ce jaoca el e super misto dar eu mam lasat ca imi provocase dependenta cam mare 21
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)