Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Undisclosed Desires [yaoi]

#11
Ok, l-am citit, desi l-am ocolit de multe ori [nu ma intreba/ti de ce pt ca nu stiu].
Asa, dupa ce am citit primul capitol, prima data am crezut ca Hiro se va indragosti de dirig, apoi, la final de fratele sau.
Revenind, primul capitol nu m-a impresionat. Adica, din primul capitol nu-ti prea dai seama de ce va contine ficul[ ma refer in general, nu doar la ficul ta/vostru [ sunteti doua si una posteaza sau cum?]], dar pe mine m-a cam indus in eroare, cum am spus si mai sus.
Capotolul are cateva greseli, atat de tastare cat si de exprimare:
-in primul rand, dupa ce tremini propozitia, se "pune" spatiu dupa semnul de ortografie;

-Sau in fine, ar fi daca nu ar fi a patra oara
Daca citesti ce am subliniat, iti vei da seama ca sunt putin ne la locul ei.

-fannu -> fan nu
-aceeasi -> acea; inca nu ii spusese motivul pt care cauta clasa 3B
-din nou, spatiu dupa semnul de ortografie;
-inlat -> inalt.
Pe acestea le-am gasit eu, nu cred ca mai sunt, dar daca mai citesti capitolul o data poate le vrei repera.

Capitolul 2.
Aceeasi problema, spatiu dupa semn.
Cat priveste capitolul... este relativ scurt si ai cam grabit actiunea. Trebuia sa descrii mai mult sentimentele lui Hiroki[ o sa-mi spune-ti ce ai vrea sa mai scriem, dar trebuia mai mult ].
Mi-a placut scena cu sarutul, insa, trebuia descris mai mult.
Greseli nu am observat, asa ca nu te bat la cap ^^.

Capitolul 3.
Vechea problema: spatiul dupa semn >.<
Si aici ati grabit actiunea. Cum a spus si Yaku, lipsesc detalii, despre uruha nu stim decat ca este prieten cu Ruki, cum arata si... cam atat.
Sunt totusi curioasa cu privire la ce vor face in dormitor si daca Hiro al nostru va mai fii atat de careless :)) [totusi, sa nu fiti prea dure cu el ;)]

Per total, imi place ficul, dar trebuie sa fiti mai atente. Sunt chiar curioasa ce se va in continuare.
Spor la scris si ne mai citim pe aici
See Ya^_^
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#12
Michyio: Lemon in romana e naspa... *traumatizata* TT.TT
Meredih: Ma rog, tinand cont ca tu te plangi, eu trebuie sa prezint capitolul. So, acest capitol este un 'meanwhile' cu Ruki si Reita
Hiroki: *cries* eu nu apar in capitol! E neinteresant!
Meredih: Lasa, lasa, acum tu incerci sa-ti dai seama de ce sentimente ai pentru Uruha, pana imi dau eu seama ce sa scriu in urmatorul capitol.
Hiroki: Fine *leaves*





"Venise in sfarsit ziua in care Ruki va ramane singur acasa cu Reita. Dupa ce Hiroki si ceilalti plecara, Ruki nu a trebuit sa mai astepte mult. Se auzi o bataie in usa.
-Reita! exclama Ruki, incantat sa-si vada prietenul.
-Ruki! Odata ce Reita intra in casa, se inclina si il saruta pe buze. Isi puse mainile in jurul taliei lui Ruki si adanci sarutul, bagadu-si limba in gura lui Ruki.
Cu mare dificultate, Ruki se desprinse de Reita.
-Mai bine continuam sus. spuse el gafaind usor. Reita ii dadu un sarut rapid si Ruki zambi, luandu-l de mana si ducandu-l sus.
Cand au ajuns in camera lui Ruki, Reita il aseza usor pe pat si incepu sa-l sarute din nou. Isi trecu usor limba prin dintii lui si explora fiecare parte a gurii lui. Dupa o vreme se muta in jos la gatul lui, muscand si lingand, facandu-l pe Ruki sa gafaie.
-Nu mai pot astepta mult Ruki, am nevoie de tine. Ruki se inrosi.
-Reita-kun... Ruki isi infasura mainile in jurul gatului lui Reita si il saruta dulce.Reita zambi si intoarse sarutul.
Reita incepu sa-i desfaca nasturii lui Ruki si impinse camasa peste umerii lui, expunand cata piele era posibil. Miscandu-se din impuls, isi plimba limba la baza gatului lui Ruki, rezultand intr-un geamat lung de pe buzele vocalistului.
-Reita-kun! Ruki exclama epuizat in timp ce Reita ii desfacea pantalonii.
-Vreau sa te gust. Reita spuse, tragandu-i jos pantalonii cu tot cu boxeri. Il privi pe Ruki in ochi si zambi, vazand dorinta intensa aflata acolo.
-Reita...ahh..., Ruki se uita in jos la Reita, gafaind. Reita lingea fluidul care incepea deja sa se formeze. Limba lui prinse o picatura langa baza si urmari procesul pana la varf. Corpul lui Ruki actiona imediat in brusca delectare cand membrul lui fu acoperit de gura lui Reita. Isi baga degetele in parul lui Reita in timp ce soldul lui incepu sa se cutremure in raspuns. Senzatiile pe care buzele si limba lui Reita le creau in el incepeau sa ameninte sa izbucneasca in orice moment.
-Reita-kun, asteapta! O sa...
Siroaiele calde ale lui Ruki umplura gura lui Reita. Lingandu-se pe buze, Reita se uita in ochii lui Ruki. Spre surprinderea lui, Ruki il saruta din nou, de data asta bagandu-si limba in gura lui. Pozitiile lor fura in scurt timp inversate.
-Da-mi voie sa te fac sa te simti bine si tu, Reita-kun. Ruki spuse inrosindu-se, in timp ce-i desfacu pantalonii lui Reita si ii trase in jos. Buzele fine ale lui Ruki trimiteau valuri de placere in corpul lui, in timp ce ele il mangaiau si il invaluiau complet. Privi fascinat cum Ruki il lingea si il sugea, inghitind mai mult din el de fiecare data cand gura lui cobora.
Deja se apropia de orgasm cand limba lui Ruki incepu sa se invarte in jurul membrului lui.
-De ajuns, gemu Reita. Schimbara pozitiile din nou, Reita stand pe Ruki. Isi plimba degetele in parul lui Ruki si il trase intr-un sarut lung si pasional. Buzele lor se departara si Reita isi impinse degetele in gura lui Ruki. Vocalistul arata atat de atragator in timp ce isi plimba meticulos limba in jurul degetelor lui Reita. Schimbara un alt sarut in timp ce Reita baga unul dintre degetele umezite în Ruki. Vocalistul gemu în sarut. Se simtea incredibil de bine.Se lasa usor inapoi, cerandu-i lui Reita sa apese mai profund in el. Cand Reita isi baga al doilea deget in el, Ruki striga in extaz.
Un geamat lung evada din gura lui Ruki.
-Sunt gata Reita-kun. sopti emotionat. Un mic scancet iesi din Ruki cand Reita isi scoase degetele.
Reita il saruta dulce in timp ce-l penetra. Ruki isi infipse degetele in umerii basistului si isi musca usor buza, corpul lui incordandu-se in timp ce se ajusta. Reita astepta putin ca durerea sa dispara.
Ruki dadu din cap, iar Reita incepu sa impinga incet pana Ruki se obisnui cu ritmul lui. In timp ce Reita impingea mai adanc, atinse prostata lui Ruki, facandu-l sa gafaie si sa geama.
-Rei-ta-kun...ahhh, Ruki balmaji mecanic, si Reita se uita in fata lui inrosita. O sa... ahh... o sa...
-Mmm, e ok Ruki...
Ruki tipa si gemu, venind peste piepturile lor, Reita urmand peste cateva secunde, auzind sunetele pe cre le scotea Ruki. Amandoi gafaiau, incercand sa-si recapete respiratia. Reita isi puse capul pe umarul lui Ruki, cateva suvite de par cazand in ochii lui. Cand se calmara putin, Reita se dadu jos de pe Ruki si se aseza in pat langa el. Ruki se facu comod in bratele lui Reita si adormi in cateva secunde.
-Te iubesc Ruki,Reita ii sopti inainte sa adoarma si el."



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Drugged With Desires l: Hidden Feelings Miky sweetie :3 55 39.642 04-01-2012, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Savarina Ali


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)