Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Umm...Hi ^^

#1
Pai acum m-am inregistrat pe acest forum la recomandarea unei prietene ...vad ca a avut dreptate , e un forum foarte dragut ^^ .
Animeuri preferate : Jigoku Shoujo , Death Note , Rozen Maiden , Loveless , Hellsing , Air TV , Kiddy Grade , DNAngel ... si altele
Hobby-uri : imi place mult sa desenez , sa ascult muzica si mai nou sa chinui photoshop-ul ^^" .
Formatii preferate : Children of Bodom , Evanescence , Within Temptation , Epica , Disturbed , H.I.M , Iron Maiden , Metallica .
Cam atat , daca vreti sa ma intrebati ceva eu va voi raspunde ^^ .

#2
Riku 'chan [Imagine: hug.gif]
Welcome to za site !Pai ce pot sa zic ..ma bucur foooarte mult ca te'ai inscris ^^
Happy posting si Have fun here :thumbup:


#3
Hallo [Imagine: 08065f3b.gif]
ma bucur ca te-ai inscris
sper sa te simti bine pe aici
wel...have fun
[Imagine: lustlife.png]

#4
Hone Onna..O_o..nu-s obishnuita sincer sa fiu..so in sf ai ajuns shi tu pe aicia yaaayy *hugs* super formatzii shi mie imi plac majoritatea..imi place la nebunie sigul shi avul tau ar trebui sa ma inspaimante dar privirea tipei smile)
so eu nu prea am ce sa te intreb fiindca te shtiu asha zic eu?..4..damn sorry ca n-am vazut topicul mai devreme..so welllccoommmee and huuuugg
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#5
bun venit onna, sedere placuta, distractie placuta si viata ciufuta 21
aglumesc, desigur. happy posting, si la cat ma multi prieteni.

oh, and... need me, pm me 4

#6
Ohayo si bun venit printre noi! Daca iti place sa desnezi si sa faci gfx ,te asteptam pe la fanart sa-ti arati creatiile ^^
Happy posting!

btw... nice sig& avatar 21

#7
@Reila ~ Arigato *hugs* si eu ma bucur sa fiu aici ^^
@[Mesmerize] ~ Thanks ^^ , btw imi place gif-ul cu Toothy 65
@dark_anime ~ multumesc si da , ma stii 4
@Kyo ~ 21 Thx
@Hiryuu_Hina ~ O sa va arat creatile mele...nu spun ca sunt foarte bune dar ma voi stradui sa fie ... ma bucur ca-ti plac avatarul si sig-ul meu 4

Va multumesc tuturor pentru primire si promit ca nu voi incalca regulile

#8
acuma am vazut shi eu topicul ^_^"
well in primul rand wellcome!
se pare k ne plac cam aceleshi animeuri^_^ (death note si hell girl) shi la muzik (evanescence).
daca iti place sa desenezi, fan-art-ul e deschis pentru oricine! ashtept sati vad lucrarile.
btw...you sig is so...crazy! (in a good....but odd way ^_^)
happy posting!

#9
wow nu am observat ca te-ai inregistrat aici...sa-mi fie rusine... 33
deci welcome Riku (sper ca nu te superi ca iti spun tot riku dar imi place mai mult 65 )
nu pot decat sa iti zic si eu ce ti-au zis si ceilalti:
happy posting and have fun!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)