Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Um...

#1
Cum cred ca ati observat sunt noua pe aici. Sunt din Bucuresti, ma numesc Alexandra - prefer Alex - , am 14 ani si 7 luni. Sunt nascuta pe 10 decembrie. Ador toamna, ploaia si tot ce tine de acest anotimp. Imi place sa citesc carti interesante ca imi atrag atentia inca de la inceput. Pictez, sunt boboaca in Cuza. Hmm...ce sa va mai zic despre mine? Sunt mica de statura, parul saten deschis cu suvite blonde - de la natura, nu le-am facut eu - , viitoare bruneta. Imi place combinatia par negru, piele palida si ochi verzi so, se intelege. 4
Sper sa-mi fac multi prieteni si prietene pe aici si in curand voi incepe cu postatul ficurilor si al oneshoturilor, poate si cateva poezii, fotografi si desene. Um...daca mai aveti intrebari va voi raspunde cu placere.
Kiss and big hugs la toti. ^.^
“Toamna este un andante melancolic si gratios care pregateste admirabilul adagio al iernii.”
George Sand



#2
Bine ai venit pe Animezup, MeriÅŸor.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe site 4 sper sa te intelegi cu toti, sa iti faci prieteni si cel mai important sa te distrezi. Acum sa iti pun cateva intrebari ca sa te cunosc mai bine.

1. Asculti muzica? Ce genuri?
2. Ce gen de anime iti plac?
3. Care sunt animele tale favorite?
4. Citesti manga?
5. Ce iti place in special sa desenezi?

Cam atat. Inca o data bun venit si distractie placuta 10

#4
Bună Merişor! Omg, that's such a sweet nickname. xD
Welcome to AnimeZup! I hope you'll have fun and you'll make a lot of friends here.

Ce genuri de muzică asculţi?
True preferate?
Abia aştept să văd ce postezi. Se pare că eşti o explozie de talent. 21

That's all. Îţi urez o şedere plăcută şi cât mai îndelungată pe forum! x]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#5
Salut, Merişor. Bine ai venit pe animezup. sper să te simţi bine aici şi tot tacâmul. Lol.

Ä‚h, books?
Movies?

See you around. Şedere plăcută !

#6
~_~ PsYcHo KiD ~_~: Ascult aproape orice gen cu exceptia manelelor si a muzicii populare.
Cele haight school in general.
Pisicile. Ador pisicile, am si eu una. 5
Da.
Ce-mi vine adica ce-mi iese din mana.21

Ang, ti-am raspuns la intrebarea cu muzica.
Nu am. Si legat de explozia de talent, ei bine, am incercat sa fac din toate cate putin dar, nu garantez ca-mi ies tote perfect.

Teh, carti citesc ce mi se pare interesant si chiar daca se spune sa nu judeci o carte dupa coperta eu o citesc numai daca ma atrage titlul sau primele randuri. Si la filme la fel.
Kiss and big hugs. ^.^
“Toamna este un andante melancolic si gratios care pregateste admirabilul adagio al iernii.”
George Sand



#7
@ Merişor - nu am întrebat asta, ci "ce cărţi" în sensul de... titluri de cărţi, autori şi aşa mai departe. Mă gândeam să îmi dai nişte exemple de cărţi care ţi-au plăcut mult sau câteva cărţi din favoritele tale, dacă înţelegi ce vreau să spun.
AcelaÅŸi lucru ÅŸi la filme.

Welcome, anyways.

#8
Hei Merisor, ma gandeam sa te intampin si eu. Esti prima persoana nou-venita pe care o intampin pentru ca ... nabar nu am. Dar nu prea trec pe aici. Asa, vreau sa-ti urez sedere placuta pe forum. Se pare ca avem ceva in comun, ne place toamna, ploaia etc. Intrebari nu-ti pun, sunt altii care o fac. Welcome again and have fun.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#9
Multumesc mult Monochrome Monster si ma bucur ca mai sunt persoane carora le place toamna. Nu multi o inteleg.

Teh, pai am citit mai multe carti. Iti voi enumera cateva.
- Viol de Sandra Brown
- Invocarea
- Seria jurnalele vampirilor, dar cel mai mult mi-a placut cartea Misterele dragostei de Danielle Still.
Cat despre filme, deobicei ma uit cu tata, iar cel care mi-a placut cel mai mult a fost drama Lebada Neagra. L-am urmarit cu sufletul la gura. In rest prefer comediile, comediile romantice si cele de dragoste.
“Toamna este un andante melancolic si gratios care pregateste admirabilul adagio al iernii.”
George Sand



#10
Hello Merisor pupic (cute username 15) Nice to meet y'a!

Intrebari...

1. Ai spus ca iti plac cartile interesante, insa cam ce genuri citesti (aventura/dragoste/mister etc.)?
2. Oo! Ai fan fic-uri? Pe ce tema (anime/yaoi etc)? 15
3. Ce iti place sa desenezi?

Cam asta e tot, hope to see y'a around 4

P.S. M-ai facut curioasa cu fan fic-urile, cred ca o sa trec mai des pe la FF 15
[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)