Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ultima zi

#1
Daca ai mai avea o singura zi de trait cum ti-ai petrece-o?
Nu stiu daca a mai fost puas dar vreau sa incercati sa fiti realisti
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#2
Facand tot ce mi-ar trece prin cap. Defapt, as medita sa vad daca e posibil ce si cum. Doar o zi?! As fi distrusa, poate cu moralul la pamant, dar apoi mi-as intra in forte si as incepe sa alerg de nebuna, sa zic fel si fel de confesari, lucruri, pareri, de injurat si de batut lasat, macar sa mor fara sa ma gandesc ca le-am platit-o unor prosti -ca m-am pus la mintea lor ^^- or something like this. ^^ Ar fi multe de facut si de bagat in mine. :]] As da-o naiba de dieta si de tot, cofetaria ma cheama si la fel si alcool-ul. Poate si un club, ceva, dar sa raman virgina, o fi senzatie tare, dar mai bine pura trupeste decat sa ma simt ca o curva in ultimul moment. 78 Anyway, multe lucruri de zis.
But, topic-ul e inutil. 21 Parerea mea.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#3
Aş petrece ziua ca şi când ar mai fi o zi de mâine. Nu văd rostul ca-n ultimă zi din viaţă să te comporţi ca un nebun, sau total opus cum ai trăit. Oricum e ultima zi, ce speri? c-o să muţi munţii?
Doar simte-te bine şi normal, şi nu te lăsa întristat de vestea "apocaliptică" primită.
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#4
Daca ai peste 18 ani si in fanteziile tale gasesti copii asta e sansa ta sa scapi nepedepsit 15
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#5
Topicul asta se incadreaza la General Chit Chat Discussions nu la Dezbateri.
E ceva personal, subiectiv... nu se poate argumenta.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)