Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ultima lucrare.

#1
Sper sa va placa.A fost facuta pentru un alt forum.

[Imagine: Banner.png]


#2
*Ma intreb de ce se numeste postul tau "ultima lucrare"?* Enfin:

Stiu ca si tu esti bun/buna la graphics, and I had to come to say only this:

E buna lucrarea, chiar foarte buna, ai avut idee inspirata, si cu textul si cu personajul, insa just a few opinions - puteai face acele parti rosii, un pic mai asemanatoare cu fundalul, spre bordo putin de tot, arata mai bine parerea mea. "Romanian GFX shop" --> nu suna mai bine "Romanian graphics shop" - poate ca nu tu ai fost cu ideea, insa puteai sa sugerezi, sa iti iasa tie mai bine lucrarea. And a last thing - the lighting - de ce nu ai folosit light la lucrarea asta? Ca si cum o lumina [nu puternica, potrivita] ar veni de jos, si ar lumina mai bine textul si personajul... that should be good ^^

Hope you don't mind, and I wait for more :]]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#3
(03-08-2011, 12:30 AM)Alysu A scris: *Ma intreb de ce se numeste postul tau "ultima lucrare"?* Enfin:

Stiu ca si tu esti bun/buna la graphics, and I had to come to say only this:

E buna lucrarea, chiar foarte buna, ai avut idee inspirata, si cu textul si cu personajul, insa just a few opinions - puteai face acele parti rosii, un pic mai asemanatoare cu fundalul, spre bordo putin de tot, arata mai bine parerea mea. "Romanian GFX shop" --> nu suna mai bine "Romanian graphics shop" - poate ca nu tu ai fost cu ideea, insa puteai sa sugerezi, sa iti iasa tie mai bine lucrarea. And a last thing - the lighting - de ce nu ai folosit light la lucrarea asta? Ca si cum o lumina [nu puternica, potrivita] ar veni de jos, si ar lumina mai bine textul si personajul... that should be good ^^

Hope you don't mind, and I wait for more :]]

In primul rand multumesc.Iar apoi se numeste ultime lucrare findca asta e ultima pe care am facut-o.GFX=Graphics,dar da,nu era idea mea.Si da lighting,pai am ales sa o pun de sus ca in primul rand din punctul meu de vedere arata mai bine si scoate personajul in evidenta,iar sa o pun de jos,nu stiu,parea ciudat.

#4
Oh, I see, that's why xD

Ah, da am observat aia, mi-a placut enorm, faptul ca l-ai scos in evidenta de sus, insa mi-ar fi placut un pic de lunina si de jos, si putin in jurul lui, ca o aura, dar putin, dar oricum imi place. Anyway, great job ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#5
Este frumoasa lucrarea...Culorile sunt asortate, ai stiu cum sa pui in evidenta personajul. Si eu ma intrebam de ce postul se numeste ''Ultima lucrare''.
Imi place enorm fundalul T___T' E minunata <3. Am uitat ce mai vroiam sa spun xD.
Ma rog..chiar ai experienta si ei talentat in PS. Foarte dragut. Sa mai vi cu lucrari noi, sunt foarte curioasa sa vad cu ce ne mai uimesti.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)