Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uhm...Salut.

#1
Hy...sincer nu mi-a venit sa cred cand am vazut ca la sectiunea asta fiecare creeaza cate un topic fiecare ca sa se prezinte >.>... nu mi se pare o idee prea buna,dar...ce pot face? O.O
Sa incep cu descrierile...

REAL NAME : Andra

Nick-uri : White_Queen

Porecla: cand eram mica mi se zicea Duzy (nu intrebati! )

Varsta : 14 ani & 8 luni

Greutate: 47 Kg.

Inaltime: 1,59

Clasa: 9-a

Data nasterii :17 ianuarie 1993

Localitate: Bucuresti,sector 6,calea crangasi

Zodie :Capricorn...o combinatie intre peste shi o capra... ciudata zodie

Hobby: desenatul,sportul,plimbatul,vorbitul, arta fotografica...(in ultimul timp m-am lasat..)

Anime-uri peferate: Inuyasha,Naruto, Fruits Basket,karin ,Kannazuki no miko, utawarerumono, blood+ , eureka seven ,bleach ,Elfen Lied ,kiddy grade,slayers,spiral,arc the lad,rod the tv,yuyu hakusho,gravitation,paradise kiss,hakaima sadamitsu,full metal panic...& restul de pe animax >.>

cantareti/e: Ayumi Hamasaki,Namie amuro,aikawa nanase, utada hikaru,boa,koda kumi...&restul..

melodii preferate: Wind by akeboshi,
far away,rainbow,powder snow, real me, M& restul by ayumi (nu glumesc,chiar imi plac toate10)
Four seasons,wowa by namie
, Crying in the rain by aikawa nanase,
first love by utada hikaru
minami takayama:fukidokuitsu
naruto:akeboshi
toshiro masuda:naruto main theme
paradise kiss - lonely in gorgeous
parakiss - do you whanna
daisuke kato: be your girl
fmp: sore ga,ai deshou
fmp:kimi no yume
mikuni shimokawa(fmp): tomorrow
gravitation : time in my geart (bad luck
gravitation:shuichi & ryuichi
gravitation:shuichi & yuki love theme
kaledo star :take it ,shake it
mako:ice candy(kamichu)
koori naifu (kamichu)
yuyu hakusho : instrumental kurama
naruto:hound dog rocks
naruto: sadness and sorrow -->>i love this music
hearts grow:yura yura
naruto:ryuusei
sugar:real identity
sailor moon: fire soul love
megumi hayashibara :omokage
megumi hayashibara: ringo urami uta
shaman king :seigi no shisha
shaman king: you no teema
tokyo mew mew: 2 mew ichigo no theme
tokyo mew mew :mew mew metamorphose
tokyo mew mew: mew zakuro no theme
yu-go-oh :your move
yuyu hakusho: hiei theme
yu gi oh gx theme
yu-gi-oh : ais**ta moishi kimiga kowaretemo
namie amuro : come
kikyo to kagome theme
naruto:sakura`s theme
hitomi shimatani:angelus
ebery little thing : ai no uta
ayumi hamasaki :fly high
ayumi hamasaki : still alone
ayumi hamasaki kagome`s theme
boa: every heart
inuyasha : fukai mori
ayumi hamasaki: inuyasha movie theme
inuyasha : flying in the sky - sango`s theme
day after tomorrow : itazurana kiss
inuyasha-grip
inuyasha:kagome and inuyasha`s theme
inuyasha : kikyo`s theme
inuyasha movie -toki wo koeru omoi-goshimboku
kaleido star:tattoo kiss
kaleido star:escape
aikawa nanase : owarinai yume
inuyasha-why
inuyasha:a time for us
inuyasha:shukumei no tabi he
kiddy grade:future
kiddy grade: hikari no umi
kiddy grade : future`s memories
kiddy grade :mirai ni kioku
kiddy grade: if i
slayers try : breeze
megumi hayashibara-don`t be descouraged (slayers)
rreiko miura - confidence ( R.O.D)
R.O.D - moments in the sun
...mai sunt dar nu prea pot sa le scriu p toate... ...sunt o gramaaada care imi plac dar...sincer acum nu am chef sa le enumar -_-

Joc p calculator:..sincer...sa nu va mirati dar nu am nici un jok in pc...nu ma prea joc nimik daca vreau sa ma jok...intru p site-uri dar nu prea imi vine mie cheful...

Culoarea parului : Negru inchis

Culoarea ochilor : Negri...ciudat de negri..

Persoana/calitati :rabdare, detasare, elevare, concentrare, rezistenta, obiectivitate, perseverenta, prudenta, organizare, administratie, ambitie, opinie, meditatie, experienta, realizare, reflexie, seriozitate, sobrietate, stabilitate, aspiratie, ascensiune, calcul, spirit practic, intelepciune, maturitate, logica, ratiune, organizare, constiinciozitate, sarg, randament, spor, munca, disciplina .

Defecte:
singuratate, avaritie, frugalitate, oprire, intarziere, arivism, raceala, suspiciune, banuiala, raceala, distanta, piedica, incapatanare, conservatorism, fuga de schimbare, rezerva, inhibitii, fatalitate, negativism, pesimism, superioritate, orgoliu
(asta scrie in zodiacul meu...) dar va pot spune pe scurt k sunt o persoana extrem de vesela!! dar..ma shi supar usor...
shi asa cum zic toti...am foarte mult calm... ^_^ (sau poate nu...:glareSmile

Iubesc: matzele...pur shi simplu sunt asa dragalase...

Urasc: pantofii/incaltamintea care ma strange,apa(de baut),dulciurile, dar cel mai tare urasc sa ma copieze cineva... !! (cineva a incercat shi nu a fost prea bn...pt el/ea )

Culoarea preferata: MOV....iubesc culoarea asta din copilarie...

Cifra preferata: 5 *da,incredibil,am si o cifra preferata :blink: *

Stil de imbracaminte: de toate...mai putin straie taranesti...urasc lana !!!

EDIT: Multumesc....Cred.. Oo
Citat:scuza-ma ca sunt cam...rea...
oO ... ironic x.X
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#2
Da....deci cum am mai spus la un topic numit reguli la aceasta rubrica, Anime Zup nu este agentie de matrimoniale -_-'''
Animeurile tale is bunicele...primele 2 sigur nu ,dupa nu prea am tinut minte..-_-'
esti micuta de inaltime,am 1,76..totusi kiar creezi ca era necesar sa zici ?O.o..si greutatea?-_-''''..sau porecla? whatever
a 9a..hm..ai trecut de faza cu capacitate and teza nationala X.x
la melodii doar din anime iti plac? OO''''''''''''('''')
sa stii ca e foarte interesant ca ne zici numerele preferate X.X
", orgoliu
(asta scrie in zodiacul meu...)"daca in zodiacul tau ar scrie la defecte ca esti porasta tu ai zice ca esti? oO''''''''''''''''''''''''''''''''
ai dat copy paste de undeva unde trebuia sa iti scri cv-ul la aceasta prezentare?OO''' si daca tot ai zis ca e idee proasta [nu ,tr sa stim niste mici date despre useri sa vedem ce ne place si ce nu ,animeuri preferate,muzica,nume atat]
scuza-ma ca sunt cam...rea...dar totusi prezentarea e mare,nu ,nu am o problema cu asta ci cu modul de o ne prezenta
ma rog acum ne dam seama de personalitatea ta [care cred ca e luata toata dintr-un zodiac] si ce animeuri iti plac blabla
totusi..
Have fun ,happy posting ,welcome here!

Edit: oke...ce frate sunt frank , ai dori sa mint? minciuna nu este buna la sanatate 10..scz fata ,eu sunt mai mica si mai nesimtita,soarta destinul ,Kazule daca ai vreo problema sa o rezolvi cu mne in pm si u White_Queen sper ca nu te-am debuzolat 10
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#3
Citat:...mai sunt dar nu prea pot sa le scriu p toate... ...sunt o gramaaada care imi plac dar...sincer acum nu am chef sa le enumar -_-
dude.. I mean.. le-ai enumerat deja O.o

Cum a spus si Grazy , nu e agentie de matrimoniale...nu era necesar sa dai greutatea si inaltimea...nu cred ca mai e cineva sa zica atatea detalii....esti prima.. felicitari! i think...
Cateva animeuri care iti plac ,numele (optional ,ca pe al meu il stiu numai cativa) , 2 melodii preferate , atata era de ajuns....

Ai scris si adresa ta aproape... OO'

Anyway , ai scris cam mult pentru o simpla prezentare intr-un forum...

I have to say this: defectele si calitatile sunt luate dintr-un zidiac , ma indoiesc ca ai avut timp sa scrii atata.. dar sa privim partea buna: Nu ai facut spam! ^^'

Iti urez un Welcome foarte calduros si multa distractie! XD

#4
Felicitari! Cred ca ai cea mai complexa prezentare de pe Animezup! Dupa ce imi fac timp sa implementez sistemul de medalii sa imi aduci aminte sa iti dau o medalie pentru asta ( vorbesc serios).
Ce pot sa mai spun sau sa te intreb si eu? Nu prea mai am ce...
Asa ca tot ce pot face este sa iti urez un calduros "Bun venit" pe Animezup!

P.S. Ai uitat sa ne spui cat porti la pantofi 10

#5
Mama dar stiu ca ati lua-o tare de la inceput. Puteti sa-i explicati ca a scris cam mult si intr-un mod mai dragut si fara sa o faceti sa se simta prost.
White_Queen eu iti urez bun venit si sa sti k mie mi-a facut placere sa citesc totul si am aflat destul de multe despre tine.
Sper sa-ti placa pe aici si dak ceva te deranjeaza pur si simplu nu lua in seama deoarece nu merita.
Edit: Flaw ai urat si u bun venit cum trebuie si strici totul cu nr de la pantofi. OMG ce aveti cu saraca fata?
White_Queen nu-i lua in seama.

#6
Of, Kazu... era o gluma 2
Chiar atat de rau am fost? Nu ti-am zis ca-i dau o medalie pentru postul ei? Si ca nu glumesc in legatura cu asta?

#7
Bun venit pe Animezup.Este adevarat ca e cea mai complexa
prezentare de pe Zup,dar nu te condamn sau ceva de genul
acesta 4 .Din cate am observat esti un mare fan anime.Si in
legatura cu pantofii,nu ar fi cinstit
sa spuna si flaw? 10
[Imagine: Untitled-1.png]

#8
Eu eram doae socata de marimea postului.. nu cred ca mai e unul pe animezup care sa mai fie la fel de lung ^^ ar fi ceva sa primesti o medalie , White_Queen! nu trebuie sa zici marimea de la pantofi.. asa e flaw , mai glumet Smile
Welcome again among us!

#9
Bine ai venit White_Queen ^^'
Nu iti face griji ...eram doar socati de marimea postului [chiar ca e cea mai complexa prezentare ....]
Well mate,purple cam exact cea ce imi place si mie...pai ce sa zic have fun in continuare XD


#10
Geeeez... Oo...nu faceti atata haz...nu m-am suparat...Oo...
app,port 3721
thx for the "welcome" ^^`
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)