Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uhh some creations :((


#2
Hello.Sunt foarte multe si uitew ca incerc sa le comentez pe toate 4

1)Cred ca e primul tau sig.E foarte plin.Nu prea da bine si nu vad de ce e imagine acolo cu inuyahsa x sessy,inuyasha x kagome...nu prea e bine.......................7
2)E mai evoluata.Mult mai bine dupa parerea mea.Roz x sora...foarte bine..dar in coltul de sus stanga e nuj brushul ala ce sta aiurea acolo.........................9
3)O.O imi place.Desi prea curcubeu acolo,nepotrivit puccei ...e dragut .........8
4)Prea multe infloraturi acolo aiurea,scara aceea nui vad rostul...textul...mai de graba fontul textului...trebuie aranjat in functie de background............7
5)Prea simplu.Stii ce ma refer.Nimic nu se potriveste.....6
6)pass.....6,5
7)O.O superba.Rozul acela e asa dulce.Floarea,renderul,muzica,totul....................10
8)E destul de frumoasa desi...negru nu e potrivit cu inu...e bine ca ai acoperit cu brush rosu....8
9)Umm...cam gol...desi totul se potriveste simt ca ceva e gol in el .e PREA SEC......8
10)imi place.Desi acolo este un text cam prea mic imi place.Rosul acela se potriveste cu rosiaticul pieptului si a obrazilor fetei ^_^.Inca umpic lucra si e de 10......9
11)Daca faceai textul in culoarea neagra si puneai ceva bleding ar fi fost super.......................8,7
12)Pass.....................7
13)O.O Il ador........Text-ulk,fonrul,culorile...totul ...imi place foarte mult............10
14)Nu am ce comenta la el.Imi place cel mai mult...................10
15)Bleah...putin prea roz...chii nu se vede prea bine....X ale nu prea isi au rostul......7
16)Fontul meu preferat :love: Un culoarea textului nu e prea favorabila Mergea un galben/portocaliu in rest imi place.....................................9
17)Cam simplu dar de efect .........................8

4 Sper ca nu am fost prea dura dar am spun si am dat nota pe moment.Ce am simtit cand am vazut sig-ul ^_^ In general is foarte bune mai ales ca folosesti alt program.Cred ca media ar fi un 8,7 /9
Mai exerseaza.Foloseste tutoriale.De unde sa ie?dE pe GFXVOID, sau alte site-uri,deviant art,...
Treci si pe la galeria mea te rog ^_^ si comenteazami sig-urile alea noi.
Astept noi creatii
o.o" wot

#3
Am uitat de sigul acesta la comanda 4 : http://i36.tinypic.com/15ewy05.png

#4
So let's see 39

1)-E destul de incarcat.Vad ca ai avut ceva probleme la decuparea lui Inuyasha 39 Eu te-as sfatui sa nu mai pui brushul direct pe render ca nu pre ada bine si deobicei si scade din claritate/calitate ^^
2)-E frumos.Imi place.La text ai fi putut sa legi alta culoare ca sincer nici nu prea deslusesc ce scrie 78 Plus brush-ul(corecteaza-ma daca gresesc) acela din coltul stang sus.Imediat mi-a distras atentia de la sora
3)-Asta cu Pucca e chiar dragut 71 Tot ce nu-mi plac ee fontul si curcubeul ala de culori de pe cei doi ^^
4)-Nu prea am ce comenta....Imi place ^^ As fi pus textul ceva mai jos 106
5)-Backgroundul(sau ce-o fi ala) nu se potriveste deloc cu fata si am impresia ca ar fi facut din doua parti/imagini -_-"
6)-Umh...renderul e prea sters si calitatea lui lasa de dorit.Plus ca ai pus textul ala total aiurea...Prea mare -_-" Brushul cu cap de mort ^^
7-)Se vede o imbunatatire...E frumoasa...Roz!! :-J Ar fi aratat mai bine cu niste efecte la text
8)-Sec -_-" Textul prea mic...Nu se intelege nik din ce ai scris...Mai e si negru...Plus ca e prea gol in partea dreapta
9)-Uhm...Iarasi sec...nush 39 Se potriveste tot ce ai pus tu acolo dar zic ca textul ar fi putut fi mai mare,ca sa acopere ceva din spatuil gol ^^
10)-E frumos...Dar iar ma deranjeaza textul 21 Mic o.O
11)-Imi place...desi iar calitatea renderului lasa de dorit -__-"
12)-Prea inghesui cu toate alea din partea dreapta...nici nu stiu la ce sa ma uit...
13)-Frumos...Ai fi putut masca problemele avute cu renderul (mare) cu brushuri ^^
14)-Dragut...Imi place ca ai facut ce ai facut cu textul...Imi place 71
15)-Erm...PREA roz!Si fata deabia daca se vede.daca ai fi pus brusuhl sub render si fata ar fi fost clara...atunci era perfect
16)-In afara de render imi place tot ^__^
17)-No comm...Frumos si simplu ^^

Ultima semnatura: Uhm...Nu-i nu stiu ce...Nu-mi plac alea doua texturi puse asa >.>

In mare te descurci dar m-ai ai de lucrat 71 Ca sa nu mai ai problem cu renderul,eu zic sa-ti iei renderele de pe planetrenders.net ^^
Sper ca nu te-au suparat comentarile mele.O sa mai trec pe aici.See ya!

#5
Mersi moody pentru sfaturi si m-am gasit astazi sa mai fac un sig dupa niste tutoriale:
[Imagine: 58g75.png]

#6
oke ^_^
Cea cu orihime
E destul de draguta .Te-ai incadrat in 2 culori:albastru,oranje,si alb
Arata destul de bine...poate trebuia sa o pui pe Orihime mai dreapta si sa te semnezi la o opacitate mai mica.
Dar arata destul de bine......9

Cea cu shakugan.Woaaa ^_6 ce sweet e ...
-_-"Iarasi semnatura ta strica tot.Ai putea sa o faci cu opacitate scazuta sau cu un alt fond,sau mai mica nuj...
renderul e cam sters...si nu ga bine in sig.
Ai putea sa pui ceva blending sa faci trecere de la render la background
In rest imi place....9,8
o.o" wot



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My collection of creations ^^' Melancholy 7 3.891 18-07-2008, 03:15 AM
Ultimul răspuns: Melancholy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)