Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

U-Kiss

#1
U-KISS

U-Kiss este o trupă de băieţi din Coreea de Sud formată din şapte membrii. Formaţia a debutat în anul 2008 cu mini album`ul N Generation.

Membrii:

Alexander - 29 iulie 1988.
Real name: Alexander Lee Eusebio.
Facts: He can speak 7 languages.

Soo Hyun - 11 martie 1989.
Name: Shin Soo Hyun.

Kibum - 29 decembrie 1990.
Name: Kim Kibum.

Kiseop: 17 ianuarie 1991.
Name: Lee Kiseop.

Eli - 13 martie 1991.
Name: Kim Kyoung Jae.

Kevin: 25 noiembrie 1991.
Name: Woo Sung Hyun.

Dongho - 29 iunie 1994.
Name: Shin Dongho.

Îmi place mult trupa. Au melodii bune. Preferatul meu e Alexander. Cântă bine şi e aşa drăguţ. He`s really cute. Şi îmi place vocea lui. Are un zâmbet frumos. I lovee him. ;x Şi Soohyun e cute. Kiseop too.
Melodiile mele preferate sunt Man Man Ha Ni, Bingeul Bingeul, Mworago, Ok ! , I Like You ÅŸi Talk To me.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#2
De trupa asta m-am indragostit la prima vedere 21 prima oara cand l-am vazut pe Kevin am zis ca e al meu 105 God ce baiat, ce baiat... dar l-am descoperit pe SooHyun si i l-am lasat pe Kevin lui kiddo xD dar acum la cate emisiuni am vazut cu ei, ma fac sa il aleg pe Eli 24 tipul e bestial.
Anyway, trupa asta e buna, stie sa danseze, sa cante si nu in ultimul rand sa farmece lumea xD.

Melodii care imi plac ar cam fi - "Man man ha ni"; "Bingeul Bingeul", "Mworago", si cam atat fiindca in curand vor reveni cu un nou album (abia astept >w<~)

Aaa, cam atat si U-Kiss hwaiting!
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#3
Kyaaa ador trupa aceasta. Am inceput sa o ascult datorita lui Dongho <3 dam urmarit Makane Rebellion si l-am adorat. Preferatii mei sunt Dongho ofc si Alexander. Vocea lui Soohyun pur si simplu o ador 21 rappul lui Xander din Man Man Ha Ni imi da fiori sa zic asa 24. E o trupa chiar sueprba 8 E ceva gen SuJu doar ca mai tineri. 21 . Man Man Ha Ni si Bingeul Bingeul.

Btw ati vazut noul lor MV ? E absolut superb 105 sunt ceva gen ... 'bad boys' sunt adorabili. 8


Link
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#4
Asa, datorita unor schimbari in formatie, U-Kiss au suferit o mare pierdere - doi dintre cei mai buni membrii au plecat din formatie, si anume Alexander si Kibum, dar in schimb au venit altii doi, sa speram ca la fel de buni, insa pe mine una, m-au convins, datorita noului album scos si noului MV.

So let's see the music video and drool about the sexy boys from there:
http://www.youtube.com/watch?v=O7aFRaKyT...ture=feedu
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#5
Trebuie sa recunosc, Soohyun e cel mai bun dintre ei la voce, fiindca pe el se bazeaza restul ca sa atinga notele mari, insa si Kevin are voce buna. Sincer trupa asta nu m-a fascinat deloc, imi placeau melodiile dar nu le dadeam atentie deloc - la performante live nu ma uitam, melodiile le ascultam o data, doua sau trei ori si le lasam. Insa, acum, sunt absolut magnifici. Se vede ca datorita celor doi, AJ si Hoon, au devenit mult mai buni, schimbari radicale, si acum ii urmaresc non-stop si ascult melodiile ca nebuna >.< Eli e magnific tipul, mi-a placut din celalalt mv, si inca imi place <3 e magnifique <3 as fi in stare sa il pun pe el si pe Soo pe acelasi loc xD Eh, da, Soo a plans, si nu ma mir de ce. Sper ca sa scoata un nou mv curand, fiindca mor de nerabdare >w<~~
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#6
Crede-ma sau nu, cand am vorbit ultima data, nu mi-am dat seama daca esti aceeasi pers sau nu cu care am vorbit inainte =.= va rog eu oameni buni, nu va mai schimbati nick-ul 24
Oricum... Kiseop, sa imi aduc aminte de el... i-am auzit numele, dar crede-ma, daca nu m-a impresionat pana acum, atunci sigur nu ma intereseaza, dar parca parca stiu ca e talentat 39
Emisiune? Trebuie sa fi aparut, daca nu va mai dura ceva, asa e sigur.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Alexander (U-KISS) ZuZuu:) 3 4.542 01-12-2013, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Diana_Alexa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)