Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Trouble (+16)

#1
Tip Critică : Idei / Gramatică / stil / Limbaj/ Formă
Disclaimer : Nici unul dintre numele sau persoanele ( înafară de ale mele ) care vor aparea aici - G-Dragon(Kwon JiYong) & Top(Choi Seung Hyun) & ceilalții din trupa BB nu imi apartin si nu fac profit de pe urma acestora.


[Imagine: gdtop05.jpg]
Hyun(T.O.P) - Blond ;JiYong(GD)- Brunet
M-am gândit să fac un fic cu raperii mei preferați :X:X:X G-Dragon & T.O.P și cum sunt și intr-un duo mama!!!Scuzați greșelile și spuneți-mi unde am greșit :*
http://www.youtube.com/watch?v=2pSkeIfh8...re=related - Melodia cap. I

I. După filmări.


..Knock out, it's a knock out, knock knock knock knock
When I see the two, I get knocked out
Wait, my hands reach out, shall we go out? You're a knock out ..


Gata, am terminat filmările pe ziua de azi și am de gând să mă scufund in cada aia mare pe care tocmai mi-am cumpărat-o până dimineață. Oh... deja mă simt mai bine. Hyun( Top ) era încă în cabina, să-și aranjeze părul ăla blond.... eu deja mă îmbrăcasem cu niște blugi și un tricou.... afară soarele strălucea păsările cântau.
- JiYong! se aude o vode. Stai!
Era prietena mea, SoYong . Are părul lung și roșcat. Iar s-a vopsit. Astăzi are un tricoul larg pe care scria mare „Best Girlfriend” cu negru primul cuvânt și cu mov girlfriend. I-am făcut cu mâna zâmbind forțat. De câte ori i-am zis să nu mai vină la filmări?.... Cred de sute de mii de ori și tot nu a priceput.
-Noroc cu ea.Vezi că directorul a spus să nu mai intre străini pe platou. Apare Hyun în spatele meu. Când s-a demachiat așa de repede? Ei, nu mai contează. Chiar spuse așa ceva?Ei, nu mai contează. L-am privit, el nu era gata... încă nu se schimbase de costului negru cu care filmasem cu fetițele alea micuțe. ...„Automat va deveni obsedat de mine”... De ce a trebui să devenim un duo? Lasă, nu conează asta acum. M-am dus SoYong.
- SoYong, de câte ori ți-am zis să nu mai vii pe platou?am intrebat-o puțin nervos. Ia zi tu mie, parcă ne-am despărțit.
-Dar credeam că doar de fațadă.... pentru presă, spuse ea puțin tristă.
Da, era doar de fațadă, dar de când lucrez cu Hyun sentimentele mele față de ea nu mai există. A început să vorbească că mă iubește, că i-am promis nu știu ce, că de-alea, de-alea, dar nu o ascult deloc și după ce se oprește vreau săi spun ceva dar, colegul meu, Hyun apare în spatele meu. Se schimbase de haine . Avea niște pantaloni albă și un tricou asortat.
-Top, spune tu, ce mi-a zis idiotul ăsta în limuzină? zice ea nervoasă. Părea că e gata să explodeze....(Păzea, vine Apocalipsaaaa! ) . mă uit la cei doi și fac doi pași la stânga. mă simt aiurea lângă Top.
-Păi nu a zis că e mai bine dacă stați o vreme despărțiți?
-Nu asta, după.
Hyun dădu din umeri și o privi pe SoYong. Știa, că doar vorbisem despre asta o oră-două, , dar nu dorea să zică nimic. De ce? Eh, nu mai contează. Fata începu să țipe la mine să-mi zică că nu merit nimic și altele. Mi-am pus mâinile in buzunar și am închis ochii.
- Nu mai țipa la băiat, SoYong, îl aud pe Top calm. Nu știi că nu mai vrea fete?
- Dacă nu fete atunci.... Face o pauză și ne trezim. SoYong se uită cu ochii ei mari la mine iar eu la Hyun. Ce l-a apucat? Eu dacă nu fetele, prefer băieții? Oi, ce zici acolo? Mă duc lângă el și-l lovesc cu pumnul ușor.
- Nu mai glumi așa!
Mă uit la el ceea ce spusese era.. adevărat?.. Am vrut să zic ceva, , dar parcă nu mai aveam puterea.... nici nu-i auzeam pe cei doi. Le vedeam buzele cum se mișcă , dar nu auzeam nici un cuvânt. Fata părea că țipă la Top. Eu unul nu știam ce mi se întâmplă de ce nu-i auzeam. M-am lăsat pe spate și am căzut în brațele lui Top. Acesta zâmbi și își pune mâinile in jurul taliei mele, lăsând-o pe SaYong cu gura căscată. Dacă asta a uimit-o, ce ar fi făcut dacă mă săruta?Nu știu , dar eu ce căutam în brațele lui? Nu mai cotează... mă simt bine așa. Tipa a mormăit ceva și a plecat furioasă lăsându-mă singur cu Hyun care se ținea de mine ca o lipitoare.... Avea buzele arcuite într-un zâmbet fermecător...Oh, Kwon JiYong, încetează, nu ești gay și nu vrei să te prindă paparazzi să ai parte de încă un scandal. Ne uitam unul la altul, el zâmbind, eu încercând să scap de mâinile lui , dar nu reușeam, pentru că mă ținea destul de strâns.
-Hei, JiYong, de ce te-ai lăsat îmbrățișat?
-Nu-i evident?Vroiam să scap de curva aia. Acum, mă lași?
Oftă ți-mi dăru drumul. Când dau să plec mă trage de mână in brațele sale. Ridic capul să-l privesc roșind ușor. Ridic mâinile in jurul corpului său și, evit puțin, îl îmbrățișez. Nu-mi vine să cred că tocmai ne-am îmbrățișat. L-am privit în ochi . Doream să mă sărute, nu știu de ce, dar n-am avut norocul ăsta. Mi-a dat drumul și a plecat după ce mi-a zâmbit. Ah, cred că o să mor dacă m-a îmbrățișat doar așa, să-și bată jos de mine.
Mi-am revenit repede și am ieșit din studio, mi-am cheile de la mașină și am plecat să mă plimb prin oraș, apoi poate voi merge la vreun club, să uit de ce mi s-a întâmplat. Goneam cu mașina, un Acura Integra Type R, albă pe care mi-o cumpărasem de curând. Am trecut ca vântul pe lângă locurile mele preferate din Seul și m-am oprit la marginea orașului, să privesc copacii verzi. Am căscat și mi-am luat din mașină o pătură pe care mi-o țin acolo pentru că, atunci când vreau să mă gândesc la ceva am locul meu, lângă un copac in afara orașului. M-am întins acolo, cu picioarele pe copac, am început să fredonez versurile primei noastre melodii ca duo : High High.
My Blog - Visele pot deveni realitate. I am Killer!

[Imagine: akira_sig_01_2.png]

#2
Buna! >:D<

Greseli:
in cabina sa-si... = in cabina, ( virgula ) sa isi aranjeze...
stai - porunca => Stai!
cuvand = cuvant
cu mana zambind = cu mana, zambind...
ei nu era gata... --> Aaa? :| Poate ``el ``
de fatada dar cand = ...de fatada, ( virgula ) dar cand...
nu-stiu-ce ca de-alea = nu stiu ce, ( virgula ) de-alea...
de-alea dar... = de-alea, ( virgula ) dar...
vreu = vreau
sa spun ceva dar = sa spun ceva, ( virgula ) dar
colegul meu, Hyun apare -> Hyun e apozitie, va fi intre virgule. Pe una ai pus-o,dar a doua nu... ---> colegul meu, Hyun, apare..
pantaloni alba = albi
Pazea, vine Apocalipsaaa --> Indemn, deci semnul exclamarii.
ma uit.. --> Inceput de propozitie, litera mare.
la mine iar eu = la mine, ( virgula ) iar eu
Nu mai glumi asa --> indemn, exclamare.
Ma uit la el ceea ce spusese... ---> N-are inteles:|
se misca dar = se misca, ( virgula ) dar...
se intampla de ce nu... = ce se intampla, ( virgula ) de ce...
a plecat furioasa lasandu-ma = a plecat furioasa, ( virgula ) lasandu-ma
singur cu Hyun care se tinea... = singur cu Hyun, ( virgula ) care se tinea...
nu reuseam pentru ca = nu reuseam, ( virgula ) pentru ca
Hei, JiYong de ce... = Hei, JiYong, ( virgula ) de ce... ---> Vocativ.
Acum, ma lasi? - [ Nu, nu te las :)) Intai pune-te la punct cu virgulele si apoi te las :)) ]
de ce dar n-am = de ce, ( virgula ) dar
club sa uit = club, ( virgula ) sa uit
orasului sa privesc = ...orasului, ( virgula ) sa privesc

Acum sa iti spun si parerea despre continut: e bun, dar mi se pare ca e grabit. Desigur, nu stiu eu ce ai de gand sa faci mai departe, dar e cam grabit ( Stiu, sunt maniaca si nebuna ca ocolesc yaoi-ul, dar interesul se pierde daca intri direct... )
Ai mari greseli cu virgulele. M-am plictisit de cate ori am scris cuvantul asta. Nici cu semnele celelalte nu te prea intelelgi, dar cu virgulele e belea rau:| Citeste cu voce tare daca in minte nu iti dai seama!

Oricum, grabeste-te in a pune urmatorul capitol, abia astept! :*
Spor la scris! :>
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#3
Scuze de așteptare, dar nu prea am mai scris..gommen :P și ms. de comentarii.

II. Un plan.

Nu mai aveam de gând să plec de acolo.Era mult prea frumos, dar telefonul se pare că nu știe să citească gândurile.Aaaa, îmi vinea să țip să mă tăvălesc până mor dar deja uitasem de întamplare.Am răspuns la telefon și cine să fie?SaYong.Ah, deșteapta asta mă enerva prea mult.
- Dragonaș, ce faci?Unde ești? se auzi vocea fetei la celălalt capăt al firului. Ce se-a întamplat cu lumea asta?A și uitat? I-am zis că vreau să fiu singur dar ea a închis. Credeam că am renunțat și și-a adus aminte dar nu peste mult timp m-am trezit cu ea lângă mine. Nici nu știam cum naiba ajunsese acolo, că nu am fost atent la ce se întampla în jur. S-a așezat lângă mine.
-Cum ai ajuns..nu când ai ajuns aici?am întrebat ridicând-mă în fund, privind-o insitent pe fară.
-Păi, după ce s-a înamplat, m-am gândit și tu chiar pari că-l place și mă gândeam să te susți, să-lfaci să te placă că din câte am văzut îi place să se folosească de tine, spuse ea privind cerul.
Dacă stau să mă gândesc, are dreptate, doar pe jumătate. Hyun îmi e simpatic dar nu m-am gândit niciodată la asta.Cred că îl plac..probabil.
-Și?Ce o să faci? am întrebat-o.
-Păi, mă gândeam să-mi zici ce crezi despre el, să mergem la mine și să facem un plan apoi să-l intrebăm pe el..
-Ho, deja nu mai vreau să te aud de când ai zis să vorbesc cu el. Crezi că o să mă asculte?
-Normal,dar mia întai trebuie să găsim ceva cu care să-l șantajă, ca să ne asculte.
Fata asta poate o să mă ajute, cine știe.Am zâmbit și i-am zis că mai bine mergem acum la ea, poate avem o surpriză și mai vine cineva aici că toți știu că ăsta e locul meu preferat.
Am urcat în mașină cu SaYong, ea venise cu taxi-ul și ne-am îndreptat spre apartamentul ei. Se înnopta și nu știu de ce nu vroiam să stau noaptea afară. Când am ajuns ea a urcat repede și eu am urmat-o. Mi-a deschis ușa apartamentul, care trebuie să spun că era foarte copilăros - postere pe peste tot, mobilă roz și un fotoliu mare și din puf, credeam că am ajuns in Wonderland-ul fetelor..nu al fetițelor de șase-șapte ani. Am chicotit și ea m-am invitat să iau un loc la birou. A scos niște coli A4, creioane și le-a întins în fața mea.
-Să vedem acum... ce știm!Scrie pe coli ce crezi despre Hyun și ce ți-ar plăcea să știi pe verso. Eu scriu pe altă coală același lucru.
Zis și făcut. Iau o foaie și-mi dau seama că nu prea știu multe despre Top. Ce să mă fac?Am scris și eu cum în cheamă câți ani are și numele mamei sale apoi am întors coala pe care am umplut-o de întrebări. Nu după mult timp, SaYong mi-a cerut pagina și mi-a dat-o pe-a ei. Și ea scrisese aceleași lucruri.Am început amândoi să râdem dar am fost întrerupți de soneria fetei. Plecă repede să răspundă. Mă ridic și o urmez, la usă mă rezem de toc și o privesc. Ea răspunde și pare uimită. Eu unul nu vedeam cine e, dar ea părea fericită. A tras persoana în apartament și am rămas și eu mirat când am văzut că e Top.
-Hai, zi, JiYong e aici? a întrebat lăsându-se tras în apartament de fată.
-Da e, vino! a spus ea și l-a tras în camera unde făceam noi studiu de caz. Ia loc.
Mă duc și eu, mă uit puțin la el apoi la SaYong.
-Și noi ce facem acum? am intrebat-o pe fată, așezându-mă pe scaun.Adun foile și le privesc.
-Noi? Eu mă gândeam numai la tine, dar merge și noi.
Hyun se uita la noi ca la extratereștri. Ce-i drept, și noi vorbeam despre ceva despre care el nu știa absolut nimic. S-a ridicat dar SaYong i-a zis să stea acolo că vrem să-l interogăm.
A acceptat și noi am început să punem intrebări, fiecare din foiaia celuilalt. Era destul de jenant deoarece tâmpita aia de SaYong pusese niște întrebări...
-De când nu mai ești virgin? am citi întrebarea de pe foaie și simțeam cum obrajii mei lua foc.Mă uit la SaYong, parcă o omoram din priviri.
- Dacă îmi ziceți și voi, spun.
-Eu? Păi...ca să vezi, acum câteva zile i-am zis pa-pa virginitații, spune lejer fata. Dar tu, Dragonaș?
-Ca să vezi?Uite cât e ceasu! Trebuie să plec..! am spus și m-am indreptat spre ușă strângând pumnul, nici nu am observat că Hyun s-a ridicat. M-a speriat când m-a prins de încheietură și Sayong dispăruse.
-Hai, „Dragonaș” de ce nu răspunzi?a spus și mi-a dat drumul la mână.
-Păi, știi, chiar aș vrea să spun dar nu vreau să spun celor care le place să se joace cu oamenii. Am spus privindu-l și chiar atunci saYong a apărut în cameră, am simțit-o în spatele meu, făcea ea ceva și mi-a demonstrat atunci când m-a împins. Hyun m-a prins în brațe, nu zic că a făcut ceva rău, dar după ce i-am zis că se joacă cu oamenii, nu prea-mi convenea.
-Ce faci deșteapto?! Am întrebat privind-o.
Nu a zis nimic ci s-a uitat la mine cu ochii ăia de cățel și parcă mi-a zis să am grijă apoi a ieșit și am auzit chieia in broască. Idioata m-a încuiat cu Top în cameră. Nu aveam pe unde să ies și avea să urmeze n dialog..ciudat.
-Eu mă joc cu oamenii?a întrebat dându-mi drumul.
-Desigur, de ce nu?Altfel nu m-ai fi îmbrățișat, trebuie să ai tu ceva de la mine, nu am dreptate?
-Bineînțeles că ai.
-Vezi că recunoști? am intrebat și m-am așezat pe scaun.
-Dar tu nu ti-ai pus mainile pe satele meu și ai acceptat?
Avea dreptate. Am inghițit n sec și l-am privit.
-Da, ca să scap de fata asta nebună.
Nu a mai zis nimic, ceea ce mi s-a părut ciudat plus că s-a și apropiat de mine. Mă simțeam încolțit . M-a prins din nou de încheietură și m-a tras de pe scaun în brațele sale. Îl priveam roșu în obraji și parcă aveam în față ce avea să se întâmple, și visul meu s-a îndeplinit.Vis, coșmar, nu știu... cum poate fi numit un sărut? Limba lui explora fiecare colțișor la locușorului meu ud, ceea ce mi se părea...ieșit din comun. Poate credeam că e simpatic dar totuși, intre doi bărbați mi se pare ciudat. A înaintat, făcându-mă pe mine să cad pe pat, un pat simplu pe care nici nu-l observasem când venisem. A coborât sărutul pe gâtul meu, mușcând din când în când făcându-mă și pe mine să scot niște sunete rușinoase pe care încercam să le opresc. Știam că nimic nu avea să iasă bun de când l-am văzut la ușă.
Și-a strecurat mâna sub tricoul meu ridicând-l încet până când a scăpat de el. Puteam să pun pariu că perversa aia de SaYong era la ușă.
Hyun și-a băgat mâna în pantalonii mei iar eu i-am prins-o repede, dar nu prea mă băga în seamă și a continuat . Mi-am dus mâna la gură, încercând să opresc acele sunete. Muream de rușine când îmi auzeam vocea în camera goală. Vroiam să fug de acolo, și am încercat dar nu prea puteam... sau nu vroiam, nu știu. În capul meu nu era nimic atunci... probabil vroiam să continue, sau să plec...eram confuz.
My Blog - Visele pot deveni realitate. I am Killer!

[Imagine: akira_sig_01_2.png]

#4
Superba povestea,sincer.Imi place la nebunie.
SaYong...o iubesc pe fata asta si Doamne,ce intrebari pune si ea,bre.E cam directa.Anyway,ca fana Big Bang (mare fana) recunosc ca nu m-am gandit vreodata la o posibila relatie intre GD si T.O.P.,si cand am citit la fic am ramas masca,dar imi place tare mult.Mai ales ca GD ia rolul baietelului inocent si T.O.P. e ala mai rau,care il ghideaza pe dulcinelul de Jiyong.
Am ramas prinsa in poveste,nu mai stiu ce sa zis,dar te rog din suflet,pune next ca moor aici.

#5
Deci...
1) Scuze ca e asa scurt..am o ideie, dar nu acum..va las *pup*
2) Sa nu-mi spuneti de actiune grabita, ca am un motiv.
3) va rog, scuzati-mi TOAATE greșelile ( si pri toate inteleg fiecare cuvant)
____________________________________________________

III. „Iubire secretă, interzisă”

M-a scăpat repede de pantaloni și de tricou. L-am privit uimit și am vrut să zic ceva, dar mi-a pus degetul arătător pe buze și apoi s-a apropiat de buzele mele. La inceput am crezut că o să mă sărute, dar, nu el trebuia să mă las să fierb. Și-a trecu mâna peste organul meu intarit și m-a făcut să gem. Mi-am dus repede mâna la gură.
-M..mi-e frică, am reușit să spun, privindu-l .
-Nu-ți face griji, mereu am grijă de cei mici, mi-a răspuns zâmbind pervers.
Am roșit și am inchis ochii. El mi-a luat mâna și și-a pus pe pieptul lui. Într-adevăr, inima lui bătea așa de tare. Nu am deshcis ochii, l-am simțit coborând pe gâtul meu, lingând cu atăta pasiune fiecare loc pe care-l atingea , iar mie nu mai imi pasa de acele sunete rusinoase, pe care nu făceam nici un efort să le opresc.
Si-a pus mana pe organul meu și apoi și-a strecurat mâna in boxerii mei, pe care i-a dat jos in cateva secunde și a inceput să-și miște mâna pe piciorul meu. S-a apropiat de chipul meu și și-a unit buzele cu ale mele, străcurându-și limba și explorând orice locușor posibil. M-am alăturat și eu sărutului, puțin timid la inceput.
A inceput să-și miște mâna in sus și jos dn ce in ce mai repede pe organul meu intarit, în timp ce limba lui se juca cu a mea. Simțeam cum acest moment avea să se termine și am scos un sunet infundat. Hyun a intrup sărutul.
- Se pare că nu mai ești virgin, babe. a spus dusându-și degetul arătător la buze, apoi îl linse. Am roșit când l-am văzut și am tras perna pe față.
-Nu mai vorbi atât... am spus cu perna pe față.
-Cum? Nu am auzit. a spus el și s-a ridicat.
Mi-am luat perna de pe fată și l-am privit.
-Ăăă... am vrut să spun ... am inceput să mă joc cu degetele, evitând să-l privesc.
- Te iubesc? a spus el și s-a apropiat de mine. M-a apucat de bărbie și m-a făcut să-l privesc. Zi că nu-i așa și nu mă maia ting niciodată de tine.
-Păi, știi... presa... paparazzi, nu ne vor lasa niciodată, i-am spus privindu-l in ochi.
- Ei... cine zice ca se va sti despre noi? Ma iubești nu?
Nu am zis nimic și doar mi-am intins gatul și l-am sarutat scurt pe buze, roșind tot. Îmie ra frica de ceea ce am făcut, dar trebuia să recunosc ca da, il iubeam.
-Și eu . a zis el zâmbindu-mi fericit. De mult.
-D...dar, stii, ce vor zice ceilalti?
-Dar nu trebuie sa stie. Vom zice tuturor ca ne-am certat... e bine așa?
-Da. am spus fericit și am privit in jur. auzi, si noi cum iesim de aici? Aia a luat cheia.
A oftat nervos și a privit fereastra. Mi-a facut semn sa ma imbrac , ceea ce am si facut.
+++
Am stat totată noaptea acolo, dimineașă a venit SaYong. Când a intrat eu dormeam pe jos iar Hyun in pat.
-Hai iubiței, gata.
-Ce iubiței?Eu-ăsta? a spus Hyun, parcă ars, arâtându-mă cu degetul. S-a dat jos din pat și a plecat, trândint ușa in urma lui.
-Ce s-a intamplat? a intrebat SaYong ingirjorata.
-Nimic, un bou. am spus nepasator.Amm plecat și u. De cum am ieșit din apartament, am simțit cum o mână mă trage sub scări in intuneric.Era Hyun. Și-a trecut mâna pe obrazul meu.
-Trebuie. a spus el și m-a sarutat scurt.
Nu am zis nimic și am fugit, lăsându-l acolo. Când am ieșit din bloc, am luat un taxi si am plecat la studio. Acolo m-am întalnit cu Dae-Sung. M-a oprit , voriam sa merg la baie.
-Nu l-ai văzut pe idiotul ăla de T.O.P?
-Trebuie sa vine, eu știu?De ce m-ar interesa de el? am spus. Trebuia sa-mi intru in rol,și nu siatm de ce, dar imi placea jocul pe care il jucam...iubire interzisa..de presa. Am plecat la baie .M-am privit in oglinda si am oftat.
Am ieșit din l-am văzut pe Hyun cu ceilalți. M-am dus acolo și eș nici nu m-a băgat în seamă.
-Băieți, hai că trebuie să filmă scena din „ Baby Good Night”.
-N-am chef, am spus amândoi odată și ne-am privit. Parca eram doi copii răsfățați. Abia mă abțineam să nu râd.
Da, și în sfârțit, am reușit să facem scena, numai în tipețe, false desigur. după terminarea ei, am mers la baie, apoi repde a venit și el.
-JiYong... a spus pe un ton trist, stii ca nu e adevarat, nu trebuie sa exagerezi....
-Dar mie îmi place ..povestea asta„Iubire secretă, interzisă”, ar trebui sa se scrie un fan-fic despre noi.
-Sărută-mă să te cred, a spus el apropiidu-se de mine.
m-am dus lângă el și când am vrut să-l sărut, am auzit ușa, așa că m-am prefăcut să-i dau o palmă. Era Tae-Yang.
-Cum îndrăznești să spui așa ceva depsre SaYong? am spus făcându-i cu ochiu apoi am ieșit aparent nervos din baie. M-am dus in cabina de schimb și am ramas acolo, sa ma privesc in oglinda.
My Blog - Visele pot deveni realitate. I am Killer!

[Imagine: akira_sig_01_2.png]

#6
Citat:Deci...
1) Scuze ca e asa scurt..am o ideie, dar nu acum..va las *pup*
2) Sa nu-mi spuneti de actiune grabita, ca am un motiv.
3) va rog, scuzati-mi TOAATE greșelile ( si pri toate inteleg fiecare cuvant)
Well, well. xD
First, am vazut ca ai schimbat numele ficului si parca se potriveste mai mult, in fond, parca actiunea va fi mai grozava. ^_^ Second, woooow, deci ... Ne pregatesti surprize, right? :> Hmm... Si eu ma intreb ce fel de surprize... 8-> Revenind din visarea mea. .. :]]
Da, cum ai spus si tu, ai un motiv pentru care ai grabit actiunea, e bine ca ai precizat asta la inceput, so... Te las cu scrierea capitolului, ma rog, a surprizei! -.-"

#7
Hmm...acum nu mai e ''fecioara'',e balanta :).Bine ca prima persoana a fost iubirea lui.O,si si-au spus primul ''Te iubesc!''...ce dulce!Chiar daca nu au rostit acele doua cuvinte,mai exact.Apropo,si mie imi place jocul asta al lor cu iubirea secreta,e amuzant,incitant si un picut periculos.De exemplu,Tae era sa-i prinda.Bine ca Jiyong a facut cursuri de actorie si se pricepe sa se prefaca.A,si faza cu ''-Dar mie îmi place ..povestea asta„Iubire secretă, interzisă”, ar trebui sa se scrie un fan-fic despre noi.''Uite,vezi,tu ii indeplinesti dorinta puiului asta mic si scump.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)