Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere aveti despre film?
Da, l-am vazut si mi-a placut. Super filmul!
28.57%
2 28.57%
L-am vazut. Nu pot spune ca ma impresionat.O porcarie!
0%
0 0%
Nu l-am vazut dar sper sa il vad. Cica e misto filmul.
57.14%
4 57.14%
Groaznic! L-am vazut si nu mi-a placut deloc. Cine a venit cu ideea de a face un asemenea film sigur nu era intreg la cap!
0%
0 0%
As vrea sa il vad. Ma obliga cei apropriati, cica e marfa filmul dar impresia mea este ca e de prost gust.
0%
0 0%
WOOOOOW!!! SUPER FILM!! As vrea sa il vad de o mie si una de ori sau mai bine spus pana ma plictisesc.
0%
0 0%
Am vazut segvente din el. E in regula. Aceeasi tema la toate filmele, nimik diferit.
0%
0 0%
Eh.... Ce pot spune? L-am urmarit ca imi placeau actorii, nu de altceva, ei au jucat bine, dar povestea a fost lipsita de imaginatie. Realitatea lipseste din film.
0%
0 0%
Niciuna de mai sus? Lasa intr-un comm/in comm-ul dat parerea ta!!!
14.29%
1 14.29%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Triplu X (xXx)

#1
Nu cred ca a mai fost postat vreun subiect cu Triplu X dar oricum, ati vazut filmul, va place ?

Eu l-am vazut si mi se pare ok, sincer mi-a placut, bine dar mie imi plac in general genul asta de filme, oricum va astept parerile despre el!!

Zbye,
a trecut p'aci nebuna Helen
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10

#2
Ei bine, cum am promis, sunt aici. Ce pot spune despre acest film, nu stiu, pentru ca nu l-am vazut pana acum. Am auzit de la ceilalalti ca ar fi un film bun, insa nici pana acum nu am reusit sa il vad. Sincera sa fiu, sunt curioasa si cu prima ocazie care mi se iveste o sa-l vizionez. Pana atunci nu pot da o parere despre el, dupa ce o sa-l vad, o sa trec pe aici cu un coment.

Ja ne`!

#3
Eu l-am vazut, nu e chiar rau dar pentru un film clasic cu Vin Diesel e cam dezamagitor, cea mai tare serie de pana acuma este si va ramane seria Richard B. Riddick, Pitch Black si apoi The Chronicles of Riddick si va mai urma in 2011 partea a 3-a, care daca ai vazut primele 2 parti care tocmai le-am enumerat, nu are cum sa nu te tina cu sufletul la gura.
Tot in 2011 mai apare si xXx: The Return of Xander Cage, deoarece s-a facut un xXx parca fara el si a fost nasol, sper cel putin sa fie mai bun ca prima parte.

PS: E necesara e explicatie pentru votul meu din poll. Nu a fost versiunea mea: l-am vazut, a fost ok, consider ca merita vazut o data si nimic mai mult.
Sunt tone de filme de actiune pe care le-as sugera in fata acestuia, totusi.
[Imagine: UchihaItachi.jpg]
Through pain and misery, a new life is born,
Hathread and resentment from all who once thorn,
This young soul apart from its rightfull master;
A whisper of death, a scent of despair, a brink of disaster
Befalls within the place he once called home;
Now that he finally falls to his tomb
There's still nobody who would even bother;
To give a schit on this outcast, diseased and forsaken,
From whom this world has very much taken
His lifespan, his pride, his every right to humanly behave
Leaving him empty as he descends to his grave,
Pure darkness remains, with nothing to uncover,
Only the memory, tormented with anger
Of what's left behind: the love of a brother.

#4
Triple X ambele. I mean, puh-lease, Ice Cube and shit?
Mie chiar nu mi s-a parut dezamagitor. Ba e unul din filmele mele preferate. Bine, ceva mai multa actiune mergea, in special in primul. Parca e prea sec, mai ales prin mijloc. Nu am ce comenta cand vine vorba de actori, adica Vin Diesel and shit? Hahah, filmul merita nota 8:50, se putea mai bine. Ce m-a atras la el a fost titlul, apoi actorii si nu in cele din urma actiunea.
Oricum, le recomand pe ambele, merita vazute.
Ah, partea a treia, as vrea sa stiu de pe acum cine va fi noul Triple X si cum se va descurca. Ii trebuie atitudine, nu gluma. Dupa parerea mea, actorul ales va trebui sa se ridice la un nivel inalt, are ceva de lucru.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)