Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Totally Spies

#11
Ah, doamne, cat de mult vroiam sa fiu ca Sam.

revin
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#12
Lia, numai tu? Eu cand eram mica aveam parul luuung si ma comportam ca ea, ma dadeam cea mai desteapta si asa pana mi-am dat seama ca ele nu-s si in viata reala - dafuq, cum sa crezi ca ele exista si chiar traiesc acolo and so on?! -.
Cel mai mult mi-a placut Sam, dupa Clover si dupa Alex. Mereu am vrut sa am ceva si de la Clover, pentru ca imi placea ca iubea cumparaturile <3. Imi doream sa am tot ce au ele, echipament, pudriera aia care le schimba mereu, ce mi-ar trebuii si mie una daia T-T.
Jery era tare haios, mai ales cand facuse o petrecere la ele in casa si le devastase casa, la sfarsitul episodului l-au pus sa curete. Gladis mi se mai pare cute :3.
Imi placeau misiunile si locatiile si tot ce se intampla, si imi aduc aminte de rivala aia bruneta - sau mov in cap, lol - a lui Clover, Mandica aia, parca asa o chema 21.
Oricum, cine nu iubeste Spioanele<3?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#13
Adoram acest desen cand eram mai mic?. Aveam pudriera, p?pu?ile (Sam, Clover, Alex). Ba chiar ma si jucam cu cea mai bun? prieten?. Eu eram Sam, iar ea era Clover.
Cand am vazut un episod in urma cu un an am realizat cat de nerealist este. Ce m-a enevat cel mai tare a fost obsesia fetelor pt baieti, mai ales a lui Clover.

#14
Si acum imi aduc aminte ca cand ma jucam cu prietena mea TS si eram Alex. Ce amintiri frumoase.
Prima oara cand a aparut am fost pur si simplu fermecata de acest desen animat. A fost asa de fain si nu cred ca ratasem nici un episod, bine si cei de pe Jetix tot reluau aceleasi episoade cam des... Insa si asa ramane unul din preferatele mele. Acum as vrea sa incep sa-l urmaresc si pe cel nou.
Trecand peste asta, asa facand o analiza mai complexa asupra personajelor, atunci mi se pareau super geniale, acum nu spun ca nu mai port acel respect pentru fiecare protagonista. Dar cum timpul trece si ne dam seama mai usor de anumite chestii, adevarul este ca fiecare din ele avea ceva mai pronuntat, gen Clover care chiar era prea obsedata de baieti si shopping ... de Sam sau Alex, hmmm... nu prea stiu ce sa spun, ele doua mi-au placut cel mai mult. Dar si Clover are sarmul ei aparte si mereu m-a inspirat in arta ca sa spun asa. XD
Ca si incheiere vreau sa spun ca ramane un desen al copilariei mele si a fost frumos si cred ca inca mai este si acum. <3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)