Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va plac noile sectiuni de la fanfiction?
Da
83.95%
68 83.95%
Nu
16.05%
13 16.05%
Total 81 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Topicuri Inchise ? Aici !

#41
(22-12-2009, 05:00 PM)Funky_Punky A scris: Vreau si eu sa se deschida ficul meu Iluzi de Funky_Punky.Am scrise urmatoarele capitole si chiar vreau sa-l continui.Dar nu inteleg de ce mi l-ati inchis?

Toate topicurile sunt inchise pentru ca se scoate spam-ul din ele,deci nu esti singura in situatia asta .Next time,uitati-va sa vedeti daca si restul au lacat .
LOLNOPE

#42
Am si o intrebare . Mi s-a inchis fic-ul deoarece nu am mai scris de aproximativ o jumate de an la el , dar am primit mesaje ca se vrea sa il continui asa ca m-am decis sa o fac . Cum il pot redeschide , avand in vedere ca e la Older fics? :)
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3225

[edit]*done*

#43
Trimtind un Pm unui moderator de la aceasta sectiune. Acum ma ocup eu de ficul tau, ti-l redeschid. O sa-l vezi peste un minut la original fics pe ultima pagina. ^^
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#44
care pm?._. trebuia sa psoteze aici link spre fic, si dupa ce e deschis se adauga "done" la acel psot cu link :| wth denny ? >_>

#45
Mah .-. amu ce ai, am zis si eu pm :- ?? . Nah sa fi fost corect faza cu linkul, scuzati sefa ^^ durerea nu te pune sa gandesti =)).
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#46
sefa?O_O oh god...not again >_> denny iti zic pana iti bagi in cap nu sunt sefa ta >.< am culoarea albastra ca marina s-a enervat si mi-a scos culorile -_- si nu pot fi decat albastra si oricat m`as ruga nu ma face verde/orange/roz >_> motiv "prea multe culori nu merg"
god damn it >.< nu-mi mai zice sefa
plus ca ficul ei l-am gasit pe net, pe anime mania, da cum nu merge site-ul nu stiu daca e plagiat sau nu :))

#47
As vrea sa imi fie si mie ficul redeschis,daca se poate. Desi la inceput am vrut sa renunt m-am gandit ca il voi continua.
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=2968
multumesc foarte mult.


[edit]*done*
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#48
Uhmm, nu am mai intrat pe animezup de multa vreme, si nici nu prea m-am preocupat atat de mult de ficurile mele, deci cred ca deja ar cam fi timpul sa ma reapuc de treaba... Deja am pregatit cateva capitole noi pentru unul din ficuri...

So, daca nu va deranjeaza cu ceva, mi-l puteti redeschide si mie?
Link: http://animezup.com/forum/showthread.php...+your+eyes

Si... ma gandeam ca poate ati putea sa-mi stergeti celelalte forumuri [mai putin cel in colaburare cu Baunne, caci la acela inca nu m-am consultat cu ea... ]

[edit]*thread open and moved to original*
[center]
[Imagine: 33f5bok.jpg]
[Imagine: ohl43m.jpg]Check this out!
Addicted To Your Eyes [+16 boy x girl]
[/center]

#49
sa-ti stergem forumurile?O_O umm forumurile se sterg din admin panel la care tu ai acces, eu n-am putere sa-ti sterg tie forumurile
asta e chiar noutate, ceri pe un forum sa ti se stearga alte forumuri, poate ficuri/topicuri da forumuri clar nu stergem

#50
-.- Vroiam sa zic ficuri... scuze... -.- Eram zapacita [ma rog, eu mereu sunt zapacita xD]
:"> Scuze inca o data...
[center]
[Imagine: 33f5bok.jpg]
[Imagine: ohl43m.jpg]Check this out!
Addicted To Your Eyes [+16 boy x girl]
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)