Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 personaje

#1
Probabil ca multi dintre voi ati zis deja cam cine va place, dar acest thread trebuie sa fie aici,acum hehe ^_^.
Tot ce trebuie sa faceti este un top 5 cu favoritii vostri din Kuroshitsuji XD.
Care sunt favoritii vostri si de ce?
Am sa scriu si eu repde topul meu,dupa ce am stat bine pe ganduri 21.

1.Ciel Phantomhive - e inteligent,arata adorbail,parca mai multe personalitati <<cool, evil matur iar uneori childish si vulnerabil >> Pur si simplu imi place tot la el..and who wouldn't love a cute boy that also looks great in a dress? *.*
Nu ma mir ca Sebastian vrea sa " il manance" cine n-ar vrea?

2.Alois Trancy - Pentru ca e amuzant,rade mult si imi place cum este imbracat. Chiar daca e cam sadic ,este un personaj interesant si acum nu o sa imi displaca pentru ca i-a scos ochiul Hannei 21 chiar daca nu imi place violenta ,Imi place ca face toatle lucrurile alea sadice pentru a-l impresiona pe majordom sau ^-^ si pana la urma violenta lui se potriveste cu partea demonica a seriei.

3.Sebastian Michaelis - cuz he's perfect,ce as putea sa zic..arata bine,este increzator,se dedica in tot ceea ce face.

4.Prince Soma - E prea...epic.Asta spune totul 78.

5.Vincount Druitt - Because he need more love <3 si ma amuza rau de tot.

Va las pe voi sa scrieti mai multe ^_^!
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#2
Bun topic ^^ Nu mi-a venit ideea asta pana acum.
So,sa trecem la subiect:
1.Sebastian Michaelis - Cum sa nu-l iubesti?E perfectiunea intruchipata,chip,miscari,corp,voce,tot.Mania mea pt el a crescut si este extrem de mare.E un personaj care m-a fermecat inca din primul episod.I <3 him. xD
2.Ciel Phantomhive - Un copil foarte matur pt varsta lui,stie cum sa ia decizii (desi cateodata ia decizii gresite),gandeste la rece dar in sufletul lui tot un copil este.Imi place personajul,e un adevarat eye-catching.
3.Grell Sutcliffe - Un personaj super-amuzant,super tare.De fiecare data cand il vad in anime,ma gandesc "o sa am o partida de ras".Si parul ala rosu al lui x3.E un personaj super,ce sa zic.
4.Tripletii - Un trio foarte simpatic,desi sunt personaje negative,imi place foarte mult de ei,ma rog,mai mult aspectul,fiindca nu prea putem sa ne dam seama ce personalitate au.
5.Ranmao - O tipa super draguta,imi place de ea,si are si un corp frumos.E amuzant cum sta mereu in poala lui Lau xD.
Cam atat desore personajele mele preferate Smile
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#3
Well, la mine e.... cum se zice, clasic?

1. Ciel Phantomhive.
Cum sa nu il iubesti? E absolut perfect cu aroganta lui stil aristocratie engleza victoriana * laughs* cu ochii si parul si privirea si comportamentul. In special comportamentul! Si sa nu mai zic ca este stapanul perfect, cel mai complex, inteligent si ca lumea bocchan existent pe planeta asta, oriunde si in orice categorie. La care se mai adauga si faptul ca este mandru si nimeni nu se poate comporta mai sus ca el, e pur si simplu in top. Modul in care merge, cum da ordine, cum priveste, cum vorbeste si asa mai departe. Cred ca se intelege de la sine ca ador orice si totul la acest personaj. Imi place din toate privintele, pentru mie el este intruchiparea perfectiunii absolute, cu orgoliul si mandria lui, ambeeele perfecte. Ii ador superioritatea, il ador cum isi ascunde sentimentele, puterea, convingerea, curajul! Curajul, da, curajul. Este perfect din toate punctele de vedere si totodata dragut si adorabil cum numai un Ciel Phantomhive poate fi. Plus ca are un nume absolut genial. Oh, nu o mai lungesc, il ador. Nu este doar personajul meu preferat din Kuroshitsuji, Kuroshitsuji season II, este personajul meu preferat in general, din toate anime-urile pe cre le-am vazut vreodata, m-a cucerit complet, i-a bagat in umbra pe toti ceilalti. No one can be above him on my list. E maxim!

2. Sebastian Michaelis.
Dupa Ciel, poate veni imediat Sebi. Nu doar poate, chiar vine. Este superb, arata ca lumea, este arators. Clar, al doilea personaj favorit din K/K2 este Sebastian. Te vrajeste, cu totul. Parul, ochii, miscarile. Majordomul perfect. Nu stiu ce as putea adauga prea multe sa nu ma lungesc aiurea laudandu-l ( merita toate laudele ). Ii ador zambetul, fiecare expresie si in special modul in care se comporta cu Ciel. Ca si demon, la fel de perfect. Este si el o intruchipare a perfectiunii, nu mi-l pot imagina altfel. Oh, personalitatea lui este superba, totala si poate face fata oricarei situatii. Dar motivul pentru care imi place este acela ca este alaturi de Ciel si imi place cum il protejeaza, cum il priveste, ce face in preajma lui si pt. el. Oh si moor sa ii vad forma de demon. Ador cand se lupta. Are prea mult stil.

3. Alois Trancy.
Also known as Jim McCain. I really do like him. Imi place perversiunea lui. Da, stiu ca apare de abia in al doilea sezon dar este o piesa ( foarte ) importanta. Blond, rasfatat si plangacios. Astea pot spune ca nu imi plac prea mult la el. Dar nu este enervant, este exact perfect asa cum este el ( cred ca am folosit de prea multe ori cuvantul perfect ). Dorinta lui de razbunare, total o inteleg. Comportamentul de copil e interesant, dar cel mai mult imi place perversiunea lui si modul sadic de a fi * laughs* bineinteles, are unele scapari care nu imi plac, de exemplu nu are orgoliu, mandrie, demnitate, curaj ( are curaj in alt fel dar mai mult e slab de ingeri ). Dar, pentru ca este atat de sadic si atat de pervers si totodata profund, intr-un fel sau altul, imi place.

4. Claude Faustus.
E genial, tipul. Stiu ca sunteti toti wtf, but I really like him. Il detest dar totodata ma atrage. Este fascinant, diabolic, genial, foarte inteligent, sadic si el ( asa il consider eu ! ) misterios, macabru etc. Trasaturi ce pur si simplu le ador, oricat as incerca sa nu o fac. Tipul imi place si atat. Modul in care a lucrat, desigur nu este majordomul perfect sau demonul absolut ca si Sebastian. Si e si el aratos si sexy si are o privire diabolic. E diabolic pur si simplu. E rau. Rau si atragator. Irezistibil intr-un fel sau altul. De fapt, asta ma atrage la el, rautatea si misterul si toate ramurile ce mai izvarasc din categoriile astea. Rautatea diabolica intruchipata. Like that.

5. Madame Red
Am avut de furca pt ca celelalte personaje imi plac toate in aceeasi masura, niciunul mai presus decat celalalt. S-a dat lupta pt. locul asta, Grell vs Madame Red. A fost though, mai ales ca mai era pe acolo si Undertaker si Hannah. Dar pana la urma mi-am dat seama ca pe Madame Red nu o poate inlocui nimeni. E prea rosie pentru asa ceva. Cel mai mult mi-a placut la ea asapectul, parul, ochii, fata, hainele. Apoi, meseria. She was a doctor, dude. Apoi, majordomul care ajunge sa o ucida. Final tragic. Imi place de la inceput pana la final. E atat de ... stilata, sa ii zicem. Are un stil aparte foarte usuratic. Si e interesanta, stimpatica si o matusa buna. Plus amuzanta. Dar! O femeie puternica. Asta e placut la ea, pe langa altele. Imi place mult.

#4
1. Ciel Phantomhive - Cum sa nu-ti placa pustiul asta ? E cu adevarat genial. E asa de destept de te da pe spate si are o masca atat de rece si-si ascunde foarte bine sentimentele. Aroganta lui este uriasa si il face un personaj atat de minunat. In plus, comportamentul sau este atat de special ! Are o voce asa de indiferenta, crede ca este cel mai bun... E pur si simplu genial. E personajul meu preferat din intregul anime, ba chiar imi place mai mult decat alte personaje din diferite animeuri.

2. Sebastian Michaelis - Este majordomul perfect, sincer. Imi place culoarea ochilor si a parului, felul cum se lupta. In plus, imi place faptul ca e demon... il face mai interesant. Ah, si caracterul sau este asa de misto. Cum il lasa pe Ciel sa astepte intr-o lupta, cum il ajuta intotdeauna.

3.Grell Sutcliffe - Amuzant rau de tot personajul. Zambesc numai cand il vad aparand. E pur si simplu foarte misto. Imi place caracterul sau...Poate putin mai copilaros. Ah, si rad de nu mai pot cand il vad dandu-se pe langa Sebastian. Doamne, dar in episodul 17 din primul sezon arata genial in pantaloni scurti, mulati. Am rad de credeam ca am sa mor atunci : )) . Si culoarea s tunsoarea parului sunt geniale.

4. Lau si Ranmao - Nu ma pot hotari intre astia doi : )) . Lau este genial. Mi-a placut de el in manga cand faceau un plan si zicea ca stie, ca-ntelege and stuff si apoi intreaba : a€žDespre ce vorbeam?a€ : )). Geniale erau partile alea. Ranmao e tare sumpica si mi-a placut in manga cum s-a lipit de un tip de afaceri numai pentru ca a auzit nu stiu ce : )) . Oricum, imi place tunsoarea ei si cum arata.

5. Madam Red - Cum sa nu-ti placa ? E geniala. Imi place tunsoarea ei la nebunie, plus ca - mi place culoarea parului si a hainelor ( i love red : x ) . Imi placeau si ochii ei. Totusi, moartea ei a fost cam tragica, dar a fost un personaj interesant.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#5
1. Sebastian Michaelis.
Cui sa nu - i placa de el. Este cel mai tare personaj din acest anime si imi place foarte mult mai ales cand foloseste cutitasele si furculitele pe post de arme contra atacatorilor. E prea funneh atunci dar in acelasi timp si foarte interesant. Nu am mai vazut nici un personaj sa faca asta, dar hei el e demon FTW majordom. Imi place cum se imbraca, iar in comparatie cu Claude el este foarte deschis, zambeste, rade e funneh si ne amuza, comunica cu cei din jur foarte mult si le arata greselile celorlalti servitori [ in special lu Mayli, Bart si Finni ]. Imi place la el ca il apara foarte mult pe Ciel si de abia astept sa vina joi ca sa - l vad cum il salveaza pe Ciel. [ aceasta informatie o am de la cineva care ma informeaza de fiecare data cand apare Kuroshitsuji si totodata ce se v-a intampla ]. Hm, atunci cand si - a schimbat forma in akuma a fost superb, acum la sfarsitul ultimului episod din seria a doua. De abia astept sa vad ce se v-a intampla. Adica maine.

2. Grell.
Pfff, iubirea mea, dar totusi pe locul doi. Este un super personaj, iii ador parul, drujba, hainele, ochelarii aia [ au cranii acolo ], dintii etc etc. Este foarte tare si fara el animeul nu ar fi avut acelasi farmec adica el e atat de rosu :]] lol

3. Alois Trancy / Jim McCain.
Il iubesc pe acest personaj, nu am ce spune altceva. E genul ala de persoana ce a trecut prin multe, dar care inca rezista si stie ce vrea de la viata lui doar prin viointa. Pacat ca a murit Luca. Insemna foarte mult pentru Alois. Ah da, se potriveste mult numele de Alois decat Jim. Il caracterizeaza mult mai bine. Atunci cand l - a vazut pedofilul ala scarbos si batran mi - a placut privirea lui era asa rautacioasa si intimidanta. Mi-a placut foarte mult faza aia.

4. Ciel Phantomhive.
Cine nu - l iubeste pe baietel. La varsta lui e foarte inteligent si a trecut prin multe, dar a fost curajos. A avut ceva ce i - a impresionat pe toti si imi plac ochii lui, mai ales ochiul unde are pactul cu Sebastian. Imi place evolutia lor, adica din simplu pact au ajuns sa fie super apropiati si sa se inteleaga foarte bine unul cu altul.


5. Nimeni.
-

#6
1. Ciel Phantomhive.



Oh haide. Stiti ca e genial si ca nu exista un motiv pentru care sa nu-l iubesti. E perfect din toate punctele de vedere. E cu mult peste dragalasenia absoluta. E asa un adorabiiiil. Serios vorbind acum, Ciel este un personaj complex si poate asta m-a atras la el. Pot chiar sa ma laud ca e personajul meu preferat in general, din toate anime-urile vizionate. Niciun alt personaj nu mi-a placut atat de mult cat imi place el. E frumos, chiar superb cu parul si ochii aia albastrii ( nuanta aia e geniala a€“ o ador! ) si cu vestimantatia tipica unui nobil englez. E sarmant, elegant, delicios *laughs*. As fi zis ca e capricorn ( nu, chiar nu se poate sa nu mentionez pe undeva de zodii ) dupa felul in care se poarta, dar e de fapt sagetator. Ii ador aroganta, orgoliul si mandria peste masura, superioritatea pe care o denota prin toata fiinta sa si prin tot ce face, cum ii tine pe toti la distanta de adevaratele sale sentimente si nici macar el nu si le cunoaste cu adevarat daca stai sa te gandesti, inteligenta stupefianta, puterea, determinarea, curajul, serenitatea a€“ pentru ca este calm pana la un punct a€“ cum intoarce problema pe toate partile, dar si impulsurile sale copilaresti, cand nu poate sta locului sau vrea sa atraga atentia asupra lui.

2. Alois "Jim McCain" Trancy.



Imi plac copchii, zau. Alois este imediat dupa Ciel. La numai cativa milimetrii de el. Ok, nu stiu ce m-a atras la aest personaj, mai ales ca nu am vrut sa aud de el atunci cand se zvonea ca Ciel si Sebastian nu aveau sa mai apara. Eram ceva gen a€œHuh, asta sa-l inlocuiasca pe Ciel al meu? Doar in vise.a€ Dar nu puteam sa neg ca arata al naibii de bine. Adica voi ati vazut ce picioare sexi are? In viata reala urasc blonzii cu ochi albastrii, dar pe Alois il prinde asa de bine. Oh, si vestimentatia lui a€“ geniala! Visiniul, ca si albastrul, este una din culorile mele preferate! Ma rog. Chiar aveam ceva impotriva personajului. Apoi au aparut episoadele din sezonul 2 si a inceput sa-mi placa. Intr-adevar, e total opus lui Ciel. Adica n-are niciun pic de orgoliu si mandrie, demnitate sau curaj si se bazeaza prea mult pe, ehem, majordomul sau, dar parca toate astea sunt facute sa trezeasca compasiunea. Si combinandu-le cu zburdalnicia, sadismul, perversitatea, indrazneala si in cele din urma profunzimea lui iese mai mult decat un personaj care merita iubit si inteles. Cel mai mult il ador pentru schimbarile super bruste de dispozitie a€“ asta il face special si unic in ochii mei!

3. Sebastian Michaelis.

Oh, dar Sebastian a fost creat fix ca sa fie iubit de toata lumea. E prea perfect ( si prea bun! ) ca sa nu-ti placa ceva la el. Te atrage totul la personajul asta. Habar n-am ce sa mai zic de el fara sa intind coarda. Adica e de la sine inteles de ce-mi place. E smecher rau, altfel n-am cum sa-i zic *laughs* si uimitor cum poate face fata oricarei situatii, cum le rezolva el pe toate, cum ii impaca pe toti. E genial cand se lupta a€“ atat de degajat, de parca face ceva firesc, nu stiu, parca se duce la piata, nu se ia la omor cu cineva. Oh si are niste replici geniale. Si cum era sa uit de obsesia aia a lui pentru pisici? Oh, Doamne. La fazele astea e de-a dreptul hilar si genial, biensur. Un demon cu un simt al umorului, chiar si negru, al naibii de dezvoltat e genial si atat.

4. Angelina "Madame Red" Durless.



E geniala, superba, minunata. In cele doar cateva episoade in care a aparut am inteles ca e un personaj complex, o femeie mandra, puternica, hotarata, gata sa mearga pana-n panzele albe pentru ce-si propune. Si apoi, ea chiar era frumoasa. Nonconformista, dar frumoasa. Mandra, stilata, intr-adevar cam usuratica, dar amuzanta si unica. Si, pentru numele lui Dumnezeu, ea chiar tinea la Ciel. Si e pacat ca singura persoana importanta din viata lui, a carei iubire o compensa pe cea a unei mame, a plecat asa, intr-un mod tragic de langa el, doar dintr-un capriciu.

5. Soma Asman Gadal.


Soma e epic. Doamne, mi-a placut de el din prima secunda cand l-am vazut. Ok, il ador mai mult pentru ce se intampla in manga, dar eh. E prostut, copilaros, alintat, insa are o inima mare si e o persoana minunata. Imi place stransa legatura dintre el si Agni, e foarte profunda daca pot sa-i spun asa. Si el s-a atasat de Ciel maaaai. Adica tine la el si asta e atat de draguuut! Sa vezi ca cineva il considera pe Ciel un prieten foarte bun si ca face pentru el ceea ce a facut Soma in manga sau in sezonul 2 e atat de raaaar, iar asta e de admirat. Nu stiu ce sa mai zic de el. Soma e un dulce si atat. Punct.

#7
Phohohoo...decizii, decizii..

1. Alois Trancy
Nici nu se pune problema. Pana la sezonul 2 nu avusesem niciun personaj preferat in Kuroshitsuji (adica imi placeau toti, nu puteam sa aleg), dar atunci cand l-am vazut pe pustiul asta nu a mai fost loc de intoarcere. Ce-mi place la el? Totul. Perversitatea, nebunia, lasitatea, faptul ca e mincinos, rasfatat, mandru, rau...tot ceea ce tine de el e perfect. Au fost momente cand am avut unele dubii in ceea ce-l priveste, insa mi-am dat repede seama ca este prea minunat. De neinlocuit. Iar daca a murit cu adevarat, atunci voi fi intr-adevar furioasa pe producatori. Ah, am uitat sa mentionez frumusetea. Da, este superb..iar faptul ca semnul contractului este pe limba imi face imaginatia sa o ia razna : ))

2. Grell
Cine altcineva? Este atat de gay si de rosu si de sexy incat e imposibil sa nu te indragostesti de el. Mereu m-a facut sa rad iar faptul ca se tine dupa Sebastian este genial. Ma rog...nu mai are rost sa adaug nimic, in fond toata lumea stie cine e si ce poate Grell.

3. Ciel Phantomhive
Da, cred ca locul lui este aici, desi oscilez. Ce-mi place la Ciel? Faptul ca e mandru, independent, matur...imi plac toate acele calitati care il faceau sa iasa in evidenta in comparatie cu Alois. Pentru ca este intr-adevar un personaj care se face remarcat.
Ca persoana, este mult prea perfect as zice.Nu e nimic care sa-l puna intr-o lumina proasta sau ceva de genul. Insa, cand vine vorba de relatiile cu unele personaje...huh, alea il trag in jos. Ca de exemplu, faptul ca o agreeaza pe Lizzy si se poarta frumos cu ea, desi totul este numai de ochii lumii.Asta e...nu-mi place ca se chinuie sa-si pastreze o imagine buna..dar cam atat. In rest, nimic de comentat.

4. Sebastian Michaelis
Bineinteles, Sebi. El a fost primul personaj care mi-a placut in sezonul 1. E brunet, e sexy, e demon...toate calitatiile pentru a fi barbatul perfect : )). Imi place de asemenea obsesia lui pentru pisici (n-o sa uit niciodata cand i-a zis Ciel "neko baka"). Ma rog, tot ce face este perfect, mi-e lene sa mai dau exemple.

5.Claude
Este un personaj care se face remarcat dupa parerea mea. Prin rautate, prin nervii pe care mi face de fiecare data cand apare...nu stiu. Doar ca mi-a atras atentia si acum nu mai am ce sa fac.Este...diabolic. Cred ca de asta imi place. Nu pare sa-i pese de nimic si face orice numai ca sa-i fie lui bine. L-am urat atunci cand nu l-a ajutat pe Alois, asta pentru ca nu-si respectase datoria, insa asa a devenit si mai interesant. Abia astept sa vad ce mai pune la cale si cum o sa evolueze relatia dintre el si Sebastian. Apropo, sa nu uit : este extrem de frumos. La fel de frumos ca Sebi as putea spune.

6. Nah ca topu meu e de 6 : Hannah
De ce ea? Nu stiu. Nu-mi place prea mult ce-i drept (inafara de partea fizica), dar am unele asteptari in ceea ce o priveste. Ma intriga si poate de aceea o pun aici. Voi vedea eu cat de mult o voi uri sau iubi pana la sfrasitul sezonului.
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#8
Hmmmm,,,,,greu sa ma decid, insa sa vedem:
1) Sebastian Michaelis, nici nu cred ca se mai pune problema. Daca el e demon, eu sunt...emo ce vreau sa spun este faptul ca e putin probabil ca un demon sa arate ....ca si el. Sau sa se comporte atat de delicat si sa fie atat de atent cum e Seby. Imi place absolut totul, de aceea e numarul unu. Imi place cat de mult e dedicat lui Ciel si cat de mult ii pretuieste sufletul.

2) Claude Faustus, un alt demon, nu se compara cu Seby, insa e demon. E foarte calm, nu schiteaza un zambet, doar o data a zambit si lui Alois i s-a parut "dezgustator". E mult mai docil si nemiscat, dupa parerea mea.

3) Soma-sama, de ce? Personalitatea, faptul ca se maturizeaza foarte mult, pentru ca are plete, un motiv ciudat. Incearca sa repare tot ce a distrus si tine foarte mult la Ciel. E print.

4) Grell Sutcliff, a man fan-girl sau a fan-man-girl. Pentru parul lui, pentru iubirea lui pura pentru Seby, pentru caracterul lui unic, pentru toate incercarile esuate de a pune mana pe acel demon, pentru faptul ca il ajuta pe Ciel, pentru dintii lui, pentru culoarea rosie.

5) Ciel Phantomhive, trebuia sa fie si el pe lista. Imi place deoarece e foarte matur si serios pentru varsta lui. A reusit sa isi transforme suferinta in putere si in...ingamfare...? Dar e un personaj foarte bun, ii apreciez curajul de a face un pact cu un demon.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#9
1.Alois Trancy - Pentru ca e mereu amuzat si chiar daca e cam sadic, este un personaj interesant, datorita dorientelor lui!! Pentru ca e mandru, mincinos, las si pentru ca vrea sa isi enerveze si in acelasi timp sa-si impresioneze majordomul. Rautatea lui se potriveste perfect cu seria.. Isi are chiar mai mult loc decat Ciel, in opinia mea, insa Ciel si Tracy impreuna fac anime-ul mult mai interesant!! Fara Alois Trancy, as fi regretat ca mi-am pierdut timpul cu Kuroshitsuji !!

2.Ciel Phantomhive - e matur, dar si foarte rasfatat. cred ca garderoba lui imi place cel mai mult, si vila Phantomhive. Nu il gasesc prea interesant, dar faptul ca este personajul principal al seriei il face unul din favoriti!

3.Sebastian Michaelis - pentru ca este bun la tot, dar nu imi place ca pe de o parte a fost vina lui ca a murit Madame Red.. si face deserturi care arata bine :X:X

4.Hannah - Datorita devotamentului ei fata de fratele lui Alois Trancy, si pentru ca ramane loiala fata de stapan, desi nu era obligata.

5.Undertaker - pentru ca e un geniu! Stie tot ce (nu) trebuie sa stie, pentru ca poate mereu sa si aleaga partea pe care sa stea pentru ca are raspunsuri si solutii la tot!
[Imagine: chibi_467.gif][Imagine: Space_Surfer_by_Yama_desu.jpg]

#10
1. Sebastian Michaelis - cum sa nu fie pe locul 1 in top-ul meu ...he's perfect. acest inger cu cornite19 E atat de sarmant...I luv him pt ca e mereu atent cu cei din jurul sau, cu Ciel sa nu mai spun, se pricepe la toate, nu da gres niciodata! In fact...he's one hell of a butler :X

2. Grell Sutcliff - Ohhh! He's soo funny..he's a hottie! Are si el farmecul sau, fara el anime-ul nu ar mai fi atat de tare. Cand este prezent, totul devine mult mai comic si nu te poti abtine sa nu razi cu gura pana la urechi..mai ales atunci cand incearca sa flirteze cu Sebby21 si nu prea are sanse2..pacat, ar forma un cuplu grozav .

3. Alois Trancy - Este atat de energic si vesel, chiar copilaros uneori, foarte rasfatat dar toate astea il fac sa fie atat de cute:X . Ma amuza cand il vad cum scoate limba..asta oferindu-i o imagine de mic pervers. Ce nu imi place la el e imbracamintea..cu pantalonasii aia atat de scurti, arata ca un gay! de fapt chiar e unul5

4. Ciel Phantomhive - Eh... lui ii cam place sa faca pe omul matur, responsabil...dar are si momente cand se poarta ca un copilash. E dragutzel in felul sau.

5. Maylene - This clumsy maid! E frumusica, pacat ca e atat de neindemanatica. E innebunita dupa Sebby si mereu incearca sa il impresioneze desi da gres de fiecare data.71
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)