Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 Hottest Anime Guys

#11
1. Zero (Vampire Knight) - ochii aia tristi si patrunzatori care iti strapung sufletul...si corpul lui sexy,si mai e si cel mai cute vampir! Cum sa nu il lasi sa iti suga sangele?

2. Kakashi (Naruto) - atat de misterios cu aproape 3/4 din fata acoperita, plus corp, plus atitudine... cel mai HOT!!

3. Gaara (Naruto) - prima mea dragoste anime! Mic era kawaii, in Shippuden s-a facut chiar frumos. Si are un trecut asa trist.

4. L Lawliet (Death Note) - O fi el urat si ca o maimuta cum zic unii, dar e absolut adorabil si seamana mult cu mine.

5. Kanon (Umineko) - Cum sa nu iubesti un copilash atat de kawaii cu ochii albastri...

#12
ok..lemme see...

Dante => Devil May Cry
well i`m crying everytime i see him. anime-ul nu e cine stie ce mare grozavie, dar dante e just gorgeous !

Soubi => Loveless
Soubi intotdeauna a fost personajul meu preferat din acest anime...ori de cate ori ma uitam i just couldn`t help but "pause - admire him - play again" "pause again - declare my unconditional love for him - play again" and so on 21 pur si simplu e foarte hot si, si genul de prieten pe care si l-ar dori orice fata.

Alucard => Hellsing
Mie una mi se pare genial si chiar hot. Exceptand partile cand mai ramane doar cu jumate de fata...ahh wth am i saying...he`s still hot even then ! 21

Takumi => Nana
He`s beyond hot si genul de tip care imi place mie..composed, cold but in the same time very charming

Claude => Kuroshitsuji
I do have a thing for long haired guys but i also have a thing for glasses too o.o
Don`t argue with idiots. They will drag you down to their own level and beat you with experience

#13
1) Yagami Light - Death Note
Ok, this guy is really hot. In my opinion, it's impossible to find someone who's hotter. just. no. He's good looking, smart .. what else do you want?

2)Solomon Goldsmith - Blood+
I have a weakness for him. Blond hair, green eyes, that dude is so handsome it hurts..

3)Minato Namikaze - Naruto
He's hot as a child (I'm such a pedo lol), hot as a teenager, hot as an adult. I wish he was in more episodes..

4)Ren Ichimoku - Jigoku Shojo
Even though he's not an important character, I just love him. He seems to be wise and of course, good looking.

5)Sagara Sosuke - Full metal panic
He's cute, funny(but he doesn't know it) and lovely. I like him *.*

"Sometimes it takes a good fall to really know where you stand"

#14
1. Tetsuya Kuroko - Kuroko no Basket
E pur si simplu superb. Ador de asemenea si personalitatea lui, felul in care este se face neobservat, dar pune suflet in ceea ce face si de asemenea contribuie la marirea ritmului de batai ale inimilor fetelor de fiecare data <3

2. Lelouch vi Britannia - Code geass
Il ador. Imi place mult parul sau, faptul ca e inalt si mai ales ca are ochii mov, iar cateodata unul dintre ei isi schimba culoarea datorita puterii lui. De asemenea, personalitatea lui e foarte inedita si interesanta :X

3. Fran - Katekyo Hitman Reborn!
In anime a aparut pana acum doar in viitor, unde.. arata minunat. Nasucul e asa dragalas, iar ochii aceeia sclipitori ma farmeca. La fel si parul, il iubesc. Dar mai ales costumatia si acea palarie gigantica. Pe langa toate astea, mai are si un comportament foarte glumet si un ton la fel.

4. L - Death Note
Ii plac dulciurile! Aa.. Mai imi place pentru ca are parul negru si aranjat cu stil, iar ochii aceeia sumbri si negri sunt patrunzatori, parca citesc minti 39

5. Law - One Piece
Desi nu l-am vazut in foarte multe episoade, m-am indragostit de el din prima. Are un comportament cool, la fel si puterea sa. Dar sincer mie mi se pare cel mai hot din anime. E si imbracat mai modern.
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..

#15
1)Kuchiki Byakuya-Bleach
Pur si simplu il ador din prima clipa in care l-am vazut. Recunosc sunt putin obsedata de el, dar asta e... Va fi mereu Byby-sama pentru mine!
2)Honjou Ren-Nana
Ador cuplurile cu o poveste superba de dragoste, iar la el admir faptul ca dupa 2 ani de despartire, inca o mai iubeste cu aceeasi patima ca la inceput pe Nana.
3)Uchiha Sasuke-Naruto Shippuden
Cine nu il iubeste pe Sasuke? Ochii lui misteriosi, atitudinea de invingator, caracterul puternic.... mai am un pic si ma topesc........
4)Kuran Kaname-Vampire Knight
I feel like i'm going crazy every time i see those mysteryous red eyes,
5)Sesshomaru-Inuyasha
Of Doamne! Sunt moarta dupa tipii din animeuri care au parul lung. Sesshomaru e un tip cu caracter puternic si ochi superbi, care ar face orice fata sa-i cada la picioare daca ar exista in viata reala.
Nu-i asa fetelor?

#16
1.Sebastian Michaelis(Kuroshitsuji)-HEEEE IS SOOO SMEXY.Cel mai smexy demon :3
2.Aomine Daiki(Kuroko no Basket)- =p~
3.Shiki Senri(Vampire Knight)-roscat*sau un fel de maroniu spre roscat39* cu ochii albastrii.Vaiiiii cui nu i-ar placea?
4.Izaya Orihara (Durarara!!)
5.Hei/Li (Darker Than Black)
The melody of logic always plays the notes of truth.
My anime list

[imghttp://i.imgur.com/i5bbM.jpg[/img]
@Fiction: Fara imagini atat de mari la semnatura. Resize 'em. Thanks.

#17
Hmmm...let's see...
1)Matt (Death Note) pentru ca :perv:
2)Dante (Devil May Cry) HOT HOT HOT HOT HOT and HOT :chuu:
3)Ren (Nana) deoarece his freacking hot o//o
4) Alucard (Hellsing) si nam cuvinte :love:
5)Naruto (Naruto) cute little foxy
[Imagine: docevil.png]

#18
Cum poti considera niste linii ca fiind 'atractive' chiar nu pot intelege.

Well, nothing to see here. Carry on, citizens.

#19
Dupa mult timp de gandit am ajuns la asta:

1. Yunekoni Madarame- Sex Pistols
Este pur si simplu perfect prin aroganta lui si incapatanarea lui il face adorabil. Intotdeauna va avea un loc special in inimioara mea, cu titlul de "Reptila batrana"

2. Bitro- Togainu no Chi
Cel mai haremist om vazut vreodata de mine. Ii place arta si are o casa genuala, desi imi e cam mila de cei care intra acolo, insa stiu ca ii trateaza bine 21

3. Alberto Valentino- Ikoku Irokoi Romantan
Nume suspicios (predestinat), voce ingrozitor de senzuala (Mai ales cand vorbeste italiana >.<) si niste priviri mortale. Motivul pentru care sunt inspaimantata de italieni 21

4. Orochimaru- Naruto
Nici la mine nu trebuia sa lipseasca Naruto si yep, tocmai Oro-kun. Este cel mai evil personaj cu venin si aratare cam gay. Desi uneori este cam...stupid, eu tot il iubesc. Reptila veninoasa...

5. Renji- Bleach
Prima mea dragoste din Bleach. Incapatanat, adorabil si in acelasi timp cool...perfect.
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#20
1) Alucard (Hellsing)
2) Gaara/Hidan (Naruto)
3) Ulquiorra (Bleach)
4) Lelouch (Code Geass)
5) Usagi (Junjou Romantica)
[Imagine: oh0j9c.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Top 3 anime guys. Addeh 10 7.648 24-07-2012, 11:04 AM
Ultimul răspuns: Kyandi.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)