Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 3 anime girls!

#11
Aisaka Taiga [Toradora!] - E ca mine, mică şi rea, keke. O admir din toate punctele de vedere.
Katen Kyōkotsu [Bleach] - Privirea ei plină de indiferenţă mă dă pe spate. xD
Risa Koizumi [Lovely Complex] - O ador. And that says it all.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#12
Mio Akiyama [K-ON!] - Well, îi ador părul + zâmbetul + privirea aia de căţel plouat. :]]
Hatsune Miku [Vocaloid] - Awww. Părul ei! îl ador, deşi Luka îi mai chiut, Miku deja m-a 'cumpărat' cu ochişorii ăia şi părul ei luung şi albastru. *laughs*
Aisaka Taiga [Toradora!] - îi adorabilă! Dacă aş fi întâlnit-o înaintea lui Mio, poate - poate, dar enieui, îmi place de ea. ;;]

XoXo, Mad Hatter.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#13
Hitagi Senjougahara (Bakemonogatari)- Rece, logica si calculata, o personalitate puternica, direcata si stie ce vrea.

Motoko Kusanagi (Ghost in the Shell) - Cyborg, rang de maior si un corp mortal si la propriu si la figurat.

Victorique de Blois (Gosick) - cu toate ca e pic cam aroganta, rasfatata si incapatanata, compenseaza prin inteligenta si ingenuitate si prin comicul situatilor cand isi iese din ritm. Plus ochi verzi( prea verzi dar suntem in anime pana la urma)
QUOD ME NON NECAT ME FORTIOREM FACIT

#14
Damn ... decizie grea ... dar sa zicem k sunt :
-Mizore Shirayuki ( i love her stile )
-Aisaka Taiga ( ei bine .. toradora a fost unu din animele mele preferate , si imi place felu ei de a fii ... toughf on the outside soft on the inside )
-Yakumo Tsukamoto ( school rumble ,altu din animele mele favorite ... iar yakumo .. ei bine .. i think im in love with her , jus kiddin , but if i would find a girl like her in real life i would fall for her :p )

#15
Hmm.. o decizie grea xD.

1). Hiyori Nishiyama {Hiyokoi}: E aşa mică şi adorabilă, parcă e o păpuşă cu un pui în braţe. Îmi place că îşi dă toată silinţa să îl cucerească pe Yuushin. Timiditatea ei o face aşa simpatică.
2). Lotti Baskerville {Pandora Hearts}: Sunt de părere că Lotti se potriveşte cu Jack Bezarius! E aşa criminală<3
3). Yui {K-ON!!}: E amuzantă, te intoxică.
[Imagine: 2d1r7lv.png][Imagine: 2r3l6co.png][Imagine: t05g8o.png]
It shines forever with blue, like my beloved sea.
To protect the future, now I gather power
for the people and places I should be loving.
Glittering azure, I want to protect these pure feelings the way they are now.

#16
1. Sakura Haruno - Adorabila, mereu pusa intr'o compana in incercarea de a fi tot mai puternica si de a face ceva util cu existenta ei.
2. Amane Misa - amuzanta rau de tot 21 singura calitate pe care o ador la ea.
3. Ai Enma - Misterioasa si ucigatoare - LIKE ^^

Dati'ma in judecata ca imi place Sakura! 21 Nu incercati, ca o trimit pe H.G. dpa voi 19
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#17
1. Jigoku Shoujo - Why? Because she has such a pretty face. No. Imi place pentru sensibilitatea in care a fost creata. Arata ca un copil inocent dar totusi poate face lucruri ireale si deosebit de tari! Si nu spun asta in numele sadicei eu, dar chiar imi place personajul din toate punctele de vedere.
2. Motoko Kusanagi - It's a cyborg.
3. Nana Osaki - Oricat de dura ar vrea sa para nu-i iese niciodata, carapace de iluzii care o domina nu e nimic; mereu isi "da sufletul afara" aratand ca aparentele nu sunt totul.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#18
1. Sunako [ Yamato nadeshiko shichi henge] - imi place personalitatea ei atat de dark si faptul ca e o bucatareasa excetenta...in plus e incredibil de draguta.
2. Misaki [ Kaichou wa maid sama] - e frumoasa si desteapta si sufletisa ...doar ca uneori se straduieste prea mult si...nu are pic de incredere in baieti.
3. Hmmmm....Haruhi [ Ouran high school host club] - naivitatea ei e incredibila
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#19
1.Sakura Haruno froom Naruto-e frumoasa,puternica si desteapta ce-i lipseste?
2.Momomiya Ichigo from Tokyo Mew Mew -e cam zapacita dar al naibii de frumoasa!
3.Sora from Caliedo Star-ambitioasa, puternica si cu o stare de spirit de invidiat!
Cam asta-i clasamentul meu...Ja ne!
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#20
1: Lucy din Elfen Lied, imi place foarte mult de ea, cum se comporta si restul 8
2: Nana Oraki, ii iubesc stilul vestimentar, faptul ca isi urmeaza visele chiar daca trebuie sa faca sacrifici si ca e dura 19
3: ...Sakura Haruno, hai sa zic pentru ca inainte recunosc ca imi placea dupa accea nu prea mi-a mai placut, dar tot ramane unul din preferatele mele in Shippuuden cel putin, in lupta cu Sasori chiar mi-a placut Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)