Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 3 Jetix ( Nu desene!!)

#21
1. Familia Adams : Doamne ce bine era cand il difuzau imi placea cel mai mult de Gomez im iaduce aminte de seful lui tata ambii seamana foarte bine.
2. Power Rangers: Operatiunea Peste Limita : mi se pare cea mai buna productie de rangerii de pana acuma mai ales ca au un ep. cand ceilati rangeri din seriile trecute apar.
3. H20(seria a doua) : imi place cum arata personajele parca sunt mai destepte si frumoase fetele iar aparitia unor personaje noi si plecarea celor vechi a fost ceva incredibil la care nu am asteptam.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#22
39

locul 1- Familia Addams..[interesant si foarte amuzant...4...plus ca are un aer gothic...:X:X]
locul 2- H2O..[dragut doar ca deacum e plictisitor..3]
locul 3- nu exista pt mine 101010

restu sunt varza...mai ales Power Rangers...prima serie a fost mai faina..dar a doua...total aiurea...
Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica…-->>MUziCA<<--
♫No music♫
♫No life♫

MUSIC save my SOUL



#23
Eu le am cam asa:
- Dark Oracle : Superb :X Ideea a fost foarte originala, personajele bine conturate, benzile desenate imi plac foarte mult+ ca este SF. ( imi palc SF-urile extrem de mult)
- H20- Draguta ideea. Nu e fantastica, dar e draguta. Mie imi plac chestiile dragute, deci are un loc binemeritat in topul meu.]
3- Power Rangers- Simpatic, altceva n-am ce zice. 4
Cine spune ca n-a avut parte de tristete este un mincinos.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Optimistul e un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare clipa!

#24
1. Dark Oracle - mi-a placut la nebunie . Pacat ca a durat atat de putin si l-au scos 2
2. Familia Adams - mor de ras cand vad familia aia care e cu susul in jos .

3 . Nu exista 21 Restul nu-mi place nici unul

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#25
Pai topul meu ar fi asta:
1.Familia Adams-mereu radeam cand ma uitam la ei 4 4
2.Sa spunem Dark Oracle- mi-a placut chiar daca nu prea am vizionat
3.H2O -destul de simpatic....

#26
1.Dark Oracle-mi-a placut destul de mult,l-am revazut pe yutube in spaniola1010
2.H2O-am vazut aceleas episoade de mi de ori...la un moment dat,a devenit plictisitor.Well,daca ma apuca doru de sirene,ma uit pe yutube,desi vocile originale nu imi plac de loc.Nu stiu de ce.Cel putin, ma uit la episoadele care mi-au placut de cate ori vreau si de la orice minut1010
3.Power Rangers: Operatiunea Peste Limita-mult mai buna decat prima serie,nu foarte grozava din punctu meu de vedere dar nici ca ''Oraselul lenes'' nu e.
Cam atat.Zuppy02



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cel mai bun d.a. Jetix Magica Bloom 9 8.492 07-09-2011, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Piersicuta
  Cel mai prost d.a. Jetix Magica Bloom 50 40.004 03-09-2011, 04:23 PM
Ultimul răspuns: Elyy
  Jetix devine Disney Channel Coyote Stark 5 7.216 31-07-2009, 09:12 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)