Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~Three Days Grace~

#11
Best band ever!Cam putini fani p`aici,pacat:d
Tdg,e trupa mea preferata,in ceea ce priveste rockul.
Prima melodie ce am ascultat-o a fost ''I hate everything about you''(why doo i love you?!),meh,awesome song.Apoi am inceput sa caut,sa tot caut.Adam are o voce superba,interpreteaza foarte bine si live.
~Riot,o piesa care ma inebunise,o ascultam si ziua si noaptea21!
Imi mai plac si: Never to late,Pain,Let it die,gone forever!

#12
Three days grace 8 .
E una din trupele mele fav <3333 .
le ador melodiile, si mai ales versurile8 . am observat ca scriu mai mult despre dragoste, inimi frante, etc . iar euchiar aveam nevoie lunile astea 8. tocmai deaia am cam 'abuzat' de catecele lor in ultimu timp :'> .

#13
O trupa care merita toate laudele!O ador!Imi place vocea lui Adam.Piesa mea preferata este "Never to late",pe langa faptul ca imi place piesa,pe aceasta am ascultat-o prima data de la Three Days Grace.'Pain" este o piesa tare,mai este si "I hate everything about you" dar si "Riot.Singura pe care nu pot spune ca o agreez este "Poison lvy".Trupa este tare si toti carora le plac piesele bune si versurile care iti intra la suflet trebuie neaparat sa ii asculte.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#14
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#15
Am inceput sa ascult aceasta trupa acum 3-4 ani de zile. Prietena mea avea cateva melodii "celebre" de la ei pe telefon si era un ritual zilnic sa le ascultam pe strada sau cand ne apuca cheful.
E o trupa buna, ce cred ca ar avea priza cu cateva dintre melodiile lor la aproape orice ascultator (nici nu bag mana in foc pentru acel "orice").
"Animal I have become", "I hate everything about you", "Break", "Never too late", "Riot", "Last to know", "Time of dying", "The Good Life" (chiar si "Lost in you") sunt clasicile. Melodia in care m-am tot regasit in ultimul an (nu si acum, pot sa zic mandra) a fost "Home", de aceea nu am pus-o in enumerarea de mai sus. Ea este... mai speciala.
Am mai ascultat melodii de la ei, dar ajung cele enumerate deja.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)