Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The one and only.... ZaKiddo

#1
Good day fellow europeans...my name is Leinad Wolfspark and acome from the future to tell you that this site will become the biggest, baddest, coolest anime fan site in the second largest country in the world...U.S.E. (United States of Europa)........
Mdaa...ok...era mai funny in capul meu...ce pot sa zic...m-am plictisit la munca :stress: si mi-am facut si eu cont...asa ca merci anticipat pt "bun venit" sau "marsh d-aici" 21))) fiecare cum vrea 24
You can't have AWESO__, without ME!
:bv:
..................................
Say hello to my little friends!
[Imagine: chibi_10499.gif]
Leinad and Wolfspark

#2
Bine ai venit pe Animezup, ZaKiddo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Well...Bun venit!Nu pot zice altceva...Mi a luat o Zuppy asta inainte!Ca deobicei!:die: Have fun around here :3
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#4
Salut, bun venit! hmm hai marsh încoace pe forum 4
Anime/manga favorite?
Cărți/Autori favoriți?
Zodie?
Scrii/desenezi?

Btw nice signature 3

Well good luck and have fun!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#5
[çwç imi aduci aminte de Zaraki si Death The Kid xD... ok lasa!]

^w^ Bun venit atunci!
*w* io vreau sa stiu ce muzica asculti! imi zici, imi zici!? [-.- azi am cam luato razna scuza x°DD]

#6
(04-07-2011, 03:07 PM)ღ я¡ и ღ A scris: Well...Bun venit!Nu pot zice altceva...Mi a luat o Zuppy asta inainte!Ca deobicei!:die: Have fun around here :3

Zapi, Zupo, Zypy asta e cel mai tare...troll...gen ala care da "First" pe youbute 21 ... glumeeeesc 10 (nu muscha, nu?) :-S

Multzam de venit bun... pupic[posturi unite]
(04-07-2011, 04:45 PM)Saint Ocea A scris: Salut, bun venit! hmm hai marsh încoace pe forum 4
Anime/manga favorite?
Cărți/Autori favoriți?
Zodie?
Scrii/desenezi?

Btw nice signature 3

Well good luck and have fun!

Anime/manga favorite...pff...sunt mai multe...sincer am vazut ceva la la anii mei...dar acum sunt genu ala care desi e un almanah uman de bancuri...il pui sa zica ceva amuzant si nici p-aia cu "de ce a trecut gaina strada" nu mai stie s-o zica...

Hai sa fie intr-o total neimportanta ordine:
DragonBall Z (si parte din GT)
Fullmetal Alchemist (+ Brotherhood)
Naruto Shippuden (ma uit si la manga)
One Piece (ma uit si la manga)
Bleach (ma uit si la manga)
Break Blade (ma uit si la manga) (relativ noua seria si mica dar promitatoare, si episoade gen Game of Trones - 1 ora bucata si 10 per sezon)
Hystory's Sttrongest Desciple Kenichi (imensa dezamagire ca nu mai scoate anime...clar au poveste)
...
si ar mai fi dar in mom asta chiar nu imi mai aduc aminte...
Cele de sus sunt la zi si saptamanale...ca timp foarte mult nu mai am...

Aaa....si Blue Exorcist (Ao no Exorcist) si X-Men-u' facut in combinatie cu Marvel...promitator... Mai ales ca am fost (inca sunt) fan super-eroi...
Abia astept alte filme cu Captain America, Hulk, Iron Man...etc...dar toti in acelasi film 21)

___________

Nu citesc, Nu scriu, Nu desenez...Bine desenez...dar nu arat nimanoi mazgalelile ele plictisite 21 abia inteleg eu ce fac...

Si ultima intrebare...(zici ca e prima zi de scoala) sunt Capricorn...[posturi unite]
(04-07-2011, 05:33 PM)Ayame Chan A scris: [çwç imi aduci aminte de Zaraki si Death The Kid xD... ok lasa!]

^w^ Bun venit atunci!
*w* io vreau sa stiu ce muzica asculti! imi zici, imi zici!? [-.- azi am cam luato razna scuza x°DD]

Ayame-chuan 5 am sincer o "kestie" gen death the kid...nu neaparat cu miscatul lucrurilor mele...ci mai mult cu atinsul in sine 21...n-am avut multe lucruri cand eram mic...si daca se atingea cineva (mai ales fratimiu mai mic) de ele...faceam urat... 10
Deviez cam mult de la subiect...despre ce vorbeam?!...Aaa...Muzica...

Classic Rock...70's 80's...monstrii sacri dar si unele trupe de care poate tatii/unchii vostrii au auzit... 10

DAR...si VibeFM...H03S3 MUz!K BABY!!!..."bumbtzii! bumbtzii! bumbtzii! bumbtzii! bumbtzii! bumbtzii!"... 4 (se vede ca sunt fan RObotzi?) 24

...

(04-07-2011, 07:28 PM)Mirria A scris: Bun venit pe forum, distractie placuta, pa... glumeam, intrebari, cu ce as putea incepe:
1 Nu scrii si nu desenezi, iti place sa comentei fic-uri/desene sau doar sa le citesti/ vezi?
2 Ce te-a atras la zup? [fii sincer]
3 Ce sa te mai intreb... din ce oras esti?
Hmmm, fan robotzi (gasesti multi din astia pe zup, si eu sunt -.- ), cine nu e in zilele astea.

Nu comentez foarte des...incerc sa nu spun nimic decat sa spun prostii...

La zup ce m-a atras?...Pari eram la birou...Ma mai uit la manga cand am timp...si de plictiseala - search pe google si "el"..."mi-a zis" de voi 10

Din Bucuresti...cum intri pe dreapta 21
You can't have AWESO__, without ME!
:bv:
..................................
Say hello to my little friends!
[Imagine: chibi_10499.gif]
Leinad and Wolfspark

#7
Bun venit pe forum, distractie placuta, pa... glumeam, intrebari, cu ce as putea incepe:
1 Nu scrii si nu desenezi, iti place sa comentei fic-uri/desene sau doar sa le citesti/ vezi?
2 Ce te-a atras la zup? [fii sincer]
3 Ce sa te mai intreb... din ce oras esti?
Hmmm, fan robotzi (gasesti multi din astia pe zup, si eu sunt -.- ), cine nu e in zilele astea.
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)