Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The memory of you, darling !

#1
Deeeci, doresc maxima seriozitate! Aceasta este o parodie Naruto, v-as ruga sa cititi doar daca nu aveti probleme..din alea cu inima *smile* So, lectura placuta, diars !

Disclaimer:Nu detin nici un personaj(inafara de cele create de mine) ce apartin lui Masashi Kishimoto din anime-ul/manga-ul Naruto si nu fac profit de pe urma acestor personaje/intamplari

Chapter one: Watch me !

Cat o fi ceasul ? Dar micul aparat ce-mi arata ora unde a disparut ? "In universul paralel, daah", imi raspunde mica soapta din creierul meu, ce pare a-i semana foarte mult cu cea a lui Oprah.
Mda, Oprah, tanti aia din America ce castiga multi bani, foarte multi.
Oh, stai, deviam total de la subiect, iar eu, autotputernicul si invincibilul Naruto Uzumaki [ Numele meu suna atat de diferit in spaniola] , nu vrea asta!

Cum spuneam, ceasul meu inca e disparut iar eu voi pierde meciul de fotball in care joaca Sasuke. Stiu, Sasuke nu este fotbalist, nici gay, dar am aflat asta acum o saptamana, cand ii priveam fundul Sakurei. Va spun sincer, e mai mare decat de obicei.
Inainte era cat mingea de basket, iar acum zici ca e cat sanii lui Tsunade. Pervers m-a mai facut si mama.
Chiar asa, ceasul ala e plecat. Unde s-o fi dus ? Hmm, oare ceasul o gandi la fel ca Bethoven ?" Compozitor de muzica clasica, avand multe simfonii.." , creierul meu, tine minte mereu sa-mi spuna cine e cineva, cand eu nu stiu. Daca aparatul care face tic-tic a disparut intr-un univers paralel , asta inseamna ca ...Unu plus doi egal peste !

Si daca unu plus doi, egal peste , ceasul meu se afla langa, langa...noptiera ! Nu, nu e acolo, noptiera a disparut acum doua nopti, cand incercam sa-mi dau seama de ce maroul e maro si blondele sunt blonde.
Nu pot sa cred ! O sa-ncep sa-mi dau din nou palme, ca sa stiti, am facut asta cand am aflat ca brunetul numit " Domnul- sunt- un - arogant" mi-a spus adevarul adevarat ce chiar e un adevarat adevar. Oh, stati, am uitat de ceas. Toata aceasta disctutie imi da o durere dureroasa de cap. Sincer, nu e prea placuta.

- Bluza ta e blue...?
O voce ciudata, feminina, se aude dinspre fereastra. Ma face sa-mi starnesc curiozitatea curioasa, ceea ce e...placut pentru ca gasca cu oua de aur si-a dat un pierce din ala de emo in cioc. Nici nu stii ce sexy e cu el ! Al naiba sa fie ceasul meu, e doar vina lui ca-mi aduc eu aminte de asa ceva. Dar gasca aia e chiar sexy...
-Nu, draga, e verde flosforescent. Stii tu, ca bluza Hinatei, stii, nu ? Adica, tu trebuie sa stii pentru ca a stii e o chestie la moda !
Alt glas, pitigait, ce-i drept, chiar ma face sa ma ridic din pat, si sa-mi arunc privirea catre fereastra. Imi lipesc fata de sticla si le privesc pe roscate, nu, una e blonda, iar cealalanta e Sakura ! Chiar ca-i sta bine cu bluza aia.

Dar ceasul meu tot disparut e . Oare o fi inceput meciul? Pai, ar trebui sa aprind televizorul, si as supara spiritele din Bleach . Cum, nu le stii ? Ah, nici eu, mi-am adus aminte de anime si cuvantul spirite. Amuzant, nu ?
Sa na intoarcem la tic-tacul ceasului meu disparut in univerul paralel. Cred ca acest univers se afla la mall. Acolo-si pierd vremea tipele, iar eu, fiind un tip, imi dau seama de asta.

Dar si Sasuke e un tip care e o tipa ! El isi da seama de asta ? Nu conteaza, cred ca ar trebui sa aprind televizorul. Poate ca spiritelor le-o placea meciul si vom bea o bere ...din aia cu lamaie, americana, de care bea Obama, impreuna. Hai ca sunt destept, nu gluma!

Imi deslipesc usor-usor fata de sticla aburita, apoi dau drumul la televizor pe canalul de sport.
-"Uite, John, Sasuke Uchiha preia mingea si gol!"
Aud cum reporetrul comenta despre prietenul meu, si ma uit atent la ecran unde Sasuke alerga intr-un tutu roz cu mingea. Ce picioare lungi si muschiolase are ! Hot, dar nu ca Paris Hilton sau Hinata ! Ea arata mai bine in roz, cred. . .

Ma intind pe canapeaua neagra si simt o intepatura in coaste. Canapeaua are tepi ? Ciudat, parca ii spusesem sa nu se dea cu gel. Ma stramb ca un sarpe muscat de un elefant care e muscat de o broasca raioasa, apoi ma ridic. Privesc stupefiat, si-n acelasi timp cu un zambet larg pe buzele rujate cu luci cu gust de banane, canapeaua.
Pe ea se afla ceasul ! Iar ora era 15:30 !

_______________
Sper ca v-a placut *smile* Fiti seriosi, nu uitati !
Sarbatori fericite, diars !
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#2
Ooooh ma gaaaa :O Stai sa ma opresc din ras [sau ma crede frtm o nebuna -_-' da` oricum nu imi pasa de idiotu` ala si da imi iubesc fratele ,,fooooare muuuuult"]. Imi place la nebunie parodia asta si fazele au fost prea tari Gasca cu pearce? Sakura cu fundu mare? Sasuke in tutu? Mai usor ca ma omori =))). Astept cu nerabdare nextu si sa fie tot la fel de amuzant sau chiar si mai amuzant. Gambate :* Ja ne :bye:
[Imagine: EnvYQ.png]

#3
Doamne Vex,esti geniala:)).Bluza flosforescenta,:>?Doamnee,"Ma stramb ca un sarpe muscat de un elefant care e muscat de o broasca raioasa, apoi ma ridic."ce mi'a placut=)).Asta da parodie dear...chear imi place=)).Vreau next cat mai repede..caci fierb de curiozitate:)).Spor la gandit si Ja ne!
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#4
Multam pentru comentariu, girls ;) Here`s the next, cum spuneam, fiti serioase, este un lucru serios, pentru D-zeu !

Chpater two : The rain ?


Ploua, ploua, ploua, ploua...M-am saturat sa tot repet cuvantul asta atat de banal. Incepe sa devina plictisitor, dar afara chiar ploua !
Oare Dumnezeu nu s-a plictisit de ploaie ? Nu cred, poate ca acum o fi in vreo sedinta cu Abraham Lincon sau poate ca priveste un film de groaza, mancand Skittles. Da, hai ca stii bomboanele alea dulci-dulci numite de mine droguri pentru disperati.

Mai stii de problema aia cu ceasul ? Daa, era asa interesant sa mor fara el. Dar n-am murit, acum stau in camera mea recitand o poezie scrisa de "funduletu` gigantic" aka Sakura. Mai, ar trebui s-o vezi cum arata. E imensa in solduri si sani, ah, balcoanele ei. Ale naibi de frumoase, moi..
Pervesule ! Vedeti si voi ce minte fraiera am. Nu pot sa cred. Ma stramb de parca as fi gustat din sunca lui Oprah, apoi ma ridic din pat, incepand sa injur in franceza de balta.

Privirea mea ca cerul de mai, ca sa fiu mai explicit pentru fraierii care nu cunosc acest termen multi-inteligent, inseamna negri, intunecati, fara sentimente, nemilosi, intr-un cuvant ca ai lui Hercule. Eh, ai zambit acum nu ? Nu ti-ai dat seama cine vorbeste ?
Ma trantesc pe podea, incepand sa ma joc cu o funda de la pantofii mei de balerina. Spune-ti ca n-am jucat bine la meci. M-am imbatat ca naiba, cand am ajuns acasa a trebuit sa tip la fereastra unei fufe blonde. Ah, creierul blond are gust de vin rosu.

Inca ploua, la naiba! Ploaia nu are altceva mai bun de facut decat sa cada sau ce ? In puii mei de gay, baby ! Vrea ea ca o piti ce e sa spele strazile, sa aline gandurile.
Oh, acum mai sunt si profund. Sinceer ? Dupa ce ca a trebuit sa o fac in lift cu Riky Martin, care apropo, mi-a spus ca urmareste anime-ul Sailor Moon si ca am un fund ca a lui Obama. Oare ce a inseamnat asta ?
Ar trebui sa-l vizitez pe negrul ala, mda, inca n-am inteles ce vroia sa zica, dar sa nu deviam de la subiect. Voi stiti ca sunt un dulce, nu ?
Of, subiectul era ploaia, da, scuze, scuze, numai tipa la mine, muiere !
I-auzi vere`, mai noi mintea pune stapanire pe corp. De cand asta ?
Ce nesimita, cat tupeu, cat tupeu pe ea, vaca !

Bun, poate ca daca as ...daca as...daca as...Ce ai ? Cum ce am ? Pai ce ai ? Ce ai tu, nu eu !
Ah, nu ma deranjati, acum vorbesc cu mine, deci v-as ruga frumos sa urmartiti aceasta minunata scena de dragoste intre doi pinguini albanezi [ nu exista]

....

Auzi ? De cand imi spui tu mie ca firul cinci nu sta bine ? Boule! Vaca masculina ce esti, tu !
De ce va uitati , dragilor aici ? Inca nu s-a terminat scena, uitati-va acolo, e mult mai interesant. Ah, sa nu-mi spuneti ca nu va place, bine ? Eu o cred "dementialo-fantastico-supircolica" . Inseamna tare, intr-un cuvant!
Acum, muati-va in puii vostri pe care nu-i aveti privirea acolo.

....

V-a placut ? Ah, inca mai ploua. Nu s-a oprit, se pare ca robinetul cerului nu s-a oprit. Daca vreti sa ma scuzati, ma duc sa-l pun pe off.

___________
Cam scurt, stiu, dar sper ca o sa va placa ^^.
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#5
Aoleu =)))))))) Ce talent ai sa ma faci sa mor

Nota:Cine vrea sa ma omoare sa ma faca sa rad =))

So, revenim. Chiar imi place Si nu bag in seama faptul ca e scurt [era sa scriu scund O.o] Cand am citit faza cu ,,Ploua, ploua..." Am citit ca Edd din Edd Ed si Eddye Cand zicea prostovanu ala Oua oua oua :))=)) So, astept next si sa il pui rpd k te mananc
[Imagine: EnvYQ.png]

#6
Omu' lui Dumnezeu esti genial,fic mai amuzant ca acesta nu cre'ca am mai citit si nici nu cred ca o sa mai citesc,adica faza cu "o poezie scrisa de "funduletu` gigantic" aka Sakura" e prea tare, la fel si aia cu
"In puii mei de gay, baby"
, dai bice si adu nextu' cat mai curand ca mor de nerabdare

#7
Well..I'm here:))...Stai,asteapta oleaca sa ma opresc din ras,doamne Vex,de unde ai idei ca aste?:)).Da mie mi-a placut cel mai mult ultima parte"V-a placut ? Ah, inca mai ploua. Nu s-a oprit, se pare ca robinetul cerului nu s-a oprit. Daca vreti sa ma scuzati, ma duc sa-l pun pe off.":)).El il pune pe off,n'are treaba:)).Ah,perv. mai e Sas'ke asta..Am ghicit,nu,era Sas'ke?:)).Bine,bine..cam atat ptr. azi..Spor la scris si multa imaginatie:))!
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#8
Asta da parodie:)). Sa vedem: Idea e originala, imi place, descrierea e perfecta pentru o parodie,dialog nu prea e asa ca nu am ce sa zic:)). Iar despre actiunea la fel. Mi-a placut faza cu "Eh, ai zambit acum nu ? ". Foarte tare:)).E chiar foarte misto idea. Abea astept sa vad ce ne aduci in urmatorul capitol:)). Spor la scris!;)
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#9
Genial! Absolut superb... mor de ras, nu mai pot:)):))
Decie genial[am mai spus asta?:))] Mi-a placut, chiar super amuzat:))]
"Dar n-am murit, acum stau in camera mea recitand o poezie scrisa de "funduletu` gigantic" aka Sakura" -ma omori, chiar ma omori:))
Nici nu stiu ce as mai putea spune:)) Ai un talent extraordinar. ar trebui sa te faci comedianta, serios:))
Abea astept continuarea:))
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  A memory of you.... Sari 2 2.941 29-03-2010, 07:55 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)