Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ideea cu 3 ficuri yaoi favorite?
Da
66.67%
4 66.67%
Destul de buna
33.33%
2 33.33%
Nu
0%
0 0%
Total 6 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Top 3 ficuri yaoi favorite

#1
Acest topic nu este un fic. Aici daca vrei poti sa spui ficurile preferate. Sper sa va placa ideea si multe comentarii cine vrea sa puna.
Incep eu.

1. Pierdut in inturic - by Yaoi Queen. Cine nu iubeste ficurile lui Iza. Si restul ficurilor ei imi plac, dar nu comentez ca nu iti iasa trei randuri.
2. Capitulare
3.Chimie vs Alchimie - bineinteles.

Va astept parerile voastre.
[Imagine: Anime-Girl-8-Anime-Wallpapers-1366x768-300x168.jpg]

[Imagine: PupetteSiggy2.png]

Trei lilieci stau pe balcon. Zboara unul si dupa un timp se intoarse plin de sange la gura. Le spuse celorlalti doi:
-Ati vazut turma aia se oi?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al doilea si se intoarce la fel, cu sange la gura.
-Ati vazut turma aia vaci?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al treilea si se intoarcec la fel ca fratii lui, zicand:
-Vedeti turnl ala de biserica?
-Da!
-Eu nu l-am vazut!

[Imagine: chibi_5878.gif]
, Kaoru


#2
Hey :)

[i]1. Scăldare în dorinţă[*YAOI*]
2. I just wanna love you! [yaoi +18]
3. Iubire de cartier [Yaoi by MiraA&Gabytsswh]

#3
Păăi, am zis să trec şi eu pe`aici. :-" Top, huh ? ;>
1. Pierdut în întuneric / Totally Dominated - by Yaoi Queen [ sunt de părere cu tine, my dear. Iza are nişte ficuri uimitoare şi întotdeauna o să-mi facă plăcere să citesc. ]
2. Iluzii - fum şi oglinzi - by Gabytsswh & manu [ Gaby, sper că ţi-am scris bine nick`ul. : - S ]
3. I`ll kill you tonight - by Despina Damianeci. [ Ehh, e genu` meu, ce pot spune ? .. ]

PS: Sunt fooaarte multe yaoi`uri şi credeţi-mă, iubesc toate ficurile voastre, userilor ! * lovely *

#4
Pai...ar fi trebuit sa fie top 10 ca sa ma satur eu:]] Dar ma multumesc si cu 3 fic-uri, sa vedem:

1. Tendinte Interzise (+18) - Despina Damianeci
Pur si simplu imi place modul ei de a scrie, si cand citesc acest fic, ma duc cu gandul la Junjou Romantica sau la Sekai- ichi Hatuskoi, deci nu ma pot opri din citit nici o clipa :]]
Ah si mai e si motivul ca exista Colin <3

2.Iubire de cartier MiraA&Gabytsswh
Ador fiecare poveste creata de Gabytsswh, pur si simplu are talent si MiraA deasemenea. Daca as putea as pune aici si 'Just us'...si 'A picture of you', dar eh... a trebuit sa aleg ^_^

3.Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery
Hey! Acolo e masochism cum sa nu-ti placa? :)) Scenele sunt conturate perfect, dupa parerea mea, iar personajele iti atrag atentia , la un momentdat ti se pare ca s-au inversat rolurile, si trecutul lui Aaron e...magnific 8->



Daca era un top mai mare le puneam pe toate, dar pentru moment doar acestea. ^___^
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tips for fics/Trucuri pentru ficuri Mitzuke. 0 3.171 05-01-2009, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)