Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Pretty Reckless

#1
[Imagine: prettyreckless-ep-300x300.jpg]

Formatie de muzica alternative rock, site oficial si wikipedia pentru mai multe detalii fiindca, being honest, mi-e lene sa fac o descriere ce exista deja acolo.

Acum, dupa parerea mea e o formatie destul de buna, de Ben Phillips imi place mai mult in ultima vreme decat de Taylor, care daca este sa vorbim despre aspectul ei, nu ma impresioneaza deloc machiajul ala sumbru care nu o prinde, imi place doar parul ei si vocea, of course, foarte draguta, care este pusa frumos in evidenta in Make me wanna die, Miss Nothing si You, zic eu. Am aflat de formatia asta de la Silvia si m-am indragostit de primele melodii ascultate, Make me wanna die, Just Tonight si Miss Nothing. Apoi am mai cautat pe cont propriu alte melodii, iar de pe ultimul album Cold Blooded e preferata mea, mai ales ca este prezent si Ben Phillips vocal. Mi-ar placea sa fac rost de album, chiar daca nu e formatia mea preferata, totusi as sustine-o.


Parerea voastra?

Uite asa din 9669 de threads s-au facut 9670, nu-mi placea numarul
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#2
Imi place formatia asta. Prima oara am auzit si eu ca tot omul Zombie, si de atunci chiar am inceput sa ii ascult. Are fetita aia o voce foarte misto si o duce destul de bine. Evident ca imi place de ea super mult, mai ales parul ala, ah. Oricum, cred ca Zombie ramane melodia mea preferata, dar si asta noua You e foarte misto (mai ales videoclipul, hihi).
In fine, e chiar foarte ok aceasta formatie, insa daca ar mai trebui sa faca ceva, mai bine ar lucra la versuri, sa fie si ele mai de doamne-ajuta.
[Imagine: careless.jpg]
And I don't realy care if you think I'm strange, I ain't gonna change.

#3
Primaaa si prima data am ascultat "Zombie", de pe telefonul celui mai bun prieten, apoi am uitat de melodie si tot, desi am recunoscut ca-mi place. Dupa vreo saptamana sau asa ceva, am dat accidental de "My medicine" si mi-a placut mult si aceea, asa cam am cautat si-am mai gasit si "Miss nothing" si "If he loves you" si inca cateva, dar pe astea mi le-am si pus pe telefon, atat de mult mi-au placut. Acum le ascult mai rar, dar atunci cand le descoperisem le ascultam ca o disperata : )).

Parul ei e tare dragut, dar asa cum s-a mai spus, machiajul n-o prinde cine stie cum. Anyway, imi place de ea, imi place cum canta, asa ca, indiferent de machiajul ei, sa continue sa cante :]]

#4
o trupa foarte buna cu cateva melodii foarte ok ,prima melodie pe care am ascultat-o si mi-a si placut a fost "miss nothing"
ascultati breaking benjamin daca vreti rock la adevarata lui valoare,vocea solistului ....aswome!!

#5
Paaaaaaai,prima data am ascultat ' Make Me Wanna Die' si sincer chiar mi-a placut.
Am inceput sa ascult si alte piese ca ' Zombie' si 'My Medicine' pe care le-am si descarcat pe mobil.
Totusi, a fost pe moment. Acum nu mai ascult deloc -.-
[imghttp://2.bp.blogspot.com/-erFPcwQ6xiE/UKHn5zzMAAI/AAAAAAAAGKo/sG9qQxPj0mA/s1600/tonari.PNG8.PNG[/img]

@Fiction 's edit: Te rog pune-ti imagini de dimensiuni mai mici la semnatura. Cu siguranta nu de 1000+ pixeli. Danke schon.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)