Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Mentalist

#1
X

Citat:The Mentalist is an American police procedural television series that debuted on September 23, 2008, on CBS. The show was created by Bruno Heller, who is also its executive producer. The show follows former "psychic" Patrick Jane (Simon Baker), who is a consultant to the California Bureau of Investigation (CBI) (and beginning with season six, the FBI), using the highly developed observational skills he previously employed to "read" people's minds.

Seria asta m-a prins si nu ii mai pot da drumul. Aseara m-am apucat de el si am vizionat opt episoade consecutiv pana am simtit ca trebuie, chiar trebuie sa dorm. Acum sunt pe la jumatatea primului sezon. Intotdeauna mi-au placut serialele ce includ crima, nu trebuie sa fie neaparat grotesti sau sa contina bucati de corp uman ce zboara prin toate directiile, gen Dexter. Ador acel serial dar sa revin. Jane are acel ceva ce un personaj principal trebuie sa aiba. Tinand cont de faptul ca trecutul lui nu e tocmai roz, nu poti decat sa te intrebi cum de nu a luat-o razna pana acum. Plus, simt puterea deductiei la treaba aici. Felul in care se comporta si modul in care vorbeste se potrivesc perfect. Besides, nu stii cand e serios si cand glumeste. Un alt personaj ce imi place e Kimball Cho. Cand se pune pe treaba, reuseste sa te incurce si mai tare decat credeai ca poate. Ma amuza. Sunt abia la inceput si ma incita faptul ca mai am atatea episoade de vizionat xD. Sunt sigura ca mai sunt fani ai serialului pe site.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)