Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Let's & Go! maniac has come!

#1
Aisatsu minna!Atashi Maghi-chan desu.Toa auzeam de animezup in stanga si-n dreapta,m-am gandit sa-l vad si eu.Imi plac vulpile,felicitari.Imi place si forumul 4 .Varsta..hm...mai intai sa va cunosc si dupa aia v-o zic 21 ...Preferinte anime? 39 Bakusou Kyoudai Let's & Go! (traducere : The Racing Brothers Let's & Go! ) ,InuYasha,Yu-Gi-Oh! (n-am vazut mutl din astea doua),Slayers,Arme pierdute,Beyblade,Pokemon,Omnyou Taisenki(in vizionare)..ce ar mai fi? 39 nu mai tin minte,dar sunt multe 4 Sunt zodia gemeni....imi place sa trancanesc mult,sa ascult muzica(it's my life!),sa stau pe calc....sa stau cu prieteni....I love Mini4WD RACING!!!but I don't have with who to arce TT~TT at least here isn't anyone....sa scriu compuneri(cand am chef si am idei 4 )..well...sa ma distrez...In materie de muzica sunt multe care imi plac,demo,my No.1 is We are the Victorys!! sung by the Victorys si ending-ul 4 de la Let's & Go! .Astea sunt pe primele locuri dar am muuuuuuuuuuuuulte care-mi plac si daca stau sa le numar imi ia mai mult de 3 foi A4 21 so..ce sa mai zic?Nick-ul meu vine de la numele echipei din Let's & Go! (pentru cine e interesat ma contacteaza ) 39 va raspund la toate intrebarile,dar mai putin in ceea ce priveste varsta 10 mai intai vreau sa va cunosc,dupa aia v-o zic 10

#2
21
salut ... cum te cheama?
esti fata sau baiat?21
imi place cum gandesti despre varsta.am 12 ani 10 si nu ma simt 10
sper sa ne intalnim pe shout
And now
eu sunt Melisa si ma bucur sa te cunosc.si sa nu uit ''BUN VENIT PE a-z''
btw:intrebari mai frecvente:

1)iti place formatia breaking benjamin?
2)personajul care te reprezinta?

Cam atat nu vreau sa te bat la cap cu intrebari aiurea4 10
o.o" wot

#3
Pe moment sunt Maghi. 4 numele meu il consider caraghios si nu dau de obicie al persoanele acre le cunosc pe forum 4 ..dar mi se zice Maghi,Amy,Sayo....ma rog,am destule porecle 4 (ce-a dea doua venind de la un nick de pe alt forum).Sunt fata 21
1)Formatia Breaking Benjamin? 39 nu dau de mult pe la TV si nu am auzit de ea..am sa vad..o sa ascult o melodie..daca stii tu una super de-a lor sa mi-o zici si mie 4
2)hm..nu stiu..probabil Jiromaruu sau Go..nu m-am gandit niciodata 4 cand aflu si eu iti zic 21

#4
Salut Maghi şi bine ai venit pe AnimeZup.
Speram să te acomodezi repede, să-ţi faci multi prieteni inclusiv subsemnatul.
Ai o listă de anime-uri destul de interesantă... la muzică ai gusturi destul de bune.
Şi să nu te mai aud că nu-ţi place numele tau 4 ai un nume foarte frumos.

Manga citeşti? Bleach nu ai vazut?
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#5
Maghi e porecla..dar crede-ma ca numele nu-l suport --.--" fie el si unu de regina 4 .Manga ma apucasem acu ceva creme sa citesc Absolute boyfriend si tot am uitat sa continui 21 ar mai fi manga-urile de la Let's & Go! care le cgasesc,nu conteaza ca sunt in japoneza 21 .Bleach...am auzit,vazut poze dar nu m-am uitat...poate imi amintesc sa tastez pe youtube odata si-odata Bleach episode 1 21 ...other questions?glad to answer ^^

#6
Laliho Maghyo(yeah....hy).Welcome here(alceva nu poti sa zici?).12 ani...interesant.Pentru inceput...ce fel de muzica iti place?Intrebare de baraj:iti plac anime-urile yaoi?(ea e crazy dupa chestia asta...).Ja Ne & have fun(ok...ciao).
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
Bun venit pe zici ! Am apucat sa iti zic pe shout dar pe aici nu am venit... De ceva timp nu ma simt sa zic 'welcome' >.<

Deci...
Cum a zis si ady ,se pare ca ai gusturi bune in materie de anime [am observat ca iti place genul shounen . Si mie 4 ] .Iti place rock?
Si ca sa o repet pe yuki: iti place yaoi? ^^

#8
In materie de muzica sunt multe care imi plac,demo,my No.1 is We are the Victorys!! sung by the Victorys si ending-ul 4 de la Let's & Go! .Astea sunt pe primele locuri dar am muuuuuuuuuuuuulte care-mi plac si daca stau sa le numar imi ia mai mult de 3 foi A4. 21 .Rock? 39 hm...daca te referi al Kim Lian cu melodiile "Hey Boy" , "Tennage Superstar" si "Road to heaven" da.Si mai sunt de rokc care le ascult.Nu stiu...depinde de versuri si de ritmul melodiei.Se numara si Linkin Park(ador melodia Breaking the habit) cu Simple Plan(e rock nu?^^").In ce priveste yaoi....nu ador acest gen,dar nu urasc pe aia care-l ador..si nici nu prea bag in seama chestiile.. 10 Gusturile nu se discuta 21 dar mi se pare o ciudatenie..adica baiat x baiat...de cand ma stiu nu mi s-a parut normala chestia..dar nu am nimic impotriva nimanui. ^^ How I said,gusturile nu se discuta.

#9
Wellcomez TRF Victorys! 10
Sper sa ai o sedere cat mai lunga si placuta alaturi de noi.

PS. Eu stim ca esti fata! 24
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)