Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

That '70s Show

#1
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#2
Vara trecuta incepusem sa am o obsesie prea mare pentru seriale. Fie ca era comedy, crime, horror. Ma uitam la absolut orice. Voiam sa vad ceva nu prea complex - aveam nevoie de o pauza de la Dr House si Andromeda - Si din intamplare am dat peste That '70s Show. La inceput nu doream sa ma uit. Nu incercasem un serial cu viata unor liceeni, deoarece mi se pareau cam simple si plictisitoare. Am vazut primul sezon intr-o zi sau doua. Nu a fost ceva genial, dar totusi ceva placut. Am continuat asa pana la sezonul 3 sau 4 - nu imi amintesc exact -. Vreau sa il reiau si sa il termin intr-o zi, cand voi avea suficient timp. Este ceva bun de vizionat, desi nu e chiar genul meu.

Psycho XD

#3
L-am vazut cu ceva timp in urma. Am avut initial doua incercari pana sa ma apuc serios de el. Cred ca l-am vazut cam in doua saptamani. Un serial bun, cu un subiect unic as zice eu. Din pacate cred ca au tras de el mult prea mult. Ultimul sezon este salvat doar de ultimele minute ale ultimului episod. Eric a fost personajul meu favorit, intr-un fel singurul in care m-am regasit putin. Cred totusi ca nu trebuie facut maraton din el. Un episod pe zi cred ca e suficient. Anumite schimbari au un impact mai mare daca ai petrecut mai mult timp cu serialul decat daca au trecut doar cateva ore de la primul sezon
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)