Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#31
dau edit dieara ... acum ma grabesc sa plec la inchisoara aia numita scoala :-l
Edit Deci sa incep cu inceputul nu? Deci un capitol spendid..nu am ce sa spun. Hmm si ah sarutul dintre cei doi..muscatura...sangele..durerea :perv: ma duc cu gandul la atata actiune..(visatoarea de mine)...indura durerea doar ca sa il faca pe el sa se simta bine, ouf! atat de dulce..nu am ce sa spun , ador capitolul..si sunt suparataaa din nou draga mea gabytsswh pentru ca ..la fel ca de obicei nu ma anunti niciodata cand pui nexturile :-l eee
l-as comul scurt pentru ca sunt suparata din nou pe tine
!

#32
Am ajuns c-am tarziu. Asta e.
In capitolul acesta a fost mai multa actiune decat in celalalt, dar presimt ca in cel urmator, desfasurarea si ideile vor fi cele asteptate nu numai de mine, ci si de ceilalti cititori.
Ai naibi satanisti. L-au ranit pe Yu al meu. Bine ca au murit.
Yu a supt sangele lui Darrin, asta inseamna ca devine si el vampir?
Revenind la satanisti. Astia sunt vanatorii de vampiri, varcolaci si jombi, nu?
Bine, eu astept urmatorul capitol. Te pwp dulce Gabytsswh si mersi pentru capitol.
Manu, astept cu inima la gura capitolul urmator.
Fetelor, va pwp.
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#33
Capitolul 15

Imi dezlipesc buzele de pe gatul sau fin, lingand locul acela apasat, curatandu-l in totalitate de urme de lichid vital si hranitor. Ma ridic de pe Darrin si privesc ganditor pe geam. Ma enervam la culme cum satanisti intrau un barul meu si vroiau sa il distruga, fiindca am macelarit un grup intreg acum sapte ani. Trebuia sa le dau din nou o corectie ce sa nu o uite prea curand. Macar asa am liniste vreo patru-cinci, chiar sase ani pace.
- Yu, ce s-a intamplat? Il aud pe Darrin cum se ridica de pe pat si era sa pice, dar l-am prins, fiindca era inca ametit, de la sangele ce l-am luat.
Il asez inapoi in pat si ii spun sa doarma, apoi ii dau un sarut usor pe buze. Brunetul inchise ochii somnoros, apoi adormi dupa ce imi rosti incet numele. Ies din camera, dupa ce imi iau niste haine din dulap si ma duc in baie, unde fac un dus rapit, spalandu-mi parul de vopseaua galbena din cap. Dupa ce ma usuc, iau pe mine o pereche de blugi negri, largi, cu o multime de buzunare, in care ma miscam usor, un maiou rosu-sangeriu, cu un dragon japonez in jurul meu - pe tricou desenat - negru si peste o geaca de trening neagra. Ma incalt cu adidasi mei negri si imi leg la mijloc o centura, ce avea o mica borseta cu shuriken-uri. Pe maini iau manusi, cu degetele taiate. Imi fac paru tepi si mi-l prind intr-o micuta codita la baza gatului.
- De ce nu astepti pana la Hallo... Buhahaha? Ma intreba Hama, cand am iesit in curtea barului.
- Le las doar o avertizare minuscula, spun, apoi imi atintesc ochii spre ea, privind-o cum avea grija de foc. In stil Freddy Krueger vampiric, mai adaug.
- Ce face Darrin?
- Doarme. Ii spui ca ma intorc dimineata, daca se trezeste si nu ma vede.
Sar gardul, miros si dupa ce le i-au urma astora, alerg prin oras, miscandu-ma in afara spectrului vizual uman. Se pareau ca prieteni mei, isi faceau veacul intr-o mina abandonata de carbuni, langa o catedrala parasita si un cimitir vechi. Imi ia cam douazeci de minute sa ajung la mina si vad la intrarea in ea, cum doi satanisti si-o trageau fara nici o problema. Un barbat de patruzeci si ceva de ani cu o pustoaica de treisprezece ani. Calc din adins pe o ramura, atregandu-le automat atentia asupra mea.
- Ce cauti aici dobitocule? Striga barbatul.
- Draga poate vrea sa si-o traga cu noi. Hai aici, spuse fata razand ca o nebuna, iar ochii mei devenira automat de un albastru-albicios, fosforescent, cu pupila verticala.
Inima pustoaicei batea mai tare decat de obicei, aratand ca era drogata. Ii fac semn pustoaicei sa vina la mine si aceasta veni in patru labe, ca un catel ascultator. Ea ma apuca de picior si urca pana la slit. Ii apuc barbia si o trag in sus. Aceasta scoate limba si face miscari spre mine cu ea, invitandu-ma la o futeala pe cinste. Zambesc sadic, apoi imi misc repede mana, taiandu-i gatul, cu unghile ce imi devenisera ca niste gheare micute, dar ascutite ca briciul.
Partenerul casca ochii de uimire, apoi coborandu-mi toate evanghelile din pod, se intoarse cu spatele la mine - proasta miscare, cand ai de a face cu un vampir - pentru as lua pusca. Profit de momentul sau de neatentie si ajung in fata lui. Cand se intoarce, il apuc de gat si il ridic sus, iar picioarele sale balanganeau deasupra pamantului.
- Scuipa tot. Ce aveti cu barul batranului Yu? Il intreb, ingustand ochii, parand atat de feroce, incat pe om il scapa pe el.
- Lucifer il vrea. Cica acest Yu este un inger, iar Satana i-a vorbit lui Lucifer, ca trebuie sa il ucida pe Yu si pe familia lui, ca sa il putem aduce printre noi, spuse cu tremur muritorul, facandu-ma sa izbucnesc intr-un ras nebun, incat iesi abur pe gura mea.
- Daca vreti sa aduceti Apocalipsa peste voi, veti primi, spun si apoi imi bag degetele in maxilarul sau, rupandu-l usor si ucigandu-l.
Ii iau pe amandoi si ii duc la catedrala in ruine, care au modificat-o satanisti. Tai burta omului, iau matele si cu ele il agat de tavan, apoi cu sangele lui scriu pe pereti urmatoarele cuvinte: "Aveti grija ce va doriti, ca o veti primi. Halloween insangerat", apoi fac steaua in sase colturi. Pe pustoaica o agat de tavan, dar i-am scos o parte din coloana si am legat-o cu o sfoara de o barna.
Acum mai ramanea sa ii aduc aici pe satanisti. Ce sa fac? Cum sa ii aduc? Gata! Stiu! Ma duc la gura minei, trag aer in piept, in dres vocea pentru a avea rezonanta mai buna, ma gandesc la un text religios si sa ii dam drumul.
- "Celor care si-au intors fata de la mine, nu imi vor incalca imparatia cerurilor, ci a Iadului, pedepse grele ii vor astepta, pe ei si pe semeni lor. Celor care vor fi asemenea lui Iov, vor fi crutati, iar cei care vor fi asemenea izdraielitilor, care s-au intors impotriva credintei in Dumnezeu, vor piezi sub pedepse grele", se auzi ecoul vocii mele.
Am tras aer in piept, inchid ochii, concentrandu-ma pe cei din mina. Trecu vreo zece minute si am auzit pasii cum se intrepatu spre mine. Cand deschid ochii, tot asa fosforescenti, in fata mea se afla cam o parte din banda, cu sabii, pusti si bate la indemana pentru a ma ciomagi. Ridic degetul aratator de la mana stanga si le indic in jos, iar ei vazura o dara proaspata de sange si icnira de suprindere si de suparare, dandu-si seama ca e sangele unuia dintre ei. Cand facuta cei din primul rand un pas spre mine, ridic degetul aratator de la mana dreapta de data asta si le indic catedrala, apoi ranjesc usor sadic, aratandu-mi coltii, pregatiti sa sfasie. Scot un sasai, instrambandu-ma, ca un caine cand amenitan pe altul cu maraituri. Cineva isi indrepta pusca spre mine si cand incarca, eu am disparut, dizolvandu-ma in intuneric si intorcandu-ma inapoi in bar, la sase dimineata...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#34
Mamaaa, ce sadic este Yu... 22 Iata un fic in care Yu este exact genul meu, adica foarte periculos, un vampir feroce, normal19 In capitolul asta, nu prea am mai auzit de Darrin. Bineinteles, avand in vedere ca ai urmarit "vanatoarea" brunetului.21
Pare un razboi in toata regula intre satanisti si Yu. Eu nu pot sa-mi imaginez inca, ce este atat de important la el si ce-i cu barul ala. Am observat ca mereu se aduce vorba de nebunii aceia...39 Eh, sper sa aflu cat mai multe in capitolul urmator.
Bafta cu nextul amandurorahug

#35
Loc rezervat revin cu comentariu intr-o ora................

Edit: Se pare ca am intarziat mult mai mult decat estimasem...
Yu e minunat. Probabil o sa spuneti ca sunt nebuna ori sadica, dar eu ador scenele cu batai si cu varsari de sange.
Evident ca a refuzat propunerea satanisti cand o putea folosi si apoi sa o ucida. Are acasa cea mai frumosa si pretioasa persoana. si nu cred ca ar lasa-o pentru nimic in lume.
Eu credeam ca se va intampla cu totul alceva, dar se pare ca va place sa ne tineti in suspans!
Va pwp si :bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#36
Nu ma asteptam ca Yu sa fie asa de feroce...efectiv sa-i jupoaie de vii pe aia. Se vede ca nu suporta satanistii... app sa zic ceva ca nu ma pot abtine...oamenii aia erau batuti in cap..satanismul modern nu se refera la sacrificii si bai de sange..omoruri si bla bla blauri de genul...asta se intampla pe vremea druizilor (sau acum cand avem dea face cu niste debili mintal). Oamenii din trecut care nu se inchinaou lui Dumnezeu erau considerati satanisti...oamenii de stiinta in special...
Sper sa nu existe repercursiuni grave si sa nu pice Darrin la mijloc
pls nu mi-l rani pupic

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#37
Thankz for comms, my dearshug
Here`s the next:

Capitolul 16


Am adormit soptindu-i numele lui Yu. Tineam la el atat de tare incat as fi putut muri pentru el.
Am pasit usor in lumea viselor, iar dupa cateva ore imi deschid lenes ochii si ma uit in jurul meu. Yu nu era acolo. Tresar speriat, parca presimtind ca s-a intamplat ceva rau, insa o vad pe Hama in fata mea, stand pe un fotoliu si cosand atenta un tricou care banuiam a fi al lui Yu.
Ma ridic in sezut si o privesc fix in ochi, dupa care intreb cu vocea tremuranda :
- Unde e Yu ?
Vampiroaica ma privi cu ochii sai patrunzatori si imi spuse :
- S-a dus sa lase un mesaj unor vechi prieteni dragi, stanistii ! Nu-ti face griji ! incheie fata zambindu-si, dupa care isi cobori ochii la lucrul sau.
- Merg dupa el ! spun scurt dand sa ies din camera, insa fata ma opri si spuse :
- Sa nu misti un deget in afara barului, ca imi ia capul iubitul tau !
Am tresarit.
‘’ Iubitul tau .. ‘’ imi repet incet in minte. Yu era iubitul meu. Ma uit pierdut la ea si Hama zambeste.
- nu te mai uita ca un senil la mine ! spuse atunci vampiroaica incepand sa rada.
- Aaa, eu … aaa…
- Nu te chinui, stiu ! urma razand.
- Hama, spun incet, tu ai vreo putere speciala ? Asa cum au statuile umblatoare din Twilight ? intreb curios, facand ochi mari.
- Sigur ca am puteri ! Si Yu are puteri, dar acestea difera de la o persoana la alta. Fiecare dintre noi are o putere unica in lume, insa ca sa ai putere trebuie sa fi fost transformat de alt vampire cu putere.
- Deci … Nu toti au puteri ? intreb zambind, incepand sa inteleg.
- Nu, spuse scurt.
Ma asez in pat, incepand sa imi fie frig. Imi trag plapuma pe mine, punandu-mi mana pe gat. Simteam inca cele doua mici orificii create de coltii lui Yu. Imi mangai usor locul, retraind acele clipe, cand am auzit usa trantindu-se la perete.
Nu imi deschid ochii, crezand ca e Paolo, insa simt pe cineva cum se urca peste mine in pat si ma cuprinde in brate de la spate. Ii simt parfumul dulce al lui Yu si gem usor, dupa care ii caut orbeste buzele.
Mi le prinde intr-un sarut, strecurandu-si limba printre buzele mele si cautandu-mi-o pe a mea, dupa care incepand sa ne sarutam tandru. I-am simtit coltii inca reliefati, insa nu ma deranjau cu nimic. Mi-am trecut jucaus limba peste ei, punandu-mi mainile de dupa gatul vampirului.
Paolo intra in urma lui Yu si isi atinti privirea spre patul ingust unde ne sarutam nebuneste eu si chitaristul.
Cand, intr-un sfarsit, rupe sarutul, Hama spuse :
- Nerabdator mai esti ! Bietul baiat nu are timp nici sa respire ! Plus de asta, pe noi nici macar nu ne-ai mai bagat in seama !
Vampirul isi da ochii peste cap, ridicandu-ma in brate, invelit in plapuma ca un bebelus in fasa. Ma saruta lung pe buze, apoi cobori pe gat.
- Alooo ! striga Hama. Abtine-te, Yu !
Ma uit la Pablo rosind si vad ca si el facuse acelasi lucru.
‘’ Oare Pablo si Yu … ? ‘’ ma inteb in mintea mea, dupa care spun :
- Asa e, Yu, sa ne oprim ! Nu e tocmai momentul potrivit ! spun privindu-i hainele pline de sange.
- Bine, ne oprim ! Pentru moment … spuse chitaristul zambind cu subinteles, dupa care ma lasa jos si se dezbaca de maieu. La un moment dat am crezut ca ma va devora in acel moment, dupa cum se uita la mine, insa spuse :
- Deci, dragii mei, cum va simtiti ?
In vocea sa se simtea ironia si nerabdarea.
- Bine, multumim ! spuse Hama la fel de ironica.
- Nu stiu voi, insa eu intru sa fac un dus ! spuse rapid lunadu-ma in brate. Si dulceata asta de Darrin vine cu mine !
Am tresarit, gandindu-ma la ce s-ar putea intampla intre mine si Yu la dus, doar noi doi.
- Nu il chinui prea tare ! spuse Hama cu un zambet pervers pe chip.
- Sa ma chinui ? De ce sa ma chinui ? intreb speriat si facand ochii mari.
- Nu te chinuie nimeni, raspunse Yu scotandu-ma din plapuma. Tremuri ! constata privindu-mi trupul. Isi strecura mana pe sub tricoul meu si spuse: Si esti si rece ! Sigur te simti bine ?
- Da, raspund incet. Nu imi faci nimic, nu ? inreb cu o privire copilaroasa.
- Ooo, sigur ca nu, spuse Yu sarutandu-ma. Hama doar a glumit. Stii bine ca nu iti vreau si nu iti voi vrea niciodata raul ! continua aruncandu-ma in pat si punandu-se deasupra mea. Mana i se strecura in pantalonii mei, tragand usor de ei in jos, insa se auzi :
- Hm-hm ! Parca plecati la dus ! spuse Hama.
Ma uit la cei doi si constat cu stupoare ca D.J.-ul era stanjenit, iar vampiroaica il fixa pe Yu cu privirea.
Tanarul ma lua in brate si disparu cu mine pe usa baii, dupa care ii arata degetul mijlociu fetei prin geamul-oglinda.
- Te-am vazut, dobitocule ! striga ea razand.
- Asa, si ?! intreba vampirul desfacandu-se la slit. Puse un prosop pe geam pentru a-i bloca vederea fetei si se apropie de mine, incepand sa ma sarute pe umar, apoi pe gat si ajungand intr-un sfarsit la buze.
Imi dadu un pupic scurt, apoi dadu drumul la apa fierbinte sa cada in cabina de dus, dupa care se apropie si ma dezbraca de tricou, apoi de pantaloni. Se dezbraca si el, ramanand amandoi doar in boxeri. Imi zambi atent vazand umfaltura din boxerii mei si isi aseza mana acolo, masand usor.
Am scos un geamat infundat, dupa care vampirul imi lua mana, conducandu-mi-o pe locul sau vizibil excitat. Ma dezbraca rapid de ultimul articol vestimentar, apoi se dezbraca si el si ma baga in cabina de dus, lipindu-ma de faianta rece de pe pereti. Am scancit usor, el profitand de moment si strecurandu-si limba printre buzele mele. Mainile ii coborara incet spre fesele mele, masand incet.
Trupul incepuse sa tremure de dorinta si de teama in privinta a ceea ce se va intampla …
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#38
Gabytsswh, te omor pe mass. De ce te-ai oprit in mijlocul actiuni. Acum, toata saptamana voi fi un zombi umblator, cu gandul numai la continuarea capitolului. Daca da o masina peste mine cand merg pe strada, sa stii ca e vina ta.
Dragoste in dus. Mergeb si in pat dar e mai romantic in dus. Hama e cam nesimtita. Ce treaba are ea cu baieti daca se iubesc. Eu nu cred ca D.J.-ul a fost cu Yu, numai ca nu e obisnuit cu asa ceva si deaceia roseste intruna cand ii vede pe cei doi iubareti sarutandu-se.
Te pwp Gaby. Manu, adumi repede capitolul urmator, te rog.
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#39
Paiii... 45
First, faza cu degetul mijlociu a fost super tare21 Mda, asta este originalul Yu. Second, oh, Jesus! Chiar n-ai mila? 20 Se presupunea ca trebuia sa termini "actiunea", dar nuuu... Nici macar nu ai inceput-o. Haide ma, mai mult decat cateva atingeri interzise nu ne puteai oferi? 2
Btw, stiu ca tu si manu o sa va revansati in urmatoarele capitole. Greseli - ca de obicei [ de la un timp incoace ], fara greseli.
Well, my girls, bafta in continuare:bye: pupic

#40
Capitolul 17



- Nu o s-o facem acum, daca nu vrei, spun eu, simtindu-i tremurul care puse stapanire pe el.
Darrin aproba din cap, apoi ma saruta din nou pe buze, trecandu-si limba aceea naravasa peste buzele mele si ma apuca pentru putin timp de piersing-ul din buza. Zambesc si ma dau in spate, lipindu-ma cu spatele de faianta rece. Ma urc putin pe perete si ma las in fata, apucandu-l pe brunet de mana si tragandu-l spre mine. Il urc pe genunchi mei, apoi incep sa il sarut pe gat, trecandu-mi insistent cu limba peste cele doua semne distincte de pe gatul sau. Imi cobor buzele pe umarul sau, apoi ii iau intre buze, unul dintre sfarcuri, pe care il muscam incet, il sugeam suav si il roteam usor, facandu-l pe Darrin sa geama usor de placere. Aveam o mana intre picioarele sale, incalzindu-i barbatia.
- Ahh, suspina de placere tanarul, eliberandu-se in mana mea.
Il sarut pe buze, cand ii simt mana lui cea nazdravana, mangaiandu-mi barbatia. Deodata rupe sarutul, intoarce capul intr-o parte, stranuntand zgomotos.
- Darrin tu ai racit, spun eu, punandu-mi mana pe fruntea lui, care ardea.
El incerca sa nege, dar nu putea sa ma minta, fiindca simteam usor, ca era fierbinte. Ne dam jos de pe perete si iesim din dus, iar eu iau un halat de baie, alb, moale si calduros, invelindu-l in el. Ne intoarcem in camera si dupa ce il oblig sa isi ia pe el o pereche de pantaloni de trening si o bluza, il bag in pat si il invelesc foarte bine. Ma duc inapoi in baie si iau din trusa de prim-ajutor, o aspirina si apoi din bucatarie o sticla de apa plata. Ii dau aspirina lui Darrin, apoi ii dau sa bea apa.
- Yu, imi canti ceva? Ma intreba baiatul, pe un ton ragusit.
- A pomenit cineva de cantat? O aud pe Hama din pragul usi. Hai un cantec de leagan.
Aprob din cap si iau chitara normala. Incep sa cant o melodie de adormit copii, pe care am invatat-o din cauza unei provocari a lui Paolo, sa o cant la chitara, iar nipona sa ii stie versurile. Cantecul imi lua sa il invat o saptamana.
- A la nanita nana, nanita ella, nanita ella/ Mi Nina tiene sueno bendito sea, bendito sea, incepu Hama sa cante pe spaniola.
Avea o voce minunata si ar face o gramada de furori in lumea muzici. Vocea ei oscila intre ca a lui Meisa Kuroki si a Tarjei Turner, fosta vocalista la Nightwish. Darrin adormi imediat, dar nu a fost singurul care dormea dus. In pragul usii, se afla Paolo, dormind in picioare si era cat pe aci sa pice pe podea, dar l-a prins bruneta in brate, apoi l-a carat pana in sufragerie.
Eu am coborat in bar si incepand sa fac inventarul bauturilor din bar si depozit. Era o activitate ce necesita concentrare, ca nu imi placea sa gresesc vreo cifra sau ceva. Trebuia sa comand vreo patru lazi de tequila, zece de bere, cinci de sake, doua de rom, votka, lichior si multe altele. In timp ce eu vorbeam la telefon, facand comanda, Hama avea grija de Darrin, care facu temperatura destul de mare. Acum ii schimba a treia bluza asudata si ii povestea legende asiatice, in timp ce el manca supa de teietei, care i-a pregatit-o ea si apoi ii punea compresa, dupa ce il infofolea bine.
- Are patruzeci temperatura, spun eu, punand mana mea de gheata in comparatie cu pielea sa.
- Ar trebui sa il vada o asistenta, de ce nu un doctor, spuse ea ganditoare.
- Trebuie sa transpire? O intreb, dezbracandu-ma si ramand in boxeri.
- Da, de... Yu ce faci? Ma intreba, cand ma vazu, ca urcam langa el in pat.
Ma strecor sub patura si il iau in brate. Darrin se intoarse automat spre mine si se cuibari la pieptul meu. Il inconjor cu mainile si apoi inchid ochii. Incepu sa straluceasca foarte slab, intr-o aura aurie si baiatul incepu sa transpire abudent. Ii dadeam caldura necesara pentru a transpira, dar acum parca ar fi in desertul Sahara, dar se spune ca transpiratia face bine la piele si ten si deschide fiecare por. Dupa jumatate de ora, il iau pe brunet in bratele mele, ducandu-l din camera mea in cea a Hamei, fiindca salteaua patului meu era uda si ar fi racit si mai mult. Il asez pe un pat cu saltea cu apa - uram acest gen de paturi - si iar il infofolesc. Oftez usor si privesc pereti de un roz-pal, plin cu postere cu femei dezbracate si sexoase. Se vede ca am intrat in regatul pervers al Hamei si nu zic asta din cauza catuselor cu puf negru si a biciului de pe noptiera, ci a corsetului din piele sau sutienul cu bikini negri din dantela, ce atarnau pe lustra. Ceva tipic vampiroaicei, ca lenjeria ei intima sa fie atarnata peste tot si sa dai de ea peste tot in casa. Ma pun pe pat turceste, iau un picior al baiatului si incep sa il masez usor in talpa, mai ales ca aveam calificare ca maseor. As putea face bani frumosi, dar nu am chef sa masez barbati libidinosi, ipotenti si batrani sau femei cu trupuri false, buze cu colagen si mai ditai fardul pe fata, care sa pice, ca tencuiala de pe peretii bisericilor vechi...

Melodia care a cantat-o Hama
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.769 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.008 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.040 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)