Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#71
Capitolul 27


- Copii, eu si bunicul plecam pana la verisoara mea, care sta la doua strazi distanta de noi. Dormim acolo. Maine dimineata sa mergeti la scoala, ca astfel ne suparam, spuse bunica pe un ton sever, dar si parental in acelasi timp.
- Sigur buni. Am grija eu de Itachi sa depisteze scoala intreg si nu pe bucati, spuse Sasuke de langa mine, iar eu l-am apucat de gat si am inceput sa ii fac castane prin cap.
Batrana aproba din cap si iesi din camera, iar eu am asteptat pana am auzit usa de la intrare inchizandu-se. Dupa ce am auzit usa, am zambit pervers si i-am dat drumul fratelui meu, doar pentru al saruta apasat pe buze, strecurandu-mi limba in gura lui si invitandu-i limba la joaca. Imi raspunse imediat la sarut, punandu-si mainile pe umeri mei, cand eu m-am ridica in picioare. Ii soptesc sa mergem in baie, avand inca buzele peste ale sale. Noroc ca nu am daramat nimic, in drumul nostru spre baie, fiindca ne sarutam ca apucati, despartindu-ne doar pentru a trage aer in piept si aia se intampla, doar cand ne schimbam pozitia capului. Cand ajungem unde vroiam eu, am inceput sa imi dezbrac fratele cu miscari lente si calculate, depunand saruturi fine si dulci pe fiecare centimetru de piele descoperit. Dupa ce ma dezbraca si pe mine, am intrat amandoi la dus, dand drumul la apa. M-am pus in genunchi in fata lui Sasuke si i-au luat membrul in mana, trecandu-mi prima data buzele peste cap, apoi limba si am inceput sa ii sug jucarioara, facandu-l pe brunet sa geama de placere.
- Itachi, imi pronunta numele silabisit, din cauza gemetelor de placere ce le simtea si ma apuca de par, tragandu-ma in sus. Iti vreau gura aici si nu acolo, imi spuse si ma saruta apasat pe buze.
I-am raspuns la sarut si am inceput sa il mangai pe spate, in timp ce el ma mangaia pe abdomenul meu lucrat. Deodata rupse brusc sarutul si ma intreba ce este cu cicatricea mica de pe partea dreapta, iar eu i-am spus ca e de la operatie. I-am mai dat un sarut pe buze, apoi l-am intors cu spatele la mine si am inceput sa il sarut pe coloana, pe fiecare vertebra, in timp ce ii mangaiam cu degetele locul ascuns. Scoase un mic oftat de placere, cand l-am patruns cu doua degete, incepand sa le misc usor in el, in timp ce il sarutam pe gat, muscandu-l din cand in cand. Dupa ce m-am saturat de acest joc cu degetele, m-am patruns cu mandria mea, inaintand incet in trupul sau, facandu-l sa scanceasca putin de durere. Ii lipesc spatele de trupul meu, in timp ce faceam miscari de du-te-vino lente si calculate, pentru a-l nu rani, fiindca niciodata nu imi suportam fratele sa il simt ranit.
Ii apuc barbatia in mana si incep sa o frec rapid, in timp ce incaperea era scaldata in gemetele noastre de placere, rezultate la placerii imense ce o simteam in acel moment. Am gemut amandoi adanc cand ne-am eliberant in acelasi timp, iar eu mi-am lipit fruntea de pielea sa imfierbantata, gafaind usor, datorita efortului. Dupa ce ne-am mai revenit, m-am intors cu spatele la Sasuke, dandu-i de inteles ca e randul sau sa dea la aparat. Imi las capul pe spate scotand un mic scancet de durere, cand ma pantrunse, dar ramase putin linistit in interiorul meu, pana m-am obisnuit cu durerea. Incepu sa se miste in interiorul meu, in timp ce mana sa imi incalzea jucaria. Imi las capul intr-o parte si ii caut cu disperare buzele acelea moi si apetisante, care le-am capatat imediat, incepand sa le devorez intr-un sarut pasional si posesiv. Nu prea eram genul de persoana posesiva, dar cand venea vorba de Sasuke, eram un lup, ce imi aparam teritoriul. Pentru a doua oara ne-am eliberat, apoi ne-am pus amandoi pe jos, lasand ca apa calda, sa ne spele trupurile de pacatele ce le-am facut in acea cabina. Tanarul veni langa mine, punandu-si capul pe umarul meu si apoi se uita putin la tatuajul ce il aveam pe piele.
- Te-a durut? Ma intreba, facand conturul dragonului.
- Foarte putin, dar iti trece, spun calm si imi pun mana dupa umeri sai si il sarut pe frunte.
- Te superi daca imi fac si eu un tatuaj, care sa fie numele tau si ca te iubesc...
- Sasuke, ce facem noi se numeste incest. Daca mama sau tata ti-ar vedea tatuajul si-ar da seama ca intre noi e ceva mai mult decat o dragoste frateasca si nu vreau sa fim despariti dintr-o prostie. Ce ar fi sa iti faci un semn Anbu, pe umar, fiindca nu uita, ca personajele din manga aia sunt frati si fratele cel mare a fost Anbu, spun eu si incep sa ii dau pupicuri repezi si dulci pe buzisoarele alea neastamparate.
Fratemiu imi raspundea la fiecare pupic, apoi imi spuse ca se mai gandeste daca e sau nu sa isi faca tatuaj. Ne-am ridicat in picioare si am inceput sa facem dusul de data asta, fiindca riscam sa racim ca dracu, daca mai stateam mult aici. Era asa de placut dusul cu brunetelul meu mic si neastamparat, care era un tigru in pat.
- Eu ti-as spune tie pisica, fiindca esti ca o pisica. Arati inofensiva, dar cand te calca cineva pe beculet, iti arati ghearele, imi raspunse tigrul meu, cand eu l-am facut tigru, in joaca.
Ii soptesc la ureche, ce animal mi-l imaginez cand ma uit la el si tanarul se multumi doar sa chicoteasca, rosindu-se usor in obraji.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#72
Va citesc fic-ul, da'...n-am lasat comentariu,cred, nu stiu, spuneti-mi ca eu sincer nu-mi aduc aminte sa fi lasat39 SI daca n-am lasat, nu ma intrebati, nu stiu de ce, probabil n-am avut timp sau am uitat 39 Si daca am lasat, chiar ma bucur, caci nu ma opresc din devorat fiecare capitol pus xD Anyway, vreau sa va spun ca n-ar strica putina actiune si prin actiune nu ma refer la sex, adica tot ce fac cei doi sunt doar scene de dragoste si cateva dialoguri aruncate la gunoi, scuze daca v-am jignit cu ceva, dar chiar nu strica putin actiune, adica, nu cred ca unele persoane vor sa citeasca numai asta. Dar..nu ma m-ai bag, voi sunteti scriitoarele, in plus nu sunt in stare sa va critic xD

Bafta fetelor *hugs* <3
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#73
Va iubeeesc! In sfarsit ati venit cu scena mult asteptata 8 Nu mai aveam rabdare, dar uite ca ati ajuns. A fost perfecta si ma bucur ca nu au fost deranjati, caci ma si gandeam sa se intoarca aia mai devreme si sa ii vada acolo 17 Acele miscari, gemete si.. ejaculari care s-au sincronizat ... mmm ... te fac sa te lingi pe buze. More, more yaoi!!! 38
Citat:- Te superi daca imi fac si eu un tatuaj, care sa fie numele tau si ca te iubesc...
Replica lui... atat de frumoasa. Eu l-as sfatui sa isi faca, insa cum a zis si Itachi, nu vreau sa dea de banuit ceva. Dragostea lor e asa frumoasa si nu vreau sa le strice o prostie. Faza cu tatuajul Anbu e... perfecta. Probabil o sa isi faca unul, si ar fi bine 105
Inca o data felicitari pentru scena si astept sa vad "tigrul" si "pisica" in actiune din nou xD

Pupici si baftapupic

#74
Thank yaa', our sweethearts praise


Capitolul 28



Dupa ce bunicii ne spusera ca se duc unde s-or duce - eu unul nu ma gandeam decat la trupul lui Sasuke peste al meu - si ne-au spus si sa mergem la scoala a doua zi, ca altfel se intampla un mare cacat sau ce-or fi zis ei acolo, le-am zis alor mei ca voi avea grija ca fratele meu sa ajunga tot la scoala, iar el incepu sa imi dea castane.
Au iesit si bunicii, iar baiatul imi dadu drumul, incepand in schimb sa ma sarute pe buze, dupa care limba-i ajunse in gura mea si incepuram sa ne sarutam nerabdatori. Mi-am incolacit mainile in jurul gatului sau, ascultandu-i soapta, si anume sa mergem in baie.
Trupul mi-a fost strabatut de fiori cand m-am gandit la ceea ce se va intampla acolo, asa ca l-am urmat nerabdator, sarutandu-ne lung prin toata casa, despartindu-ne buzele doar pentru a lua aerul necesar respiratiei. A inceput sa ma dezbrace din ce in ce mai nerabdator, sarutandu-mi fiecare particica de piele ce ii ajungea in cale, facandu-ma sa gem dupa atingerile sale blande. Nu m-am putut abtine, l-am dezbracat si eu pe el si am intrat amandoi in cabina de dus, am dat drumul la apa si m-am lipit de perete, in timp ce Itachi se aseza in genunchi in fata mea si imi saruta '' prietenul '', lipindu-si usor buzele de el prima data, apoi trasand linii umede cu limba peste si incepand sa suga. Mi-am dat capul pe spate, incepand sa gem si sa-i pronunt numele silabisit si printre ofuri de placere.
L-am prins de par, tragandu-l spre mine, fiindca doream sa il sarut, ma saturasem sa o suga, nu ca nu mi-ar fi placut sau nu ar fi facut o treaba buna, dar ii voiam gura pentru hrana mea, pentru buzele mele. Limba ii ajunse in lacasu-mi umed, dand startul unui sarut in timp ce isi plimba mana pe spatele meu, iar eu pe abdomenul sau numai patratele. Drace, cat de fin era si de incins!
Am simtit insa la un moment dat ceva tare la mana, pielea nefiind neteda si am rupt sarutul rapid, intreband ce e aia. Itachi imi spuse linistit ca e doar cicatricea operatiei, apoi ma mai saruta odata pe botic, dupa care am fost intors incet cu spatele si sarutat pe spate cu tandretea specifica numai geamanului meu. Incepu sa imi sarute coloana cu grija, reusind sa-mi dea fiori de fiecare data, iar o mana sa se afla in fata, pe membrul meu, miscandu-se incet, dar sigur, facandu-ma sa ma incalzesc rapid, pe cand cealalata aluneca spre fesele mele, si anume la intrarea din corpul meu. Si-a strecurat cu grija doua degete in acel loc, facandu-ma sa tresar si sa oftez de placerea ce-mi era oferita de el. Incepu sa le miste incet in mine, iar eu m-am incalzit rapid, continuand in acelasi timp Itachi sa ma sarute si sa ma muste uneori de pielea fina. In scurt timp insa, jocul sau in mine inceta, scotandu-si degetele afara pentru a-si introduce acolo barbatia destul de mare, ceea ce ma facu sa scancesc usor. Durea de fiecare data cand o faceam, fiindca, desi dimensiunea era exact cat o aveam si eu, durea. In scurt timp insa, aceasta disparu, fiind inlocuita de o placere dumnezeiasca, facandu-ma sa urlu de placere, pe culmile extazului. In timp ce se adancea tot mai tare in mine, imi masa cu o mana membrul, iar pe cealalta o folosea ca sa ma mangaie. Am gemut amandoi puternic, ca si cum am fi fost aceeasi persoana, moment in care am ejaculat in acelasi timp. De fapt asta eram, fiecare un alter ego al celuilalt.
Dupa ce ne-am odihnit nitelus, Itachi se intoarse cu spatele la mine, indemnandu-ma sa il patrund, sa il fac al meu. M-am apropiat de el si, sarutandu-l usor, apoi mi-am pozitionat mandria la intrarea din trupul sau, penetrandu-l usor si oprindu-ma de-ndata ce l-am auzit scancind. Am asteptat putin timp, dupa care am inceput sa ma misc incet in el, provocandu-i placere, fiindca a inceput imediat sa geama multumit. Una din maini mi-am dus-o in fata, prinzandu-i barbatia si incepand s-o masez usor, marind doza de placere. Itachi isi intoarse capul rapid spre mine, cautandu-mi buzele pe care le descoperi imediat, incepand sa ma sarute pasional, muscand din cand in cand.
In scurt timp am ejaculat amandoi, lasandu-ne trupurile obosite sa cada pe gresia rece. Mi-am asezat capul pe fratele meu, pe umarul acestuia, mai precis, jucandu-ma cu mana pe tatuajul sau. L-am intrebat apoi daca e de acord sa imi fac un tatuaj cu numele sau si sa scriu ceva mai jos ca il iubesc, insa se impotrivi, explicandu-mi concentrat ca noi facem incest si putem fi despartiti de ceilalti, asa ca mai bine stateam in banca mea. Mi-a sugerat, in schimb, sa-mi fac un tatuaj cu Anbu, dar nu mi se parea incantatoare ideea, asa ca i-am spus ca ma mai gandesc la asta.
Mi-am asemanat fratele cu o pisica fara sa vreau, fiindca intotdeauna isi scoate ghearele in caz de pericol. Pe de alta parte el ma asemana pe mine cu un tigru, ceea ce ma facu sa chicotesc si sa rosesc in obraji. Ne-am mai sarutat un timp, dupa care am fost nevoiti sa iesim din cabina si am inceput sa ne stergem trupurile ude, sarutandu-ne in acest timp. Am mers apoi in camera, ne-am imbracat in pijamale, continuandu-ne noaptea de joaca pe care o aveam dupa atat de mult timp. Itachi a vrut sa ne jucam pe PS, asa ca am coborat in sufragerie, trantindu-ne in canapea cu el deasupra mea si gadilandu-ma. Picioarele sale erau de o parte si de alta a trupului meu, iar zonele intime se atingeau reciproc, facandu-ma sa gem usor in timp ce radeam.
Usa insa se dadu la perete in acel moment si tot zambetul ne-a pierit de pe buze amandurora cand am observat ca mama ne privea stupefiata, palida ca dracu` la fata.
- Ce... Ce se intampla aici?! intreba cu rasuflarea intretaiata.
- Ne jucam, incerca Itachi s-o dreaga intr-un fel, insa draci daca reusea, femeia se prinsese fara doar si poate de ceea ce se intampla cu adevarat acolo.
- Nu te deranja, am inteles ca tu esti capul rautatilor, nu mai incerca, e in zadar sa incerci sa mai minti. Vei pleca la studii in America.
- Nu pleaca nicaieri! sar ca ars, lacrimile inundandu-mi ochii albastru-verzui si incepand sa curga siroaie pe chipul meu ce capatase o tenta palida deja. Nu pleaca nicaieri! El nu are nicio vina, eu am inceput sa-l gadil la inceput si apoi el..
- Taci! ma intrerupse mama ridicand vocea.
- OK! Dar tineti minte ca e ultima data cand o sa ma mai vedeti niciodata, spuse fratele meu geaman, apoi sari in sus pe scari si eu dupa el. Se intoarse spre mine cand ajunseram acolo, ma lua in brate si ma saruta apasat, aproape plangand. Vom vorbi non-stop, imi spuse mangaindu-ma atent si sarutandu-ma iar si iar. O sa te sun cu numar privat ca sa nu vada astia unde sunt. Vreau sa ai grija de tine si sa nu ma uiti!
Lacrimile ii curgeau fara oprire pe fata, la fel si mie. Nu concepeam viata fara el, il iubeam prea mult ca tarfele alea ordinare de oameni sa il ia de langa mine.
- Te implor, nu pleca! i-am spus asezandu-ma in genunchi, insa Itachi ma ridica si ma saruta tandru si pasional, apoi se imbraca si iesi pe usa, aruncandu-mi o ultima privire.
Am izbuncit in lacrimi amare, urland dupa el sa se intoarca inapoi si urland catre parintii mei ca ii urasc din toata inima si ma omor fara fratele meu. De m-ar mai fi auzit acum, m-ar fi plesnit! Dar voiam sa fac orice sa-l aduc inapoi, nu sa stea departe de mine. Parintii insa se aratau neinduplecati.
Le-am aruncat cele mai dure cuvinte, i-am spus mamei ca e o tarfa, tatalui meu i-am spus ca e un curvar si ca o inseala, ei i-am trantit ca boracul nu e al tatalui meu si e facut cu amantul si cate si mai cate, doar sa ma lase dracului in pace. Puteam spune ca ii urasc din tot sufletul acum.
Fara doar si poate, ordinarii aia de parinti mi-au facut bagajele si m-au luat inapoi in Tokyo, eu insa urlam ca un nebun dupa fratele meu, sa mi-l aduca inapoi, ca nu stau fara el.

Vorbisem doar in urma cu cateva ore cu fratele meu, el spunandu-mi ca e bine,sanatos, si ca ii e dor de mine, de atingerile mele si saruturile mele... Spusele-i imi rascoleau amintirile si lacrimile incepura a-mi curge pe chip. Ma schimbasem mult, hotarasem sa invat, sa fac tot posibilul ca Itachi sa fie mandru de mine, iar parintii... Despre ei nu-mi mai pasa, ii uram, nu reprezentau nimic pentru mine. Vrusesem sa ma sinucid, insa Itachi ma sunase de fiecare data inainte sa fac asta, parca simtind ca ma pastea ceva rau.

De o saptamana nu mai auzisem de fratele meu nimic, nu mai primisem niciun telefon, nimic altceva. Intr-o dupa-amiaza am auzit ca trupul i-a fost gasit carbonizat. Mi s-a taiat respiratia, am inceput sa plang, sa urlu mai bine zis, cerand ca fratele sa-mi fie adus si blestemandu-mi parintii ca il facusera sa plece. Cadavrul ne-a fost adus acasa pentru inmormantare.
Trei zile mai tarziu ma aflam pe un zgarie nori, hotarat sa ma arunc de acolo, simtind ca nu mai am pentru ce trai, insa chiar atunci mi-a sunat telefonul si am raspuns, auizind bine cunoscuta voce a iubirii vietii mele.
- Puiule? Nu plange, iubire!
se auzi vocea de la celalalt capat al firului cum incerca sa ma linisteasca, fiindca am inceput sa plang de bucurie ca e bine. Nu plange, dragostea mea, sunt bine... Mi-e dor de tine, Sasuke!
- I... Itachi... Te implor, intoarce-te la mine!
i-am cerut stergandu-mi lacrimile de pe chip si am auzit un oftat in telefon,apoi un suspin. Asadar si el plangea...
- Nu ma pot intoarce... Ai grija de tine, tigrule! Sa nu mai plangi, eu sunt bine, insa mi-e greu ca nu esti si tu aici, langa mine. Vreau ca tu sa pastrezi tacerea si sa te prefaci trist, nu vreau sa se afle adevarul! Te iubesc!
- Si tu sa ai grija de tine. Te iubesc din toata inima!
am spus apoi, dupa care apelul a fost intrerupt.
Inima deja mi-o luase la galop,eram fericit ca fratele meu e bine...

Nici nu stiu cat timp a trecut de atunci. Am invatat sa ma prefac trist, ceea ce nu era greu, fiindca lipsa lui Sasuke oricum ma facea sa ma intristez. Am renuntat la gandurile rele, fiindca presimteam...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#75
Hello fetelor hug
Mersi gabytsswh ca ai adus nextul. Ar cam trebui sa fiu suparata pe tine ca ai intarziat, insa la ce capitol minunat ai adus, nu sunt pupic Ba chiar sunt mandra. Ai mai avut ceva greseli de tastare dar chiar nu le-am bagat in seama cand cei doi au fost prinsi. Deci am ramas O__O!! Maica-sa aia e o ... nu stiu, nu vreau sa vorbesc urat acum. Chiar sunt revoltata pentru faptul ca i-a despartit.
Si... DUMNEZEULEEE! Voi ( adica tu ) stii cat m-ai speriat cand ai zis ca Itachi e mort? Cred ca si acum imi bate inima. Imi venea sa ma opresc din citit pentru ca... pur si simplu... muream 22
Ma bucur ca nu a fost real si ca a fost doar planul lui Itachi. A intervenit la timp sa isi sune fratele, daca nu se arunca si adio happy ending.

Te felicit pentru ca, cu toate ca ai scris doar cateva randuri despre acea "moarte" a lui Itachi, ai reusit sa ma surprinzi, sa imi dai fiori si sa imi faci inima sa bata cu putere. Iar daca un scriitor reuseste sa faca asta, e bun 3
Astept nextul!

#76
Ei Manu si gabytsswh, nu? Am citit ficul de multa vreme, dar nu eram logata pe forum ca sa pot sa va las com.

Ei bine ce pot spune. Imi place ideea nu este originala dar imi place cum a-ti descris. Defapt adevarul este ca nu conteaza idea ( bine si ea intr-o masura anume) ci cum descri. Si la voi, ei ca sa stiti, aveti o descriere foarte buna. Sincer am mai citit ficuri cu ideea asta, dar la voi m-a prins in poveste. Felul cum descrie-ti sentimentele, actiunile totul m-a cuprins si n-am mai putut sa ma opresc din citit. :bv:

Dialogul nu e sec, actiunea e bine descrisa, chiar foate bine. Imi place cum imbina-ti descrierea cu dialogul si cu actiunea.

Actiunea nu mi se pare absolut deloc grabita, ba chiar merge lent.

Ce pot sa spun, eu astept cu nerabdare nextul sa vedem ce se intampla cu povestea furtunoasa de dragoste dintre cei doi.

Mult spor la tastat si la idei. 3
[/i]
[center]

[Imagine: 253500largesing.jpg]

.: Blog :.[/center]

#77
mhh da, ca de obicei, intarziata. Nu pot sa cred acum e mort acum e viu. Saracii de ei, i-au despartit, i-au separat. 20 DE ce? 20 DE ce, viata asta? Fetelor nu imi vine sa cred, nu prea inteleg faza cu omu carbonizat, dar ehh poate ma ajutati voi in urmatorul capitol. Un singur lucru am de spus de data asta e despre tine Gaby. In capitolul asta mi se pare ca ai grabit putin actinunea, adica le-ai luat foarte pe scurt faza cu maicasa si cand vroia sa se arunce neah nu stiu sigur asta e parerea mea, nu stiu sigur daca e cea bune. POate vroiam eu sa citec mai mult, sti tu ce efect are yaoi-ul a la Gaby la mine.
Oricum eu astept nextu' so Gambate!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#78
Ma omorati!!! Am lipsit un pic de aici si uite ce se intampla!
Nu-mi vine sa cred ca i-a prins, dar nici nu-i de mirare daca ma gandesc mai bine. Nu prea au avut grija baietii in ultima vreme. Si ma asteptam sa-i desparta imediat ce afla despre ce se petrece intre ei. Totusi, mai departe cand am citit era cv de genul :O
A murit si n-a murit...ce naiba se intampla aici. Sunt curioasa...in plus, cat de mult timp a trecut de cand nu s-au vazut? Abia astept nextul. Sunt foarte curioasa sa vad ce se petrece in continuare...
Capitolul a iesit bestial, lung (pe placul meu...te-ai molipsit de la mine, colega 21 ), dar daca mai vad atatea repetitii te bat. Tu ma bati pt i-uri, eu pentru repetitii 21.
In rest nu am ce comenta pooop si astept nexturile fetelorpupicpupic

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#79
Oh, Doamne.9 Voi va opriti vreodata din uimit? Intreb si eu, nu de alta. Scena a fost...off. N-am cuvinte. Descris tot! Good!
Ce rau imi pare de cei doi ingerasi. La distanta unul de altul. Singurei in lumi diferite. Trist! Sasuke mai avea putin si-si rupea parul din cap de atata prostie dovedita din partea mamei sale. Aia chiar este idioata nu gluma. Cat tupeu sa desparta doua suflete perechie, ce despartite sunt neprotejate si inocente. Insa ma bucur ca tin legatura. Totusi, si asa nu este de ajuns.2
Oh, come on. Sa fim optimisti! Eu sunt! Astept nextul, si va rog anuntati-ma.
Va poop iubitele'!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#80
Capitolul 29


- Sa inteleg ca Sasuke Kishimoto a devenit cantaret de rock, spun pe un ton calm si rece, uitandu-ma intr-o revista de scandal in care aparea fratele meu sarutandu-se cu un baiat. Ca sa vezi si sa nu crezi, mai adaug citind articolul.
- Sefule tot nu inteleg ce te intereseaza asa de mult acest tip, ca ne-ai pus sa il urmarim douazeci si patru din douazeci si patru de ore? Ma intreba Ray, iar ochii sai negri, se uitau in ochii mei albastri.
Zambesc amar, stiind ca mi s-au schimbat din nou ochii, cea ce adoram cand vroiam sa bag frica in subordonati mei, care trebuia sa ma pazeasca mai ceva ca Papa de la Roma. De ce eram asa de important? Acum opt ani am descoperit ca tati are un frate vitreg ce a devenit sef unui clan foarte periculos din Yakuza, iar fiindca Leon nu s-a casatorit si nu a avut copii cu fetele din clanul sau, m-a adoptat pe mine. Mi-am schimbat numele de familie din Kishimoto in Nekomanda si ca sa nu fiu dat in urmarire, am ucis un idiot ce era cautat de unchiul meu si l-am imbracat hainele mele, iar dupa ele cica m-au recunoscut. Ii spun chelului - Ray e chel, ca i-am ordonat acum un an sa se rada, ca facuse paduchi si ne-a umplut de ei - sa imi rezerve trei bilete pentru concertul din seara asta a fratelui meu si sa le spuna Ayiei si Akanei, ca au de lucru diseara. Aya si Akana erau doua lezbiene, ce imi erau bodyguard doar cand mergeam la concerte sau cluburi, asa, mergeam singur prin Tokyo. Trag aer in piept si ma duc in baia mare si ma bag in dus, dupa ce m-am dezbracat, iar apa calda incepu sa imi mangaie corpul plini de muschi ce il aveam si mai ales tatuajul in forma dragon albastru, ce pornea de pe omoplatul stang si se termina pe partea stanga a gatului. Cobaltul acela albastru partea atat de real, incat chiar si mie la inceput imi era frica sa ma spal, ca nu cumva sa se duca. Se ducea pe dracu sa il cante, era imprimat in piele si acolo va ramane pana la sfarsitul vieti mele.
Dupa jumatate de ora ies din dus si ma privesc in oglinda din baie, chipul ce imi era total schimbat. Aveam tresaturi mai ascutite, ochii putin mai obligi, iar culoarea lor demonica, imi dadea o aliura de felina. Parul il aveam destul de lungut, ca imi atingea umeri si breton imi intra in ochi, dar mi-am decolorat parul, facandu-l galben si apoi l-am suvitat cu vopsea lila-deschis. Imi intind podoaba capilara cu placa, apoi o fac in varful capului tepi si ii dau cu fixativ, dar si pe betron sa stea cum vreau eu. Ma duc in dormitorul spatios, cu pat dublu, cu LCD, sistem HomeCinema si multe alte lucruri. Deschid dulapul dublu, cu oglinda si de acolo iau un maiou negru, pe gat si pe trup, o pereche de pantaloni negri, largi, cu o multime de buzunare si lanturi, ce aveau bretele, dar le-am lasat in jos. Ma incalt cu adidasi si imi pun la gat o curelusa, gen cum avea personajul principal la gat din Yu-Gi-Oh!. Imi pun piersingul in spranceana si in limba si cativa cercei prin urechi, aratand ca un rock-er adevart, dar era sa uit de manusile negre din piele, cu degetele taiate si la incheieturi bratari cu tinte.
- Ne-ai chemat Itachi? Aud glasul Akanei si ma intorc spre usa, zambindu-i brunetei si apoi privindu-i atent tinuta.
Akana purta o fusta mini din piele, o curea cu tinte peste fusta, un top ce se lega dupa gat din latex, dar ii expunea buricul cu pierse in forma de colt in el si in picioare niste cizme ca de armata, pana la genunchi negre, cu o gramada de sireturi, de fapt toata tinuta ei era neagra. Parul ii era usor infoiat, iar ochii erau scosi in evidenta cu mult machiaj negru, iar pe buze avea fard negru. Dupa ea aparu Aya, imbracata toata in negru, dar mult mai provocator. Purta o pereche de pantalonasi, din jeansi negri, un sutien ce ii tinea in frau sanii mari si peste o bluza din plasa peste, o curelusa la gat si in picioare sandale cu toc-cui, pe gamba. Machiajul era ca si cel al iubitei ei, dar diferea, ca pe buza inferioara avea un pierse. Le explic de ce am cerut sa fie imbracate asa si apoi am iesit din camera cu ele, punandu-mi mainile pe talia lor, iar fetele isi bagasera mainile in buzunarele de la spate, a blugilor mei ca sa para ca am iesit la un menaje a trois.
Ies in fata vilei de la marginea orasului si ma urc intr-un Mitsubishi negru, cu flacari rosi pe el si astept sa urce si fetele. Pornesc motorul, care torcea usor sub capota si am pornit spre un clubul unde se tinea concertul, care imi apartinea mie. Cam dupa cincisprezece minute de mers prin traficul infernal din capitala nipona, am oprit in fata clubului "Rock the night". Am coborat din masina si tinandu-le pe cele doua fete de mijloc, am intrat in club, fara sa mai asteptam la rand. In club erau lasere de toate culorile, in boxe se auzeau vocea fratelui meu, cantand din toti rarunchi. Ii soptesc blondei - Aya - sa se duca la brunet, dupa ce termina de cantat si sa il cheme in biroul meu.
- Stiu, stiu, dar din pacate concertul din seara asta se aproprie de sfarsit si ma gandesc sa cant melodia dedicata special pentru fratele meu geaman, care din pacate numai este printre noi.
Cand am auzit, m-am oprit si mi-am privit fratele ce parea usor trist, fiindca de cinci luni nu am mai vorbit la telefon, ci doar i-am trimis s.m.s., spunandu-i ca sunt bine si chesti. Nu i-am spus ca acum fumam tigari si numai jointuri, ca am ucis oameni si ca acel yang care ii l-am trimis de ziua lui, era din argin curat, iar eu avand acasa Ying-ul din aur.
- Don't lose your faith/ Share another night with me/ When you're sad and no one knowa it / I'll send you black roses/ When your heart's dark and frozen/ I will send you black roses, au auzit refrenul si am ramas masca, constietizand ca acesta era cantecul care l-am scris eu, cand aveam vreo paisrezece ani.
Trag aer in piept si urc cu Akana in biroul meu antifonat, cu geamuri de oglinda, incat puteam sa vad in club, dar cei din club nu puteau sa vada in birou. M-am asezat pe un fotoliu din piele neagra si am dat drumul la LCD, uitandu-ma la stiri, de plictisit ce eram, in timp ce fata puse niste wisky cu gheata in doua pahare si le puse pe masuta.
- Aici este seful clubului, iubitul meu, care vrea sa vorbeasca cu tine, Sasuke, aud vocea Ayei, facandu-ma sa chicotesc usor, dar le-am invatat pe fete sa pretinda ca sunt iubitele mele.
Fratele meu intra, iar eu m-am abtinut cu greu sa nu ma ridic de pe fotoliu, sa il iau in brate, sa il sarut tot pe buzele acelea apetisante, dulci si moi, dar din cate am citit, el era cu altcineva, atunci sa vedem daca ma va recunoaste sau nu. Daca mai ma iubeste atat de mult ca si acum trei ani sau nu. Intrebari si jocuri ale minti. Ii zambesc brunetului si ii fac semn sa se aseze, apoi le trimit pe fete in club, ca noi sa vorbim linistiti.
- Fain concert tinere, ii spun, ingrosandu-mi vocea sa nu ma recunoasca asa usor.
- Multumesc, dar daca nu te superi, de ce m-ai chemat aici? Ma intreba pe un ton curios, iar ochii sai se uitau in ai mei, dar mi-am pus ochelari cu lentile de oglinda pe ei.
- Au trecut trei ani de cand nu ne-am vazut, spun pe vocea mea, renuntand sa mi-o schimb si imi dau jos ochelari de pe chip, Sasuke, mai adaug, privindu-mi fratele, ce ramase stana de piatra.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.804 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.709 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)