Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#11
Bietul Itachi...e bolnavior..imi pare asa de rau de el. Si Sasuke se bate la scoala si vine vaant si taiat. Asa ceva nu se poate 20... dar dak din toata chestia asta rezulta macar un sarut fugar... nu ma deranjeaza deloc.. sa fie mai multe.
Oare cum e sa te simti atras de fratele tau geaman? Hmmm nu stiu, dar baniesc ca pe parcurs voi intlege mai bine ce se petrece in capusorul celor doi
Poop si bafta in continure la scris

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#12
Scuze de intarziere.
Sasuke se indragosteste de geamanul sau. Asta e permis? Nu, nu e. Glumeam, totul e permis in fictiune. Itachi, mi se pare mie, nu e prea agreat de parinti sa-i. Probabil mi se pare din cauza lipsei de somn.
Totusi... cand Itachi a venit acasa racit si a avut febra, maicasa i-a facut morala, iar Sasuke care nu se poate sa nu aiva vanatai vizibile, nu-i face nimic. Nici macar nu aduce in discutie subiectul pana nu aduce el vorba de bataie. Cred ca daca Itachi ar spune ca s-a batut cu cineva, ar avea toate oalele sparte in cap.
Greseli de tastare am vazut cateva facute din repezeala.
Va pwp si sa stiti, chiar daca nu las comentariu citesc intotdeauna ce scrieti voi.
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#13
Capitolul 5


- Cine te-a ranit? Il intreb pe Sasuke, ignorand intrebarea sa.
Era chiar ciudat sa ii cer sa se sarute - mi-a placut acel mic sarut - cu mine, mai ales ca eram frati si inca gemeni-siamezi si sa ma culc cu el era total gresit si in plus nu puteam. Pur si simplu nu puteam. Brunetul imi povesti cum s-a facut cu acea taietura, de ma facu sa ridic o spranceana si apoi am luat I-Phone-ul meu si scriu un mesaj lui Kyle. In recitesc o data: "Amice, fa o favoare pentru mine. Afla cu cine a fost cuplat iubitul fratelui meu. Il cheama RayRay pe iubitul lui Sasuke. Hai puteti instictul de detectiv si afla. Itachi" si apoi il trimit. Chit si cu pneumonia dupa mine, tot il voi toca pe acel idiot, bucatica cu bucatica, ca s-a atins de fratele meu.
- Unde te gandesti? Ma trezi din visare fratele meu, care ma intarse spre el.
Mainile sale se aflau dupa gatul meu, iar nasurile noastre se atingeau usor si ii simteam respiratia calda pe buzele mele, mai ales ca eram de aceeasi inaltime. Prea aproape, mi-am soptit in minte si am inceput sa ma dau cativa pasi in spate, fiindca imi simteam "jucaria" din pantaloni cum incepea foarte incet sa se joace, dar nu ii voi da voie, mai ales daca acel cineva e fratele meu. Vazand ca ma dau in spate, ma apuca de incheieturi si ma trase din nou in bratele sale, iar buzele noastre se unisera. Pur si simplu am inghetat in bratele sale, ne stiind cu sa reactionez la acel gest neasteptat. Imi pun palmele pe pieptul sau, incercand sa il indepartez, dar parca cineva mi-a luat acea putere. Cand simt ca si-a intredeschis buzele, iar limba lui moale si naravasa imi facea conturul buzelor, l-am lovit sub-centura. Uram sa imi ranesc fratele, mai ales ca eu faceam lupte si eram mai puternic decat el. Il prind de sub-brat si il las usor in genunchi, apoi am plecat din camera.
Gata! Maine ii voi cere mamei, sa ma mut in camera din mansarda, unde era bine si fara Sasuke prin preajma sa ma provoace. Acolo in mansarta, dormeam vara, fiindca era racoare, iar iarna era cald. Cobor in sufragerie si ma asez intre mami si tati - babaci se uitau la stiri - , punandu-mi capul in poala brunetei, in timp ce ea incepu sa ma mangaie pe cap. Dupa putin timp, aparu si fratele meu, care veni repede in fata mea si ingenunche, parca ar fi un print. Ii fac cu ochiul, apoi oftez multumit si visator, ca mami ma mangaia pe cap, fiindca ma adormea cand facea asta.
-Pe Itachi il doare ceva? Intreba tanarul, iar vocea ii tremura, semn ca mai avea putin si izbucnea in plans.
- E doar somnoros, ii explica fiinta care ne-a dat viata. Puiule, ti-ai luat medicamentele? Intreba, adresandu-se mie.
- Ups, uitase-mi eu ceva, mormai si ma ridic, ducandu-ma sus, urmat de brunet.
Dupa ce imi iau medicamentele, iau o perna si i-o trantesc lui Sasuke in cap. Acesta apuca o alta perna si asa s-a incins o bataie cu perne, pana cand eu am obosit si m-am pus pe patul sau, inchizand ochii. Tanarul se oferi sa imi faca un masaj pe spate si mi-am dat jos bluza de pijama - a cincia pe ziua de azi - si m-am intins pe burta. El isi trecu un picior peste trupul meu si se aseza pe fund, incat ii simteam membrul presandu-se de fesele mele. Draci! Din cauza asta, eu nutream ganduri meschine cu brunetul, dar daca as face-o as regreta enorm pe urma.
Masajul sau ma relaxa foarte mult, incat aproape am adormit, dar i-am simtit limba trasand o linie umeda pe spatele meu?! M-am intors rapid, daramandu-l si bagandu-l sub mine, iar picioarele sale erau de o parte si alta a bazinului meu. Il privesc direct, in timp ce aveam ochii mijiti, parand o felina iesita la vanatoare si e gata sa atace. Isi ridica capul sa ma sarute, dar m-am ridicat rapid, luandu-mi bluza pe mine si urcand la "etajul" meu. M-am infofolit in plapuma si am adormit, de fapt am motait, fiindca de sub patul meu, se auzeau scantece si gemete de... placere?! Ce dracu mai visa perversul asta? Ca si-o punea cu mine? Oftez, cobor si ma duc la fratemiu si il misc usor, iar acesta se trezi gafaind si tot transpirat, iar in lumina mobilului - nu vroiam sa imi rup gatul coborand acea scara - puteam sa ii vad pupilele dilatate. Clar. A avut un "vis umed".
- Esti bine? Il intreb, punand mobilul pe noptiera si il imbratisez pe baiat.
- Ma simt mult mai bine decat iti imaginezi, ca tu esti langa mine acum, imi sopti in ureche si am simtit cum m-a deschis la camasa si mi-a dezvelit umarul drept.
Buzele sale au inceput sa imi guste pielea, centimetru cu centimetru, por cu por. Imi dau capul pe spate, oftand foarte usor de placere, dar apoi l-am impins de pe mine, prizandu-i incheieturile cu o singura mana deaspura capului.
- Sasuke, tu esti nebun sau ce? Suntem frati, dar nu asta e important, ci fiindca suntem doua jumatati dintre un intreg. Te rog, respecta-ma si pe mine. Te iubesc mult, dar nu ma forta sa te ranesc, fiindca noi doi nu vom putea fi impreuna niciodata, chiar daca mi-as dori asta, spun si apoi fac ochi mari, cand imi dau seama ce prostie am debitat.
- Itachi tu esti bi? Ma intreba, uitandu-se suspicios la mine.
- Mda, mormai, plecandu-mi privirea si eliberandu-i mainile.
Doamne, de drac mare am spus...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#14
Astia doi chiar is perversi :X genul meu de oameni... pana la urma amndoi si-o doresc...numia ca Itachi incearca din rasputeri sa se abtina...
sper ca nu-i vine vreo idee geniala sa plece dupa tipul care l-a atacat pe sasuke...ca la starea lui de sanatate numai bine nu i-ar face...
pana la urma i-a spus ca-i bi 21 ma intreb ce o sa se intample in continuare? 21
poop si astept next

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#15
Tknz, u pretty girls
Next:

Capitolul 6


Ma tampisem de-a binelea, dar ma indragostisem de frati-mio. Dracu` sa ma ia, ce oi fi avand in minte, dar imi placea, vroiam sa fiu cu el. Nu imi mai pasa ce fel de ruda imi e, eram prea aprins ca sa mai conteze asta. Era evident cat de mult il vreau, de fiecare data cand era langa mine imi venea sa il dezbrac si sa i-o trag, sa geama sub mine de placere.
Ma aflam in fata lui, cu mainile in jurul gatului sau. S-a dat in spate, insa eu l-am prins de incheieturi, tragandu-l din nou in bratele sale si sarutandu-l pe buze. Vazand ca nu reactioneaza, mi-am deschis gura, lasandu-mi limba sa ii dea conturul buzelor alora moi. In acel moment mi-am luat una la oute, iar el a iesit din camera usor ingrijorat, nu inainte sa ma lase in genunchi pe podea.
Dupa cateva minute, durerea s-a dus, permitandu-mi sa ma duc si eu jos, dupa el. Cand l-am vazut in bratele mamei m-am gandit la ce-i mai rau si m-am pus in fata lui, intreband daca ii e rau.Spre norocul nostru se simtea bine. Mama i-a spus sa-si ia pastilele, apoi am urcat amandoi in camera.
Si-a luat gramada de pastile, apoi i-am spus ca ii voi face masaj. Si-a dat bluza jos, iar eu m-am pus pe fundul lui ala apetisant rau. Am inceput sa ii mangai pielea fina, facandu-i un masaj relaxant care se termina prea repede, din punctul meu de vedere. Cand am terminat, nu m-am putut abtine si am inceput sa il ling pe spate, dar s-a intors ca speriat de bombe, trantindu-ma de deasupra lui astfel incat am ajuns cu picioarele incolacite in jurul bazinului sau, '' jucariile '' atingandu-ni-se prin pantaloni. Am dorit sa il sarut, insa si-a luat talpasita in patul de sus, invelindu-se. Mi-am inchis ochii, invelindu-ma, insa imediat cum am adormit am inceput sa visez o scena incendiara de sex intre mine si fratele meu. Ma vedeam cu el in bratele mele, miscandu-se usor cu mine in interiorul lui ingust, gemand amandoi de placerea oferita.
M-am trezit cu el in fata mea, intrebandu-ma daca sunt bine.Mai bine de atat nu se putea! I-am soptit asta la ureche, dupa care l-am desfacut la camasa, incepand sa ii sarut pielea incalzita. Dupa cum ma asteptam, am fost respins si de data asta, facut si pe deasupra nebun. Incerca sa imi spuna ca nu e permis ca noi doi sa fim impreuna, insa nu ma puteai face pe mine sa inteleg asta, eu care il voiam asa de tare. In momentul in care mi-a spus ca e bisexual am facut niste ochi cat farfuriile.
- De ce Dracului nu mi-ai spus chestia asta pana acum?! am intrebat nervos, insa el s-a pus in patul meu, dorind sa adoarma.
L-am luat in brate, mangaindu-l de-a lungul taliei. Era destul de agitat, insa s-a intors spre mine si a spus:
- Sigur voi regreta asta, insa o fac!
In acel moment si-a lipit buzele de buzele mele, despartindu-mi-le cu limba. Am ramas uimit, insa nu m-am impotrivit, ci i-am raspuns bucuros, ducandu-mi pe deasupra si mana intre picioarele sale. A facut acelasi lucru, incepand sa ma mangaie in acel loc sensibil, insa nici eu nu m-am lasat mai prejos, atingandu-l la fel de pervers precum o facea si el.
Micul nostru joc erotic a continuat pana in momentul in care am ejaculat amandoi, gemand aproape in acelasi timp, apoi incepand sa ne sarutam multumiti. Asta clar fusese cea mai buna noapte. Nu stiu cum am reusit sa inchid ochii...

Cand m-am trezit mi-am dat seama ca sunt tinut strans in brate de Itachi. M-am uitat la el cum doarme, sarutandu-l din cand in cand pe frunte si pe pleoape. Cand tatal nostru a intrat in camera, am tresarit.
- Mai, mai! l-am auzit spunand in soapta cu un zambet amuzat pe fata. Ce cauta Itachi in patul tau, Sasuke? m-a intrebat mai apoi.
- Am avut un cosmar, mint eu cu seninatate, si a venit langa mine, sa ma linisteasca. Am adormit amandoi.
- Ca atunci cand erati mici, spuse tatal meu incepand sa rada. Vezi ca sunteti singuri acasa tot weekend-ul, mi-a spus barbatul iesind din camera noastra. La putin timp dupa asta, Itachi isi deschise ochii. Nu m-am putut abtine si mi-am lipit buzele de buzele sale.
- Bai, nu suntem impreuna si suntem si cu parintii acasa! spuse el ingrijorat. Am inclinat din cap si si-a dat imediat seama ce vreau sa spun.
- Suntem singuri tot weekend-ul, zic pentru a fi sigur ca a inteles mesajul.

Dupa ce ne-am facut toaleta de dimineata - sau de pranz, ca era ora 12:35 cand ne-am sculat - am mers sa bagam in noi ceva. Mama se gandise ca nu suntem in stare sa facem nimic, asa ca avusese bunavointa sa ne pregateasca ea. Am infulecat rapid, apoi ne-am instalat in sufragerie, incepand sa jucam poker pe dezbracate. A aparut si Kyle, colegul lui Itachi, care juca si el cu noi.
La sfarsitul jocului eu eram doar in boxeri, Kyle doar in blugi si fratele meu doar in boxeri, ca si mine.
Colegul lui se uita cam plin de dorinta cand la mine, cand la el, ceea ce ma facea gelos. Itachi era al meu, sa ii fie clar! S-a simtit la un moment dat si s-a carat in ma-sa - acasa, pe limbajul meu -, lasandu-ma singur cu fratele meu care mai era si gol, pe deasupra.
- Hai sa facem o baie! sugera fratele meu prinzandu-ma de incheietura si tragandu-ma dupa el in incaperea destul de spatioasa. Cat timp a lasat cada sa se umple cu apa fierbinte eu m-am holbat la fundul lui, precum si la zona usor umflata din pantaloni. Mi-am adus aminte de ceea ce s-a intamplat aseara si am zambit strengareste, apropiindu-ma de el. Mi-am dat boxerii jos, intrand in cada, lasandu-l asa, '' nerezolvat '', cum s-ar spune. Mi-a urmat exemplul, nu dupa ce a turnat o gramada de geluri in apa fierbinte, acestea facand o spuma uriasa. Am inceput sa ne batem, asta ca sa ne aratam '' maturitatea '' noastra de 17 ani de zile, cat aveam.
Il sorbeam din priviri, imi doream atat de mult sa fie al meu incat as fi sarit pe el acolo, insa m-am abtinut - cu greu, insa - sa nu ii fac nimic...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#16
Deci nu pot sa cred. S-au sarutat si au facut si...
Era misto sa-i prinda tatal lor atunci, nu dimineata. Si un weekend singurei. Prevad prostioare si multe, multe scene yaoi.
Ceva de care sa tii cont pe viitor. Nu mai scrie dracu cu litera mare.
Ma intreb ce vor face ei in cada. Mmm... Sasuke e un pervers, dar nici Itachi nu se lasa. Si colegul lui Itachi... se pare ca pofteste la gemeni...
Te pwp si felicit pentru capitol.
Mamu, vreau next-ul rapid.
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#17
19
Mai, eu nu prea il inteleg pe Itachi. Ba nu vrea s-o faca cu Sasuke, ba vrea, acum cica a ramas "nerezolvat" 22 Sa se hotarasca, ce naiba! :O
Btw, capitolul a fost stralucit - asta, sa mai schimb superlativele - 21 Si of, of, of... Ce ganduri avea si taicasu`. Eu chiar ma speriasem ca putea sa-i descopere pe amandoi. Hm, bine ca dormeau precum niste inocenti fratiori45
Well, va las cu scriereapupic Bye dearspupic

#18
Bai...astia doi sunt bestiali...21 nebuni dupa sex si perversi din cale afara. Totusi...Itachi e un pic mai potolit decat Sasuke...care ar sari pe el la orice ora din zi sau din noapte...
Sariii ca noi nu ne suparam...chiar deloc...
Un intreg weeknd singuri...ma intreb ce or sa faca baietii? 24
Oare ce? nu cred ca mai trebuie sa intreb
Oricum fetelor capitol grozav...abia astept nextul pupic

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#19
Capitolul 7


- Gata! Sasuke! Strig, fiindca o parte din apa si spuma din vana, era pe gresie, facand-o patinuar nu alta.
Fratemiu se potoli, asezandu-se in fata mea si privindu-ma pofticios, parca as fi vreo inghetata foarte faina, din care nu a gustat niciodata. Scot limba la el, ca un copil mic, apoi iau un vaporas, cu care ne jucam cand eram micuti. Se pare ca mama l-a pastrat ca amintire. Cand vazu ca am inceput sa ma joc, brunetul aproape izbucni in ras, apoi veni langa mine si lua ratusca de cauciuc si incepu sa imi atace vaporul. Simt cum isi pune o mana dupa umeri mei si ma las pe spate, lasand vaporasul sa pluneasca linistit printre troiene de spuma.
- Auzi? Kyle e hetero? Ma intreba deodata el, facandu-ma sa imi atintesc privirea spre el.
- Hetero cu tendinte de gay. E un tip de treaba cand vrea, dar in rest e o curva de om, ce le-o suge pentru droguri, ii raspund dupa un moment de gandire. De ce intrebi? Esti cumva gelos? Il intreb, tachinandu-l putin, ridicand din sprancene pervers.
Marai ceva si apoi incepu sa priveasca cum ratusca s-a ciocnit de vaporas. Ma uit la chipul sau si vad ca era usor rosu in obraji ce ma facu sa chicotesc usor si sa il pup pe obraji, apoi pe buze. Ramase uimit, dar isi reveni si imi raspunse la sarut, cu mai multa pasiune si posesiune, fata de azi-noapte, cea ce imi confirma ca este gelos, ca Kyle s-a uitat dupa mine. Niciodata nu am crezut ca era atat de posesiv, dar trebuia sa le ascult pe fostele sale iubite, ca fratemiu era foarte posesiv, cu ceva pe care ii se punea pata rau de tot. Ii simt mana pe pieptul meu, cum ma mangaia, facandu-mi corpul sa ceara mai mult, dar partea mea rationala imi tipa ca disperata sa nu ma las prin in bratele placerii, fiindca voi regreta pe urama toata viata mea.
Ma alarmez rapid cand ii simt mana incepu sa imi mangaie gaurica, care fusese rapid penetrata de un deget. L-am impins de pe mine, iesind din cada si incepand sa ma sterg pe trup, privindu-l furios pe Sasuke. Acesta ma privea buimac, intrebandu-ma din priviri de ce l-am respins in halul asta, dar dupa nici cinci secunde deveni furios, iesind si el din cada. Dadu drumul la apa, se sterse cu ciuda, lua un halat pe el si imi arunca in fata prosopul cu care s-a sters pe trup. Ce dracu l-a mai apucat acum sau cine i-a dat foc la parul pubian? Ridic din umeri si dupa ce iau din nou pijamaua pe mine, fac curatene in baie, ca sa nu las urme, ca noi doi am facut mici dracusori acolo si parinti sa ne ia la intrebari serioase. Ies din baie si ma duc in bucatarie incalzind lasania si apoi mananc repede, aproape arzandu-ma pe gat. Pun farfuria in chiuveta, semn ca am sa o spal dupa ce mananca fratele meu. Cand unul dintre noi era nervos, mancam separat, ca sa nu existe riscul sa ii bagam celuilalt mancarea pe gat.
- Am incalzit niste lasania. Ti-am lasat si tie, il informez pe Sasuke, intand in camera, gasindu-l scriind intr-un caiet, tip-agenta sau jurnal. Ce scri? Il intreb curios, vrand sa vad, dar baga rapid caietul intr-un sertar la birou.
- Sa dea dracu sa te uiti, ca te ucid cu mainile goale! Marai, amenintandu-ma si privindu-ma furios in ochi.
Dupa ce iese, ma maimutaresc putin, apoi deschid sertarul si iau caietul si il deschid. Era ceva ce nu m-am asteptat din partea brunetului in nici o mie de ani. Fratele meu tinea un jurnal intim. Dau rapid paginile la ultimile insemnari din saptamani si incep sa citesc insemnarea de astazi.:

[center]22 octombie
Draga jurnalule,
azi-noapte a fost ceva nemai pomenit. Itachi a dormit cu mine, dar inainte de asta, ne-am sarutat si ne-am facut handjob, pana am ejaculat. Doamne, fratele meu chiar se pricepe la handjob, dar oare cum ar fi, daca mi-ar face un blowjob? Cred ca paradis curat. In fine, azi am ramas amandoi singuri acasa pentru tot week-end-ul, fiindca mami si tati sunt plecati la dracu in praznic si sa se intoarca cand le-oi spune eu - adica la Sfantul asteapta. Azi de dimineata am primit aceasta veste faina si cu ocazia asta mi-am trezit fratele cu un sarut de "buna dimineata" din toata inima. El s-a panicat, crezand ca sunt babalaci acasa, dar l-am linistit eu. Mai tarziu veni Kyle la noi - colegul cu tendinte de gay a lui fratemiu - si am jucat poker pe dezbracate pana la boxeri, iar eu cu Itachi am ajuns in boxeri. Idiotul ala se uita dupa fundul lu' fratemiu de nu avea treaba, ce ma facea sa iau ceva si sa ii trantesc in cap masuta.
Dupa ce pleca - aleluia - eu cu iubirasul meu am mers in baie, unde am facut baie impreuna cu spuma si ne-am jucat cu vaporasul si ratusca de cauciuc. A descoperit cumva ca eram putin gelos pe handicapsatul ala de Kyle. L-am sarutat pe buze si l-am mangaiat putin in locul acela, facandu-l sa sara ca ars de langa mine, demonstrand ca este impreuna cu idiotul ala si pun pariu ca o sa aiba tupeul sa ma minta ca nu este cum el...
[/center]


Citeam uimit si ingrozit de cea ce scria fratele meu, ce iar face lui Kyle, daca l-ar prinde in pat cu mine si despre fanteziile sale sexuale cu mine. Aud pasi pe coridorul de la etaj si inchid repede caietul, punandu-l in sertar exact cum l-am luat si am inchis sertarul. Mi-am infascat repede I-phone-ul, punand muzica la casti si am inceput sa ma joc pe el, incercand sa ma prefac, ca si cand nu s-a intamplat nimic. M-am trantit si pe patul sau, sa para si mai natural posibil. Dupa nici cinci minute, in camera intra Sasuke, mormaind un multumesc, pentru ca i-am incalzit mancarea si apoi se aseza din nou la birou, deschizand sertarul si reincepand sa scrie in jurnalul sau. Ma ridic foarte silentios si ies din camera, inchizand usa foarte incet, apoi ma duc in bucatarie, incepand sa spal vasele, in timp ce ascultam muzica, dar nu inainte sa imi iau medicamentele din baie si sa le beau. Doamne, fratele meu e cu totul alta persoana cand e gelos. Va trebui sa vorbesc cu mami, in legatura cu dormitul, avand de gand sa ma mut la mansarda, pentru a nu fi in preajma obserdatului asta...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#20
dau edit dupa ce citesc
citeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssscccccccccc [scurt]
___________________
EDIT:
Omg, nu imi vine sa cred ca Sasuke ar avea un jurnal 21 mai ales cu fantezii cu Itachi, dar asta e bine,ceva neasteptat15
M-a dat pe spate baitza, ma mir ca au rezistat24 vaporul si ratusca15
din nou o idee ingenioasa.
nuuu!! nu vreau sa se mutee24) sa ramana aman2! daca se poate in acelasi pat24 ..[aberez si eu, ciocolata asta 8-) ]
greseli de scriere nu ai avut, doar 1-2 de tastare.
cat despre naratiune si descriere sunt foarte ok. Descrierea este buna si destula 21 whatever, astept cu nerabdare necstul. Sa ma anuntati pupic

Bafta si multa inspiratie!
chupupic
Cea mai reuşită semnătură.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.585 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.431 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)