Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] "Good Boys Never Die" [naruto][+18]

#11
Scuze de intarziere.. imi cer scuze, scuze, sper sa ma iertati, dar nu am avut idei foarte geniale si nici acum, sunt sigura ca am grabit actiunea pe acolo.. dar nu am avut alta cale.. sper totusi sa va placa si acest capitol.
Promit ca urmatorul va iesi mai bine. :*
Si fetelor merciid e com. >:D<




Capitolul III
~ Naruto ~





Soare, apa, nisip, galagie, muzica, fete frumoase si oameni ce stiu sa se distreze pe cinste.
La naiba, am ajuns in paradis. Mai frumos de atat nu se putea...
- Buna dulceata ! exclama doua fete ce isi trec privirile spre mine si apoi se fac disparate in multimea nebuna ce dansa neincetat pe nisipul auriu.
- Asa mai vi de acasa, spun eu in soapta si imi tin privirea albastra, acum stralucitoare din cauza razelor puternice ale soarelui, ce imi reflecta frumusetea adanca si profunda a acestora, facand orice fata de pe aceasta portiune de plaja, sa se topeasca ca o inghetata pusa la soare, doar privindu-ma in ochii.
Dar din neatentie, fara sa vreau m-am izbit de cineva. Eu insa nu am cazut, dar persoana respective ce adineauri a facut contact cu umarul meu, sa prapadit pe jos, acoperinduse de particule de nisip.
Glasul mirat si subtire ii se facu auzit, sigur era o tanara frumoasa. Mi-am intors trupul, cat si privirea spre ea, iar pe chip am atasat un zambet de ingrijorare, ca sa nu par un nesimtit. Dar acesta s-a sters imediat, cand am vazut-o pe protejata mea.
- Putea sa fie o amazoana, dar nu... spun eu in timp ce ridic din umeri si privesc spre cer, adresandu-ma lui Dumnezeu, pentru acest ghinion subit.
- Nu te mai crede “zeu” pe aceasta plaja si ajuta-ma sa ma ridic, spune ea in timp ce isi ridica mana stanga in sus, incepand sa stranga de cateva ori din degete apoi sa si le relaxeze, tindand plama deschisa.
- Nu am auzit cuvintele magice... spun eu, in im timp ce imi pun mainile in san, atintindu-mi privirea spre cateva fete ce nu incetau sa-mi faca ochi dulci, uitand complet ca cineva anume, cerea ajutor.
- Te rog frumos ! spune ea cu un zambet fals pe chip.
- Ce fata ascultatoare... si apoi incep sa rad, o apuc de mana si o pun pe picioare.
Corpul ei face contact cu al meu, iar in momentul acela tresar, din cauza unui fior ce imi zgribulise pielea.
Materialul vestimentatiei ei, era ud, sigur atunci cand dadu-se peste mine, tinea in mana ceva lichis, poate o doza de suc...
Desigur, ea exclama ca era complet vina mea, eu fiind “muntele” ce statea ca obstacol in faţa ei.. dar si ea la randul ei a fost devina.
Nu mai conta, mai rau ma certam cu ea, deja am atras prea multe priviri asupra noastra si ca sa sfarsesc totul, decat sa ii sarut buzele veninoase, am preferat sa-i astup gura cu o bezea, care a fost adusa acum o clipa de cineva pe tava.
O prind de incheietura mainii si o tarasc dupa mine, dar se opune scorpia si se tot zdruncina.. la naiba, de ce nu m-am procopsit cu o babă ? Era mult mai usor, decat sa am grije de o rasfatata ca ea.
O duc la masa la noi, acolo se aflua toti.
Echipa mea si prietenele ei bune, macar ele erau mai normale... ce Dumnezeu.. ele chiar nu faceau ca ea, cine se credea si oricum ma uimea pe de o parte, nici o fata nu imi rezista, ea cum de .. ah, nu mai contaza.
O arunc pe canapeaua din panza langa Lee, incepe sa scrancene de durere, sigur s-a lovi, dar nu-mi pasa, imi provoaca prea multi nervi, nimic nu-i convine din ceea ce fac, atunci sa ma lase odata in pace si sa nu ma mai solicite daca tot stie “sa aiba grije de ea”.
- Naruto ! striga baietii la mine nervosi.
- Nu incercati sa ma convingeti sa ma imblanzesc.
Ma arunc langa protejata mea, ce se da un pic mai in spre Lee, care la randul lui ii face loc tinerei.
Incepe o discutie destul de interesanta intre noi, asa reusesc si eu sa aflu cateva date despre toate, cat si despre Hinata, fiica celui mai recent milionar din Japonia. E, uite la asta nu ma asteptam...
Bunicul ei este cel mai bogat om din Japonia si cel mai bun afecerist, a devenit asa peste noapte, destul de straniu.. iar nepoatele lui sunt acum urmarite, spionate.
Acum, saracul om are multi dusmani, iar cele doua “printese” sunt in pericol, ah la naiba.. am ajuns sa ma imi fac eu mai multi dusmani, datorita lui “moatmoazel” si aceea este Hyuga Hinata, frumoasa, dar iti pune viata in pericol.

Ceasul indica ora sase, deja se facuse tarziu, dar nici soarele nu a apus inca.
Stateam in aceiasi pozitie ca la inceput, cu un picior peste altul si in mana stanga tineam o doza de suc, iar pe cealalata o tineam pe canapea. Priveam cerul inca plin de viata, imi mai duceam din cand in cand privirea spre amicii mei cum se distrau cu fetele, ceilalti petrecareti ce isi faceau de cap pe nisip... fetele...
Doar eu, stateam ca un prost si pazeam o fata ce nici macar nu incingea o discutie amarata. Chiar si atunci cand incepeam sa ne certam, parea ceva interesant, eram bagat in prize.. dar asa, stand degeaba si privind in jur.. mi se facea rau, ma plictiseam.
Cum de am ajuns asa ?
Imi intorc privirea albastra spre ea, ii privesc chipul alb si incep sa bufnesc in ras. De data asta nu schiteaza nici un gest, nici macar nu sare in sus.
O las si imi revin la starea normal, de plictiseala si incep din nou sa privesc fetele ce nu isi mai luau ochii de pe mine, iar deodata ii aud vocea cum se face auzita in galagie.
- Daca te plictisesti, poti sa mergi si sa-ti faci de cap, spune ea, insa nu in de ajuns de tare ca sa o pot auzi, ma apropii de ea mai mult, o intreb ce a spus. Am spus ca poti sa pleci la distractie...
- Ce ? intreb eu, dar in momentul acela observ pe cineva ascuns dupa cateva tufe, la naiba suntem urmariti, mai degraba spionati.
Fara sa mai spun ceva, o prind de incheietura mainii si o trag dupa mine pe nisip, ca sa incepem un dans.
Muzica era alerta, plina de zgomot, totul era perfect.
Individul acela isi facu-se aparitia si se integrase repede in multimea nebuna ce dansa.
Totul parea exceptional, eu ma miscam adecvat, stand cu faţa la Hinata si cu spatele la spion, dar chiar cand doream sa ne miscam mai in colo, muzica a prins un ritm incet, “slow”.
- Drace ! spun eu in timp ce marai ceva printre buze.
Privirea fetei se atinteste spre mine, ma apuca de camasa si ma intreaba ce s-a intamplat, incerc sa nu o panic, spunandu-i ca nu am nimic.
Dar norocul nu este de partea noastra, caci acel om imbracat in negru se apropie si mai mult de noi, nu am cum sa scot pistolul, asa ca fug impreuna cu bruneta din multime si ne ducem pe alee, de unde o luam mai sus de plaja, doar ca sa scapam de atacator.
Ii simt pulsul cum creste, ii era frica, deja nu mai are curaj... la naiba, ce ma fac ? Daca ea nu e destul de puternica, eu cum sunt ?
Ce intrebare tampita.. eu, nu ma tem, dar ea da, asa ca trebuie sa gasesc o cale prin care sa ma descotorosesc de acel om, care se pare ca ajunsese mai repede decat noi la destinatie.
- La naiba ...
- Cine e el ? intreaba aceasta cu jumatate de gura si ma prinde de brat, speriata.
- Cel mai mare cosmar al tau papusa.. spune el razand ca istericul si scoate din haina un pistol si trage spre noi.
Reusesc sa ma feresc, insa aceasta cade pe jos si se raneste, nu pot sa am grije de amandoi, decat de mine...
Vad ca incearca sa se ridice, dar nu poate, individual acela o incolteste si o mai si ameninta cu pistolul... privesc in jur, ca sa gasesc o portita de scapare.
Vad oceanul intinzandu-se in faţa mea, fiind marginit de o balustrade lunga.
Nu mai gandesc mult si ma pun pe fapte.
Sar spre atacator, il lovesc zdravan cu piciorul in maxilar, sigur ii l-am desfigurat, o i-au repede pe aceasta in brate si sar cu ea in apa.
Amandoi ne adancim in apa rece a marii, eu inca o tin strans in brate, pentru a nu o pierde, dar daca era dupa mine pute-am sa o las si sa ma intorc la acel tip ca sa-i trag o mama de bataie.
Aud un sunet de impuscatura, cum tulbura apa si sperie tot ce-i iese in cale, pana si tacerea marii se transforma intr-un tipat de durere.
Ma strapunge ceva, in mana, imediat se instaleaza durerea prin tot corpul meu, fiori nu de frica, ci de durere ... am fost nimerit, chiar din prima, se pare ca am sa dau pipt cu cineva nu prea pus pe gluma.
Jocul acesta este foarte periculos, iar daca eu nu duc misiunea pana la capat sunt terminat, oricum s-ar putea sfarsii totul, caci deja am fost ranit.
Pierd contactul cu realitatea si simt caldura trupului fetei cum parca se evapora de langa mine, iar eu ma afund si mai rau in abisul tacut, dar tulburat al marii.
Ma simt vulnerabil, atat de usor sa fiu invins de cineva necunoscut, puteam sa-l sfasii cu ghiarele mele si doar cu privirea sa il tai in bucati, dar nu... am ales sa fac bine si de dragul sefului, am renuntat sa mai ucid fara mila.
Inca tin ochii deschisii, ma transform deja in ceva plutitor, ce acum rataceste necunoscutul. O culoare rosie, aprinsa se scurge din mine, rana era serioasa, dar cine sa ma mai ajute, caci nici eu nu ma mai pot salva singur din asta.
Mi se face frig, al naiba de frig... bratul ranit inca doare si sangele parca pompeaza afara ca nebunul, parasindu-mi trupul ce acum isi pierde incetul cu incetul culoarea vie.
Ochii mi simt grei, cred ca am uitat si sa mai respire...sunt terminat, aici sa-mi fie sfarsitul ?
Totul pare sters, insa lumina reflecta o umbra miscatoare ce se indreapta spre mine, nu imi dau seama ce este, totul mi se pare neclar, in ceata.
Pleoapele se lasa si eu ma afund in intuneric.
Fiind una cu apa, transformandu-ma in ceva inexistent...

Imi place, ceva ma atinge lin si cu blandete, faţa imi este cuprinsa in doua palme necunoscute, dar foarte fine.
Cu atingeri suave si dulci, ma trezesc la viata, pot sa simt, inseamna ca nu am murit inca ?
O caldura ma cuprinde, doar cand simt acele maini fine atingandu-mi pielea alba si rece, ma face sa tresar, ma face sa cer mai mult decat imi este dat.
Pulsul imi creste, iar inima incepe sa bata si mai tare.
Ce atingeri ? Neomenesti, extrem de placute, ce iti trezesc simturile la viata, ce te fac sa lesini de fericire.. cine este ? cine ma atinge ?
Simt aerul cum imi bate in chip, cineva se apropie de mine, pot sa-i simt respiratia agitata, iar bataile inimi straine isi fac auzite ritmurile, ce nu se sfiesc de a continua “cantecul”.
Se alatura inimi mele, care prea acel ritm nebun, accelerat si imi deschid ochii... ma sperii.
- Doamne ! Sar in sus, cand o vad pe tanara domnisoara, cum inainte cu cateva secunde era sus, urcata pe trupul meu si..
- Traiesti ! O aud cum sare in sus de fericire, dar nu ma i-a in brate, ci ma pocneste zdravan in cap, incepand sa ma certe pentru prostia facuta.
Ma enervez imediat si eu, adica ce “prostie” ? Acum cateva ore bune, ma luptam cu moartea pentru ea.. si tot ea sare in sus de draci.
Dar daca tot m-am trezit din somn, de ce sa nu ma bucur pentru aceasta clipa frumoasa: soarele incepea sa apuna, stelele isi faceau aparitia si pe langa asta ma puteam considera norocos, caci in faţa mea parca se afla o zeitate frumoasa, ce purta o pereche de ochii lila superbii, ce te afundau in mister si placere.
Trupul ei sublime si sexy, iti sucea mintile, era uda pana in cap si formele apetisante isi faceau aparitia prin materialul subtire si transparenta.
La naiba, sa nu-mi spui ca asta nu e noroc...
Din pozitia turceste, ma asez si indoi un picior in sus, iar pe celalat il las inca jos pe nisipul aramiu.
Incerc sa uit de certuri si sa analizez “problema”, pana acum nu am reusit sa descopar adevarata forma a misterului, care se afla in faţa ochilor mei.
Frumoasa, draguta si cu niste atingeri de te ucideau, cred ca mai aveam un pic si o devoram si pe ea, dar sigur aveam sa ajung in iad din cauza ei.
Nu mai conta, macar stiu ca m-a salvat.. stai m-a salvat ?
- O clipa papusa..
- Nu sunt papusa ! se face ea auzita.
- Bine dulceata, ranjesc eu la ea si ii fac cu ochiu, se bosufmla si isi intoarce privirea spre apus.
- Nici aia ! spune ea.
- Joci dur, ma napustesc asupra ei si o intind aproape pe nisip, caci imediat la contactul cu mainile ei, ea se ridica un pic, dar eu continui sa o tin de incheieturi. Daca nu asa, nici asa pot sa-ti spun: Sexy baby...
- Ce faci !? striga ea si incepe sa se miste sub mine, ca nebuna.
Nu pot sa o tin, ca imediat cad lat la pamant, din cauza sutului ei bestial ce a facut contat cu “mandria mea”.
Da bine cu piciorul, dar daca tot e asa de buna la karate, de ce naiba nu l-a batut pe ala ?
S-au a asteptat ca eu sa vin si sa o salvez, ca dupa aceea sa ma rasplateasca cu ceva ?
Ranjetul meu pervers nu s-a putut sterge de pe chip, o vad cum se ridica in picioare si se scutura pe fund de nisip, ma roaga sa nu alerg, pentru ca nu am voie sa ma ranesc din nou.
Imi aduc aminte de rana si imi atintesc privirea spre bratul meu bandajat cu un material, si constat ca stiu culoarea aceea si materialul din care este confectionat bandajul meu.
O privesc pe Hinata ce isi lasa privirea in jos si ma asteapta pe mine sa o urmez spre casa. Si-a rupt rochita pentru a ma bandaja si a indraznit sa-mi curate si sangele ce acum a disparut de pe piele.
La naiba, fata asta chiar stie ceva, nu e doar o nebuna ce imi face zile negre.
Zambesc, multumit de rezultat, chiar daca stiu ca acel tip a scapat nepedepsit.
Sunt intrerupt din gandire, de vocea soptita a fetei.
- Exista si o alta data, blondule, o sa-l prindem noi, zambeste si apoi imi ordona sa ma misc din loc si sa plecam spre casa, caci sigur restul isi fac griji pentru noi.
Raman un pic uimit, de reactia acesteia, se pare ca ascunde multe mistere, ce abia astept sa le descopar.
Caldura se lasa invaluita de racoare, lumina paleste si se lasa prada intunericului cenusiu si fara viata.
Ma las cuprins de ganduri si analizez situatia, pana acum nu a atacat nimeni, iar acel om chiar a fost antrenat bine, pare un oponent desavarsit, nu e de gluma, va trebui sa depun un efort mare ca sa pot sa o protejez pe acesta, insa parca vreu sa o vad si pe ea in actiune, nu doar eu sa lupt.
Ce tot spun ? Se vede de la o poasta ca nu este antrenata cum se cuvine si sigur daca o pun in faţa unui iepure se sprie mai repede decat el.
Trebuie sa ma gandesc bine, nu e de joaca, dar vreau sa ma si relaxez, vreau sa ma distrez... ma intreb ce fac menajerele in seara asta?
Si asa inca un zambet pervers imi apare pe chip, facand-o pe bruneta sa se sperie de mine.

#12
WoOoW...Fiind vacanta spre ca urmatorul capitol o sa apara curand, imi place foarte mult acest fic.
Actiunea nu este lenta, lucru care nu este foarte important. Descrierea este buna, explici foarte bine atiunea, gesturile si tot restul. Dialogul este bun, nu este sec sau in exces. Nu am retinut, sau nu ai spus, dar cu siguranta tu nu esti la primul fic, lucru care se vede cu ochiul liber. Sper ac urmatorul capitol o sa fie la fel de lung, sau poate chiar mai lung, cu o idee la fel de captivanta ca si pana acum, descriere la greu, dar mai mult sentimentala decat a decorului, si tot tacamul.

#13
Buna my love. Te iert ca nu mi-ai spus ieri fiind ca nu eram in oras si nu aveam cum sa il vad:)) asa sa incepem: capitol lung si frumos. e frumos structurat si aranjat. Ai descriere, chiar stai bine.. sper sa nu o lasi moale sa contunui sa descrii mai ales sentimentele, trairile si alea alea. Actiunea e ok, greseli nu am mai vazut si dialogul chiar e plasat bine. Ideea da imi place si e 100% originala. Ai mister si nu dezvalui decat foarte putin si rar, iar eu mor:(( Hinata buna la karate? si cum a zis si Naruto, sunt foarte curioasa sa vad ce mistere ascunde. Chiar sunt curioasa. Ai o tenta de amuzament in acest capitol. Mai ales acel moment in care blondu a "inviat" l-ai descris super, eram cu sufletul la gura.
Astept next my love si sper sa ma anunti. Spor la scris si bye>:D<
P.S: da stiu cum e. Sunt in aceeasi situatie. Help:cry:
[Imagine: h8v.gif]
 

#14
Hi !! Am revenit cu un nou capitol, mai lung de tata aceasta si va spun de acum contine cateva scene mai necenzurate, dar nu foarte.
Fiindca am pus suflet pe el, doresc ca sa-mi lasati un com cu critica, va rog eu.. si ma asresez la toti cititorii, daca desigur aveti timp si puteti. ^^
Sper sa va placa.. ma mir ca am reusit sa fac unul cat mai repede.
Si acum sa raspund la cateva comuri:

Miranda^__^: Aww dear, ce surpriza ca te vad la mine la fic, am bucur ca ti-a placut capitolul. ^^Sper sa-ti placa si in continuare si scuze de unele greseli pe care le-am avut in capitol.

Venus-Roseta: Tu, iubirea mea mare.. ;;) esti asa o dulce, mercii de com, ma bucur ca ti-a palcut.. pai sa stii multe msitere se invart in jurul lui Hinata, nici ea pe unele nu le stie.
Cineva o va trada.. >:) Muhahahaha..
Cam atatea pot spune, doar daca citesti vei afla.. >:D<




Capitolul IV
~ Hinata ~





Ce zi... de data aceasta am avut parte de mai multa actiune, bine ca nu am murit si asta datorata blondului, ce acum isi trecea mana prin parul slab atins de lumina soarelui, ce inca mai palpaia pe cer.
Trupul lui imi facea umbra, era ca un zid ce bloca orice atingere calduta a razelor secate de viata a soarelui, ce isi pleca trupul spre necunoscut, adancindu-se si mai mult in mare.
Ma simt melancolica, iar prin minte imi trec tot felul de imegini, amintiri, prostii...
Imi dau o palma peste faţa, dupa aceea inca una, pana imi revin din visare, ii aud glasul, rade, e fericit. Cum de reusesc eu toate astea ? ma fac de ras. Si oricum, m-am procopsit cu o pacoste pe cap.
E mare, e tare, e puternic, stie cum sa suceasca mintile fetelor, lupta bine de tot, e chiar dragut.. ce tot spun eu aici ?
Inca doua palme peste faţa mea, lasand doua urme mari si rosii pe obrajii mei rumeni, incalziti de la atatea lovituri.
- Esti ciudata, ii aud glasul vesel, care sparge tacerea funerala dintre noi doi.
- Dar tu cum esti ? intreb si eu la randul meu, incepand sa ma supar din nou, cum de isi permite sa ma faca in toate felurile ?
- Faţa de tine sunt mai normal, dulceata, imi spune el in timp ce-si trece degetul aratator pe barbia mea si imi ridica repede privirea spre el.
Cat tupeu pe el, cine i-a dat voie sa ma atinga, sau sa-mi spuna “dulceata” sau “lamaita” sau bla, bla, bla... deja m-am saturat de el, ma scoate din minti.
Dar cea mai buna metoda este sa o iau incet si sa nu fac mai rau ca un caine si sa latru fara un scop intemeiat, nu spun ca acesta nu ar merita sa fie muscat de posterior.
Ah, ce mar incata asta, sa-l vad cum tipa mai rau ca o fetita si sa alerge bezmeticeste pe strada, strigand dupa ajutor... vise diabolice, ce nu vor fi niciodata cladite.
Acum ma intreb, care a fost tipul rau ? Eu sau barbatul acela in negru, ce adineauri se chinuia sa ne nimereasca.
Ma amuz de mine insumi si continui drumul spre casa, impreuna cu.. monstrul.
Ce sa fac, va trebui sa suport fiecare gest, fiecare vorba pe care acesta o arunca asupra mea, nu trebuie sa cedez nici fizic, nici psihic, dar asta am cam facut-o deja...of sunt banala cand vine vorba de barbati, iar acest om ma inebuneste, ma imbolnaveste de nervi, doar cand il vad cum le face la altele cu mana si ca se crede “Zeus”, parca imi vine sa-l ingrop in nisip.
De cand l-am vazut, am stiut eu ca v-a aduce numai necazuri pe capul meu, ah si cand totul parea asa de frumos, a aparut.. cosmarul si mi-a calcat fantezia in picioare.
Imi trec ambele palme prin parul lung si negru, ce acum parca prindea viata in intunericul acesta sumbru, dar infiorator de placut si incerc sa-mi limpezesc mintea tulburata de anumite evenimente neasteptate.
Cate se pot intampla intr-o singura seara, cate... iar fetele. “Fetele !” exclam eu ca apucata in gand.
Simt cum ceva ma apuca de umar si ma trage undeva, privirea mea lila se indreapta spre acei ochii albastrii si patrunzatori, ce parca te ard pe dinauntru.
Ma rusinez, cand simt cum trupul meu este langa a lui, tresar si incerc sa ma descotorosesc de mana grea a blondului, ce ma tinea de umar, zambea pervers, la ce oare se gandea ? Sigur la ceva nefolositor si rau.
Reusesc sa ma eliberez, dar ma prinde la loc, insa de data aceasta ma pune faţa in faţa cu el, trupurile ni se unesc, greu de deslipit si privirile noastre se intalnesc brusc.
Ai mei brusc, caci ai lui erau deja atintiti spre mine si ma privea asa de intens, parca incerca sa-mi citeasca gandurile.
De ce ma tinea asa ?acum cateva momente ne bateam, iar acum ma tine strans in bratele lui, bine eu imi tineam trunchiul un pic mai in spate, ca sa nu facem contact si cu buzele, sigur urmarea un sarut.
Firar sunt prinsa in capcana lui si nu mai gasesc o portita de scapare, ma tine prea strans si nu am cum sa ma eliberez asa de usor.
Incercam sa-i evit privirea sufocanta, care ma tulbura sentimental, obrajii mi simteam arzand, la fel eram si eu, ardeam pe dinauntru.
Daca continua asa, sigur aveam sa ma topesc in bratele lui...
Respiratia lui se simte ca si o briza pe gatul meu, ce imi mangaie pielea alba si fina, care se zgribuleste intr-o secunda.
Rapid, mut privirea spre el, suntem asa de aproape, chipul lui mai avea un pic si il atingea pe al meu.
“Se apropie, se apropie...” imi spuneam eu in gand alarmata.
“Ce sa fac ? Ce ma fac ?” Nu mai are cine sa ma salveze, mai bine muream atunci cand am dat peste ala, decat sa suport chinul asta fierbinte si de ne deslusit.
“Vrea sa ma sarute ?”
Respiratia lui calda imi loveste pielea gatului, cu buzele urca pana la urechea mea stanga si imi sopti ceva: “Toate sunt bine, doar ca tu ai picat la mine in plasa...cum vrei sa mori ? Vrei sa simti mai intai atingeri suave sau sarutari salbatice ?”
Incepe sa rada, imi face inima sa tresara, ce vorbe mai sunt si astea ? Nu, nu mai suport, trebuie sa fac ceva in privinta aceasta, dar nu mai pot sa imi mai stapanesc corpul, ce incepe incetul, cu incetul sa simta fiori ciudati ce imi electrizeaza intreg trupul, facandu-ma sa pic de emotii, de prea multa adrenalina.
Cad, dar nu pe cimentul rece, ci raman inca in bratele lui puternice, ce ma tin inca sus.
Am murit ? Un inger ? Nu, e decat un drac blond, ce incerca sa-mi suga vlaga din trup...
Si uite asa ma trezesc eu la realitate, desprinsa din ameteala, imi dau seama ca acesta se joaca cu mine, bun de actorie baiatul.
- Uzumaki-san, tu.. esti asa un nemernic, da-mi drumul imediat, sau te impusc cu arma in ..
- Cap ? spune el amuzat si incepe sa ranjeasca.
- Da ai ghicit, dar nu capul propriu zis, ci celalat... spun eu ranjind diaboliceste si acesta intr-o secunda isi sterge zambetul nebun de pe chip si se retrage cat mai repede de mine, luand-o la coana pe trotuar.
Nu ma opresc doar la vorbe, sunt o fata care mereu se tine de cuvant, asa ca trec la fapte, il fugaresc pana cand ni se face vazuta casa, mai degraba conacul decorat sublime de florile multicolore ce inca stralucesc in intunericul proaspat pictat pe cer.
O vad pe Minao-san cum uda florile multicolore de pe strada, iar la contactul cu privirea ei aceasta ne zambeste amandurora, lasa jos furtunul ce stropea apa cristalina si revigoranta pe flori si se indreapta spre casa, unde face venirea noastra auzita in tot locul.
Fiecare menajera se prezinta politicos la usa, deschizand portile cat si usa de la intrarea in casa, dar ce ma face sa privesc in jur si mai ales la blond, este faptul ca privirile fetelor se atintesc spre el.
Schitau niste flacari arzatoare in ochii, ma speria o astfel de senzatie pe care o creau acestea, doar la intrarea tanarului.
Trebuie sa plec de aici cat mai repede, pana nu am sa lesin.
Am inteles ca domnul Uzumaki era un tanar frumos si rafinat, dar nici asa..
Adica, fiecare fata ce il vedea se topea dupa el ?eu una nu, nu sunt usuratica, nu ma arunc in bratele oricui.
Si in fond am un iubit, care sigur ma asteapta acum sa-i raspund la mobil.
Uit de toti care ma inconjoara, il las pe tanarul “print” cu menajerele si ma indrept cu pasi grabiti in camera mea, unde imi vad pe pat mobilul, care lumina in continuu si vibra neincetat.
Il iau in mana, privesc mai intai ecranul si apoi raspund.
- Buna frumoasa mea feline ! Se aude vocea lui Kenji, iubitul meu, lingusindu-ma intr-una.
- Ceau pufulet ! Cum a fost astazi la intrunire cu tatal tau ?
- Bine, insa destul de plictisitor, pentru ca nu ai fost acolo langa mine ca sa-mi ti companie, feline mea mica...
- Te inteleg profund ingerul meu, si mie mi-a fost dor de tine, toata ziua am fost stresata...
- S-a intamplat ceva ? Sper ca nu esti ranita ? intreaba el cu o voce grijulie.
- Aww , nu, nu am nimic.. am fost protejata in tot acest timp de tine, doar cand ma gandeam la..
- Cioc, cioc razgaiat-o nu mai minti pe porumboiul tau, caci eu am fost cu ochii pe tine de la bun inceput, nu el te-a protejat.
Dupa ce spune aceste lucrui, se apropie de mine, se aseaza in pat, facandu-se comod si imi i-a aparatul din mana si il duce la ureche. Te pup dulce iubire, vise placute..pa ! inchide si arunca obiectul pe pat, undeva.. dar nu reuseste sa se opreasca la timp, fiindca aterizeaza pe margine si cade.
Eu, ca sunt foarte grijulie cu obiectele mele, ma aplec ca sa-l iau, desigur proasta de mine nu-si da seama ca rochita, este cam scuta si mi se poate vedea lenjeria.
Doar cand ii aud rasul ma ridic brusc in pozitia de drepti, insa continuand sa raman in genunchi.
Din nou am cazut in plasa lui, firar.
- Esti prostuta, dar al naiba de sexy.. sigur nu poti face o excetie pentru mine ? ma itreaba el, in timp ce se pune peste mine, intinzandu-ma pe asternutul moale al cearsafului maroniu.
- Nu ! Si dade jos de pe mine, am strigat eu ca nebuna, ordonandu-i sa se de-a jos.
Chiar in momentul in care el a incercat sa ma sarute din nou, sau sa faca nu stiu eu mai ce, la usa a aparut Kenji.
Mi-am deschis ochii brusc, obervand ca blondul nu mai era in camera, am ramas profund uimita. Cat de repede a putut sa dispara, geamul era deschis, sigur pe acolo a iesit.
M-am ridicat de pe asternut, nici macar nu l-am salutat pe prietenul meu si imediat m-am atasat de pervazul de la geam, privind stelele ce sclipeau puternic pe cer.

Dupa zece minute, toti ne-am instalat in living: fetele, eu, echipa, Kenji cat si blondul, ce statea cu minile la ceafa intins pe canapea. Reusind sa ma scoata din minti, fiindca nu mai aveam destul loc, eu si cu iubitul meu.
Ce ii place sa ma enerveze, mai am un pic si explodez de nervi.
Vazand ca toti se uita la televizor si ca altii incep anumite conversati, prind si eu spilul si incep sa-i pun cateva intrebari lui Kenji, care se pare ca era cu ochii prin jur, la Naruto si la mine.
Imi lipesc palma pe obrazul lui, rupandu-l din visare si ii indrept chipul dulce spre mine, usor punandu-mi fruntea pe a lui.
- Aww ce scumpi sunteti, exclama Ino in timp ce-si duce degetul aratator la buze.
- Da, asa de bleah.. exclama Naruto enervat si cicalit de spusele prietenei mele.
Scot limba la el, lasandu-l pe Kenji cu privirea atintita spre mine, era uimit.
Blondul repeat acelasi gest ca si mine.
Vad ca nu merge asa, continui prin ai atribui cateva porecle jignitoare, el se ia dupa mine, imitandu-mi fiecare gest, pana la urma ajunge sa ma imtite de tot.
Ma enervez si mai rau, asa ca sar din bratele iubitului meu, ce ma tinea comod in bratele lui tandre si ma napustesc asupra garzii mele, ce ma prinde de maini si ma suspenda in aer.
Ranjeste si ma face prostuta din nou, mai rau ma imbolnaveste de draci, asa ca de ce sa ma las, continui si eu jocul, lovindu-l cu piciorul in picior. Si tot asa...
- Scorpie..
- Bou..
- Ipocrito..
- Tapitule..
- Gata copii ! se aude vocea bunici ce intervine in cearta, se pare ca toti au amutit, la fel si eu si Naruto, care acum ne uitam stupefiati de frica la bunica mea, ce inainta in living cu pasi marunti.
- Nu va mai certati, Hinata asa se comporta o domnisoara de rangul tau cu un tanar ca domnisorul Uzumaki ?
- Nu ! spun eu cu jumatate de gura si ma dau jos de pe acesta si ma pun cu picioarele pe pamant, Kenji ma prinde de mana si ma pune la el in poala.
- Iar dumneata, asa faci cand vezi o fetiscana traznet ca nepoata mea ? intreaba bunica cu umor in glas, facandu-i pe toti sa bufneasca in ras, pana si ea zambea ironic.
- Nu, dar sa fiu sincer nu pot nega faptul ca e o bunaciune, spune acesta cu un glas fermecator de pervers, facandu-ma sa rosesc de rusine, dar si de draci.
Pana si Kenji rade si isi lasa capul pe canapea, iar parul saten deschis ii cade pe fruntea alba, la fel si restul se prapadesc pe jos din cauza “show-ului” nostru.
- Bunico, ai venit aici sa ma faci si mai rau de ras ? intre eu bosumflata.
- Te-ai facut de mult de ras dulceata .. imi sopteste blondul la ureche apoi isi atinteste privirea spre bunica mea, care il cheama undeva anume.
Deci pe sleau, totul este o imbarligatura, acum bunica e de partea nemernicului acela, paiul ala, stuful acela blond plin de gandaci vorbitori prin creer.
Si ce chestie, il duce la baie sa se relaxeze, care din noi ar merita ? inteleg ca e ranit, dar eu cum sunt.. am aceiasi situatie ca si el.. vreau si eu sa ma relaxez o secunda...
Parasesc camera si ma refugiez pe terasa, lasandu-mi intreg trupul invaluit de lumina palida a lunii si a stelelor.
Privesc in jur, e liniste, din cand in cand mai aud un ciripit de pasarele sau de vrabiute, dar tot nu reusesc sa imi adun gandurile.. ma tulbur prea usor in ultima vreme.
Am multe de munca si eu ce fac ? Mai nimic,stau si privesc in gol, nu reusesc nimic daca tot continui sa stau si sa raman nemiscata.
Timpul trece, fara mila, isi lasa amprenta pe noi toti, asa ca mai bine imi pun mintea la contributie si fundul la munca, maine sigur are sa mai fie o zi tensionata.
Simt doua brate tandre si puternice cum ma cuprind, e Kenji ce vine ca bestia spre mine si ma alinta cu imbratisarile lui calde si dulci, ma face sa plutesc.
E asa un scump, merita toate laudele fetelor, un baiat de nota o mie.
Ma lipeste de lemnul masiv al unui stalp, care tinea acoperisul terasei, imi saruta gatul, dezmierdand fiecare particica a pieli mele, ce usor se zgribuleste la atingerile buzelor sale moi.
Tresar usor, atunci cand ii simt mana rece strecurandu-se prin materialul aburos al rochitei mele scurte, nici nu am apucat sa ma schimb in alte haine, tot asa am ramas.
Mi se face rusine, chiar daca suntem singuri, pe terasa si doar intunericul ne mai priveste, simt cum sunt dezvelita de ce am pe mine, iesind la iveala trupul meu ce incepea sa tremure din cauza adrenalinei acumulate si a batailor ritmice ale inimi mele.
Tot ce puteai vedea este pielea mea si lenjeria mea dantelata alba, acum fiind vizibila din cauza ca: satenul incerca sa se descotoroseasca cat mai repede de vestimentatia mea, ce statea intre trupurile noastre, care erau lupite, doar ca eu stateam cu spatele la el.
- Nu ! am murmurat eu cu jumatate de gura, acel cuvant pe care sigur acesta nu a reusit sa-l perceapa.
- Hinata, te rog eu nu ma mai orpri si de data aceasta, spune el cu un glas sincer, rugandu-ma sa nu-l mai opresc din ceea ce face.
Era si normal sa ma roage, de cate ori nu lam rugat sa inceteze, iar el a rabdat si a tot rabdat, dar ma simt nepregatita pentru acest pas, care imi da fiori.. si parca nu ma simt asa de incatata, aprope ma sperie.
La naiba, imi este asa de rusine, doar cand ma privesc pe jumatate goala, el chiar nu-si da seama cum ma simt eu in acest moment, ma simt jenata, emotionata din calea afara.
Degetele lui intra prin materialul alb al sutienului meu, atingand cu ardoare sanii, pe care incetul cu incetul incepe sa-i dezmierde cu atingeri alarmate si rapide, ma cutremur, simt cum mii de fiori ciudati imi strapung sirea spinari, ma incordez imediat si ma sprijin cu ambele maini de stalpul din lemn, pentru a-mi gasi sprijin, fiindca picioarele ma tradeaza.
- Nu pot sa rezist.. nu.. te rog, nu Kenji, ii spun eu cu un glas plangacios, imi da drumul si ma lasa sa plec alergand in casa.
Ce sa fac ? Sunt sigura ca nu pot sa-i satisfac poftele nebune, dar nu sunt in stare, nu sunt pregatia si ma simt ciudat.. dar de ce ?

#15
"Ce sa fac ? Sunt sigura ca nu pot sa-i satisfac poftele nebune, dar nu sunt in stare, nu sunt pregatia si ma simt ciudat.. dar de ce ?" O sa raspund eu la aceasta intrebare, dar nu sunt sigura ca ce am eu in minte, teoria mea, este cea corecta. Eu cred ca incepe sa-l placa pe Naruto, sa se simta atrasa de el mai mult, ca inca nu exista aceea iubire profunda. NU poate sa-i faca pe plac lui Kenji deoarece are multe sentimente, inca nu stie ce vrea, si cui sa se ofere pentru prima data, ca din cate ai scris si am dedus ar fi prima oara. Dar sper sa vina repede capitolul urmator, sa vad ce se intampla.

Acum am eu o intrebare banala, dar pur si simplu am: Ea a plecat in lenjerie intima prin casa? Ori nu am fost eu atenta si am pierdut amanunte pe drum.

Sper ca urmatorul capitol sa aiba mai multe momente impreuna cu Naruto si Hinata, dar nu cand se cearta, si cand sunt pe punctul de-a se saruta, sau altele :((.

Nu am gasit greseli, nu am vazut.

Bafta la scris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.: Acesta este cel mai lung comentariu pe care l-am lasat in viata mea, si tocmai la tine dear.

#16
Buna my love>:D< am revenit, din nou aici. Da chiar ai un capitol frumos si lung. Frumos aranjat si structurat. Ai zis ca vrei critica, stai asa:)) desi nu prea pot sa dau multa:P Asa deci voi incepe cu descrierea, care e prezenta, dar se mai pot descriere sentimente. Accentuezi, dar inca se mai poate, eu asa zic. Dialogul e chiar bun si stii unde sa il plasezi, adica nu il arunci la intamplare. Actiunea e linistita, iar greseli am vazut. Stii ca ai unele greseli banale. Ai mancat din cratime, ai pus vreo 2 virgule aiurea si inca ceva ce am observat este faptul ca ai avut momente in care ai lasat spatiu inainte de semnul de punctuatie, ei lasa spatiu doar dupa semnul de punctuatie nu inainte si eu stiu ca o noua propozitie se incepe cu litera mare:d ai avut momente de astea. Fii mai atenta. Ti-am zis si pe mes, ai faze super amuzante. Mai ales acel dialog, o Doamne ce am ras. Putea sa-l bata bine pe Naruto:yes: deci ascunzi multe mistere. Mai facut si mai curioasa decat eram.
Pai am terminat. Astept next si te rog sa ma anunti. Spor la scris si bye>:D<
[Imagine: h8v.gif]
 

#17
Hey, scuze ca nu am venit mai repede...dar acum am venit. Deci, ador aceste doua capitole. Prima data nu'l suporta pe Naruto acum se lasa ma moale dar vad ca nu prea descrii si momentele cu Sakura si Sasuke ci doar Naruto si Hinata. Si iti zic toate aceste lucruri deoarece eu ador cuplul SasuSaku dar imi plashe si cuplul NaruHina. Actiunea nu e grabita, descrierea imi plashe, cum descrii sentimentele Hinatei, si Naruto vad ca e foarte sincer si nu se sfieste sa zica ca-i plashe de Hinata. Deci deabia astept continuarea si multumesc ca m'ai anuntat.

#18
Hii ! Paste fericit la toata lumea !! >:D<
Imi cer mi de scuze, am intarziat destul e mult cu nextul, dar am fost destul de stresata, fiindca nu gaseam o idee.
Bine nu pot sa spun ca acest capitol contine o idee asa de magnifica, dar sper sa va placa totusi. M-am cam chinuit sa-l fac, dar sper sa merite si sper ca nu v-am dezamagit. :(
Scuzati greselile de tastare, am sa revin eu cu un edit.. DX




Capitolul V
~ Naruto ~






“Din capatul cel mai indepartat al subconstientului meu, puteam auzi un glas.
Un glas feminine, delicat cu tonalitate suava.
Am tresarit, scuturandu-ma de praful intunecat al mintii, am privit in jur si am vazut... o luminita.
Era foarte mica si batea slab, vocea se auzea incet, ecoul ei nu era asa de puternic si nu reusea sa sparga linistea mortuala din gandirea mea.
Am inceput sa merg spre ea, se auzea mai bine acum, am inceput sa alerg si deja capata volum, ce reusea sa cutremure abisul negru.”

- Naruto ! striga nervoasa vocea aceea feminine si ma face sa tresar speriat din pat.
Ochii imi erau invaluiti de o ceata stearsa, reusesc sa imi clarific vedearea, incepeam sa disting locul, iar culorile prindeau viata.
Sunt in camera mea nou, iar in dreptul meu se afla unica si ne egalabila, Hinata Hyuga, cea raspunzatoate pentru voce.
Imi duc mana la frunte si mi-o lovesc zdravan, cazand in asternutul moale al patului din lemn, frumos sculptat.
- Tu erai, murmur eu printre dinti plictisit si oftez zgomotos.
- Da eu sunt, si am venit sa te trezesc, spune ea in timp ce isi aproprie trupul mai mult de mine.
- Dar de ce ? intreb eu si imi indrept ochii spre ceasul ce ticaia ora sapte dimineata, atat de devreme, ce vrei sa faci la ora aceasta femeie ? intre eu derutat.
- Trebuie sa o duci pe sora mea la cursurile de balet, iar pe mine la..
- Casa de nebunii, ranjesc si apoi incep sa chicotesc.
Aceasta se ridica de pe pat si se indreapta spre geamurile acoperite de perdele dese, ce nu permiteau razele de lumina sa se infiltreze in camera.
Bruneta le da la o parte, lasand lumina puternica sa invadeze “scorbura”, eu tresar de nervi in sus, din cauza c alumina era mult prea puternica pentru ochii mei somnorosi.
Sar ca ars din pat, dezvelindu-mi trupul ce era aproape gol, avand pe mine doar o pereche de boxeri gri, ma indrept spre dansa si trag putin de perdele, apoi imi fixez privirea spre ranjetul ei malefic si nu imi mai iau ochii de la ea.
Asteptam sa se opreasca din ras, deja ma enerva, dar nu aveam de gand sa-i fac nimic pana nu termina cu chicolteala si prostiile si devenea putin mai serioasa.
Rasul ii seaca imediat, observand ca eu ii ranjesc acum, deja imi placea atmosfera ce se instalase intre noi doi, aveam de gand sa o atac, cine stie unde avem sa ajungem...
Nu mai rade sit ace, ma priveste pret de cateva secunde si imediat, sfioasa cum este isi muta ochii aceia lila intr-un alt unghi al camerei mele, privind spre ceva. Am intimidat-o se vede pe faţa ei, obrajii i-au inceput sa-i arda, iar inima ei a inceput sa-si accelelreze bataile, se auzea foarte bine.
Si de ce sa nu profit de ocazia aceasta, ca doar e protejata mea, pot sa-i fac ce vreu, nu ?
Ne uitam unul la celalat si incepe agitatia, fuge din faţa mea indreptandu-se spre usa ca sa fuga, era intredeschisa, dar fiind mult mai rapid decat ia reusesc sa o inchid la timp.
Ea, bleaga cum este se izbeste de trupul meu, ce statea rezemat de suprafata rece din lemn a usii.
Un trup firav, care emana o caldura sufocanta, o puteam simti cum imi arde pielea, iar privirea ei blanda si speriata incerca sa isi gaseasca loc de a mea.
Sanse mari nu prea avea tanara, a pasit pe un teritoriu in care leul eram eu, ea intruchipandu-se in prada si pentru ca ora “mesei” se apropia, leul era infometat.
I-am inconjurat talia folosindu-ma doar de o mana, asa cum fac mereu, iar cu cealalata i-am indemnat chipul sa se ridice si sa ma priveasca in ochii.
Doreamsa o ametesc si sa-mi cada singura la picioare, nu are cum sa imi reziste. E la fel ca toate, ma priveste sfioasa si nu indrazneste sa ma tinga, dar stiu bine ca inima ii este pus ape jar, deoarece bataile ii se intensifica brusc si devine impacinetata, nestiind unde sau ce sa mai faca.
Ne reprosam cuvinte doar prin priviri, nici unul dinnoi nu a scos vreun cuvant pe gura, nici ea, nici eu.
Dar am cutezat, sa-mi aplec chipul spre urechea ei si sa-i soptesc cateva cuvinte, ce aveau sa o cutremure, asa a si fost insa am simtit cum in bratele mele a inceput sa tremure de nervi si suparare.
A inceput sa se zbata pana cand s-a eliberat, iar in momentul in care am prins-o de incheietura amini, uimit as putea spune, m-a plesnit zdravan peste obraz.
- Nu te mai juca cu mine ! A tipat ea la mine nervoasa si s-a chitit intr-un loc, privindu-ma incruntata.
Mi-am dus mana la zona rosiatica si calda, atingandu-mi obrazul, pentru a alina durerea.
Loveste bine, nu gluma, am zambit, apoi am inceput sa rad, socand-o pe tanara din faţa mea.
Ma privea aiurea si se mira de comportamentul meu iesit de sub control.
De ce radeam ? Nu stiu, pur si simplu m-a apucat, eram cu adevarat miscat de gestul ei, pana acum nu am mai primit o asemenea palma peste faţa. De fapt nici o fata nu mi-a administrat una, pentru stiu foarte bine cum sa ma comport cu o domnisoara... sau poate nu ? Din nou am privit-o, dar mult mai atent, era bsumflata, dar si nervoasa.
- Nu stii... esti un... lasa-ma in pace.
M-a dat la o parte si a plecat fara sa imi mai spuna ceva, pe usa.
Eu inca stateam socat in aceiasi pozitie de drepti si priveamin gol, analizand tocmai ce am patit.
Un lucru nou pentru mine si chiar durea.

Dupa aproximativ o ora am ajuns pe holul principal, ajungand la bucatarie, desigur nu mi-a fost asa de usor sa ajung, la inceput m-am ratacid, dand buzna peste menajere cand se schimbau.
Un vis placut, dar imaginea de dimineata m-a facut sa ma cutremur si mi-a pierit tot chefl de a ma mai giugiuli cu o alta femeie.
- La dracu...e numai vina ei, am spus eu soptit ca sa nu ma auda altcineva din bucatarie.
Fiecare isi lua miculdejun, Hinata statea la celalat capat al mesei, prvindu-si bolul cu cereal, nua cutezat sa-si ridice privirea mai ales atunci cand m-a zarit.
Sora ei, insa era intr-o stare mult mai buna si imediat mi-a sarit la gat, zambindu-mi.
- Ce faci ? intreaba ea fericita, era chiar gingase, faţa de sora ei mai mare.
- Am venit sa manac, caci dupa aceea am sa te duc la cursurile de balet, esti gata ? o intreb, in timp ce o strang in brate.
- Da !
- Dar tu Hinata ? spun eu pe un ton mai amuzat, insa nu primesc nici un raspuns de la ea, doar atunci cand bunica ei ii da un cot in brat si o face sa se trezeasca la realitate.
- Da, da.. doar ca eu prefer sa merg pe jos, astazi, deci preocupate mai bine de Hanabi, daca nu te superi, vocea ei era inca nervoasa, se vedea foarte bine ca trupul ii tremura, dar de ce ?
Nu imi mai bat capul cu ea si ma reped la usa de la intrare, imi i-au geaca de piele neagra de pe cuier, o imbrac, apuc cheile si ies pe usa cu Hanabi de mana.
Ne imbarcam in masina amadoi, dar ceva ma retine din a mai porni masina, il zaresc pe prietenul tinerei brunet cum venea la ea.
Se aproprie de noi, eu sar din decapotabila mea neagra sport si dau mana cu el, amical.
Il mai intreb ce face si vad ca tinea in mana un buchet de trandafiri rosii, iar din curiozitate il intreb de ce ia adus cu el.
- Astea, sunt pentru scumpa mea Hinata, incerc sa o mai inveselesc, spune el zambind.
- Pai, ce are ? intreb eu curios si imi vâr mainile in buzunarele de la blugi.
- Daca iti povestesc promiti ca ai sa-i spui lui Hinata ? isi micsoreaza volumul vocii, aproape soptit si imi spune asta la ureche.
- Da ! ii raspund dand afirmativ din cap.
- Mersii, am bucur ca pot conta pe tine...
- Naruto, incantat de cunostinta Kenji.
- Ha, vad ca-mi stii deja numele, e bine si eu ma bucur de cunostinta. Deci cum spuneam, am sa ma grabesc ca sa nu intarzie Hanabi la cursuri. Aseara am incercat o miscare pe Hinata, dar ca deobicei imi spune ca nu este pregatita pentru acel pas, credeamc a am sa inebunesc acolo...
- A deci deja a-ti ajuns la partile alea.. si incep sa ranjesc, doar ca acesta da negative din cap, fancadu-ma si mai curios de ituatie.
- Nu, nu stiu de ce, asta este a patra oara cand incerc sa o bag in “priza”, dar degeaba, a fugit aproape goala de lang mine si nici ca m-a mai sunat in seara aceea.
- Ciudat omule, dar incearca, nu uita speranta nu moare.
Ce tot spuneam la mine a iesuat, iar daca tipul asta afla ca am incercat sa o fac cu iubita lui sigur avea sa ma decapiteze. Dar am tacut si am ascultat, i-am mai dat cateva sfaturi si asa m-am procopsi si cu cateva date legate de domnisoara Hinata.
Am urcat in masina si am pornit-o spre cursurile de balet ale lui Hanabi.
Pe drum, nu imi mai puteam sterge iamginile necenzurate cu bruneta, de parca ma vrajise din prima, ce naiba aveam ?
Titul ala, Kenji a detaliat prea bine trupul suplu si dezvoltat al fetei, la naiba deja simteam ca am nevoia sa o fac cu cineva, imi convenea daca o faceam si cu un caine, doar ca sa imi potolesc poftele nebune.
Imediat ni s-a facut vazuta cladirea unde avea Hanabi cursurile de balet, nu m-am ferit sa intru cu ea, din contra doream foarte mult sa o vad in actiune, asa ca am urcat cu ea scarile pana la etajul trei.
Doamne dar multe etaje are, chiar sapte, in caz de cutremur cum naiba iasa toti de aici ?
Tanara domnisoara Hyuga, a intrat razand pe usa de la sala, fiind intampinata calduros de amicele ei, fete de liceu, la fel ca ea.
Eu stateam rezemat de usa, in asteptarea profesoarei, ca sa o rog sa ma lase sa raman.
Si spre surpirnderea mea, in spatele meu si-a facut aparitia o blondina cu parul lung si putin ondulat, ochii mai rosiaticii, subtirica si foarte, foarte frumoasa.
Desigur ca imediat ce a trecut de mine, mi-am fixat privirea spre fundul ei, salivand in gandul meu.
Sigur avea sa fie o zi interesanta, nu am ami facut-o cu o balerina pana acum.

Fetele au inceput sa faca exercitiile de incalzire, unele aratau destul de matur si chiar frumoase pentru varsta lor, dar eu o consideram pe Hanabi cea mai traguta din toate.
Doar de o zi sunt angajat si imi este drag de a doua mea protejata, cand o privesc parca inima imi tresare si.. mi-o imaginez pe Hinata...
Imi scutur capul de cateva ori, in incercarea de a o scoate pe bruneta din mintea mea, deja m-a inbolnavit.
Nu dureaza foarte mult, ca tanara profesoara pune muzica la casetofon si toate incep sa isi arate miscarile.
Micuta mea, se misca odata cu ritmul muzici, era foarte buna, miscarile ei erau de invidiat, unele partenere de balet se uitau cu coada ochiului la ea, dar merita din plin toate laudele mele.
Dar am fost intrerupt de frumoasa profesoara, care mi-a facut cu ochiul, deja mi-am dat seama ce doreste, ma vrea pe mine.
Se apropie de mine incat, spunandu-le copiilor sa continue, fiindca fac o treaba foarte buna, ma prinde de camasa si ma trage dupa ea, intr-un loc ferit de privirile oamenilor.
Intram intr-o camera, era un birou destul de mare, dar ce mai conta atata timp cat aveam destul spatiu sa ma destind era perfect.
Tipa , ma izbeste de usa foarte violent, insa privirea ei seducatoare nu reuseste sa ma atraga asa de mult, oricum eu eram foarte infierbantat din cauza altei persoane.
La naiba, incep sa-mi pierd mintile, tanara se lasa in jos, deschizandu-mi fiecare nasture de la camasa, usor sarutand pielea alba.
Dar o prind de Barbie si o ridic cu totul, ranjindu-i pervers:
- Eu sunt la conducere, papusa.
O i-au in brate si o trandesc eu de usa, incepand sa-i musc pielea gatului, sarutand usor lobul urechii, incepand sa-i soptesc cuvinte ce ii faceau inima sa tresara de bucurie, doreams a o fac sa se simta bine, dar cel mai mult doream eu sa ma simt bine, dar nimeni pana acum nu a reusit sa-mi satisfaca deplin poftele si ravnirile.
Ii ridic picioarele pana aproape de szona umerilor si ma imping in ea.
Ii aud gemetele dupa fiecare sarutare, dupa fiecare atingere. Nu mai pot rezista asa ca devin si mai salbatic decat eram la inceput.
Intr-un sarut apasator ii cuprind buzele, iar un zgomot infundat se face auzit, din partea ei.
Cu ambele palme, pe care le aveam libere apuc materialul vaporos al camasii ei albe si trag de ea in jos, nu imi mai pasa daca ii rupeam vestimentatia, eram extrem de nerabdator sa trec la actiunea adevarata.
Imi aduc aminte, atunci cand am intrat in camera acesta, in capat de tot se afla un birou mare, o i-au in brate si o pun pe el, iar eu deasupra ei.
Continuuand sa o sarut apasator pe buze si sa ii ating pielea taliei, facand-o sa tremure sub mine.
Se vedea pe faţa ei ca dorea mai multe de la mine si asta i-am si oferit, nu imi mai pasa daca era pura sau nu.
Mi-am ridicat capul in sus si i-am aruncat o privire serioasa, insa pe chip purtam un ranjet nebun si salbatic, s-a speriat pentru un moment, tresarind.
Bataiile inimi ei au inceput sa-si mareasca ritmul, obrajii ii Roseau la extrem, trupul ii tremura din cauza fiorilor electrizanti ce ii strabateau sirea spinarii.
A incercat la inceput sa scape, dar a esuat drastic, fiindca am prins-o de ambele brate si am imobilizat-o, folosindu-ma de cravat aruncata pe birou. Era de la camasa ei, dar nu mai conta, macar asa nu avea sa fuga.
Mi-am lasat chipul in jos, iar parul meu tepos si auriu ii gadila pielea sensibila a gatului, facand-o sa tremure incontrolabil, mi-am apropiat buzele de clavicula ei, coborand pana in zona bustului.
Inca avea sutienul pe ea, dar nu pentru mult timp, fiindca am prins de brelele negre ale acestuia si le-am tras in jos. Dezvelindu-i partea de sus si incepand sa-i sarut sanii voluptosi, facand-o sa inebuneasca acolo.
Am continuat micul “joc”, pana cand i-am dezvelit intreg trupul, parea inocenta atunci cand s-a chemuit dar, imediat s-a lasat prada tentative, lasandu-ma sa fac ce doresc din ea.

#19
HeLLo!

Deci ma bucur ca venit cu continuarea si vad ca Hinata nu s'a lasat in bratele lui Kenji si sper sa se lase in ale lui Naruto. Si eu cred ca Naruto se indragosteste de Hinata pe zi ce trece si Hinata la fel. Descrierea este buna, descrii sentimentele Hinatai, ale lui Naruto, locul, scenele hentay, le descrii foarte bine, actiunea nu e grabita, dialogul nu este sec, deci eu nu pot sa zic nimic de rau la adresa ficu'ului tau. Chiar imi plashe si deabia astept sa vad ce se mai intampla.
Multa ispiratie si spor la scris!

#20
Hei Kt.Kat
Uite ca mi-am luat inima in dinti si ti-am comentat si eu ficul,vroiam sa o fac mai demult dar am avut niste probleme.O sa fiu scurta dar sa o luam cu inceputul.Prologul a fost interesant,as vrea sa pot scrie si eu asa,bravo!Primul capitol,mmm,l-am citit de doua ori,perversa de mine,al doilea a fost la fel de frumos,se pare ca Naruto s-a indragostit de "servitoare".Al treilea,mi-a placut "invierea" blondului si cum a reactionat Hinata la incercarea lui,nu i-a prea mers.La al patrulea am ras la dialogul dintre cei doi si ma bucur ca nu i-a mers la Kenji,in toate capitolele mi-a placut mult descrierea si ca nu ai exagerat cu dialogul.
Imi place capitolul actual prentru ca nu te-ai grabit,Naruto nu s-a lasat, dar nu i-a mers.Ma bucur ca Hinata nu s-a lasat la fel de prejos ca profesoara lui Hanabi.Actiunea nu este fugarita de animale si pot sa merg linistita pe langa ea.Dialogul nu este predominant.Naratiunea isi stie locul si sta cuminte acolo.Descrierea a luat ecusonul de boss inaintea dialogului,foarte bine.Sentimentele le-ai descris bine.Greseli nu am vazut sa nu le-am bagat in seama.
Sper ca inspiratia sa vina pe la tine, dar se pare ca si fara ea ai scris ceva interesant.Vreau next si nu-s singura care il vrea.Anuntama te rog frumos,bye!
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)