Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care cuplu este favoritul tau?
Rain si Eric
27.59%
24 27.59%
Eric si Julio
58.62%
51 58.62%
Rain si Leon
10.34%
9 10.34%
Leon si Julio
3.45%
3 3.45%
Total 87 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Am I your obsession?

Citat:-Nu e evident? Te fut, spuse rapid ca nu cumva această replică să-i mănânce timpul preţios.
=p~
Daa, iată că asta este replica mult aşteptată de mine 15 Şi bineînţeles, şi capitolul careee, a cam întârziat o.o Ehh, sunt sigură că şcoala asta va cam lăsat fără energie - i mean asta mi se întâmplă mie *laughs*
Anyways * back to chapter * ^^

Câte replici grozave ! <3 Şi ce scene erotice [ extrem de perverseee pentru cititorii de yaoi ] totul a fost G E N I A L îţi spun 8 Ofc, nu cred că mă aşteptam la altceva mai bun de-atât; în fond, aţi adus ceea ce speram noi xD
Oh şi ce mi-a plăcut mutra lui Julyo ; sunt curioasă ce-i va face şatenul lui Cipriano =]] Începe să-mi placă din ce în ce mai mult de el, e un bun şantajist şi de asemenea, bun la pat =p~
Auzi... 'vampirii' - uuuuii <3
Grăbiţi-vă cu următorul capitoool~ ;x


Cipriano, animal fara pic de scrupule, mai este si dezgustator nesimtitu! Cum a putut sa ii faca una ca asta micutului meu Eric? X[ Extraordinar, ce am josnic si bun de nimic, daca as fi Julio chiar in acest moment m-as duce la el l-as lua de unde il doare mai tare si l-as arunca si tranti de pereti! =]]] Ce malefica am devenit Dooamne.

Momentul acela atat de dulce dintre Julio si Eric mi-a placut la nebunie ;o3 Mi-a mai calmat nervii astia ai mei ;x Imi plac asa de mult cei doi <3 Sunt atat de macho, de sexy, de bunaciuunii, as vrea mereu sa fie asa, numai ei doi =]] Ceea ce imi aminteste ca nu au mai avut o aventura de ceva timp astia =]] imi lipseste si chiar am nevoie de una =]].

In fine mi-a placut acest capitol si te astept cu next, nu uita sa ma anunti. Pupici ;*
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Hei,hei m`ai lasat asa?2..vreau sa stiu ce urmeaza20.
Nu e corect!46
A fost superb capitolul ca de fiecare data8.
Iubesc ficul asta si ti`am mai spus de multe ori..dar asa este!108
Il urasc pe Cipriano :die:..cum poate sa ii faca asta bietului Eric :grr:..El e al lui Julio! :perv:
si sunt asa draguti amandoi..ahh se potrivesc.
Va iubesc fetelor! pentru ca ati creat acest fic genial=p~..si nu numai acesta..dar si celelalte.>:d<

Well..spor la scris in continuare si sa aduceti next`ul cat mai repede!
Si daca se poate sa ma anuntati si pe mine cand il postati, va rog! :pls:

Bbye! :bye:
[Imagine: 963134_o.gif]

Cipriano ăsta este extrem de arogant. Areun comportament agresiv şi irecuperabil. Parcă adat strechea în dânsul. Mă întreb dacă o să găsească şi el un/o iubit/ă calumea ca să nu mai se fu u u u tă cu toţi şi toate. ĂSta se pare că a devenit visul meu D: geez I'm such an obsseded fan gurl ._.' Mă gândesc că acum Julio o să fie cu ochii în patru. Waaaaaiiiii ce kawaii este J cu micuţa lui vulpe keke . Darn he's so cute and fluffeh. He got such a nice and pasional boyfriend. Instead of fighting with C all the time he could have get J's help in the first place. And C, instead of whoring and bitching like a crazy ass fag he could have found an extremply cool and sweet boyfriend/gf and make it better. But nooh, man he's so desperate to keep his rang, position in that school while forgeting the whole thing about dignity and pride. Keh damn brat. He makes a nice couple with Rain but I'm afraid he+s in love with the foxie kid but foxie is already Julio's. Thise relationships are complicated from my point of view and I try really hard to see what is Leon doing after he cheated on Rain with the whore-man, Ciprioano.

Waitin' for the next. pweaase
-

Imi pare rau ca n-am mai postat de mult,dar scoala m-a tinut ocupata...
Cand o sa scape Eric de idiotul acela de Cipriano?Cand?Imi vine sa-l strang de gat pe nenorocit.Incepe sa profite prea mult de Eric cu caseta aia.Nemernic ce e!
Am fost intregul capitol 38 .Inca nu mi-am revenit.N-am mai citit ceva yaoi de ceva timp.A fost bun dupa un program foarte incarcat.
Ce schimbare la Juliano!
"Tu nu vezi că ţin la tine? Îmi poţi spune…"-A...Ce frumos.Stiam eu de la inceput ca Julio s-a indragostit de Eric,doar ca el isi poate exprima dragostea printr-un mod brutal,dar apoi incepe sa realizeze ca ce a facut nu e bine si isi schimba atitudinea si comportamentul. :love: Stiu!Am citit prea mult yaoi si shounen-ai !A dat romantismul in mine. 21
"-Cum ţi-a putut face aşa ceva?! Nenorocitul… se auzi vocea lui ca a unui tigru închis într-o cuşcă. "-Wow.Sa vezi ce bataie urmeaza in capitolul urmator.O sa-l faca Juliano pe Cipriano tocanita,tocanita!Asa iti trebuie Cipriano daca il violezi pe iubitul lui! 19
Astept capitolul urmator,fetelor!
Bye!

Si v-am si promis ca o sa trec pe aici, dar drace netul asta a luat-o razna plus ca mai nou stau cu baietii pe strada. Voi stiti ce naspa e in clasa a zecea? En fin, dupa cum am spus v-am promis ca voi trece. Faceti o treaba minunata iar acest Fic este printre preferatele mele de pe zup.
Uite o intrebare retorica - cand va mai urma un sarut dintre Rain si Eric? Doar stiti ca`sa preferatii mei. Nu promit ca voi veni pe zup curand, pentru ca nu am timp. By the way, astept capitolul nou.
Si, firar, unde au disparut toate optiunile de scriere? Imi vreau fondul inapoi T.T
daca reusesc sa dau de el, dau un edit. Peace!
[Imagine: w9ctiu.png]
mersi Diizzy!

Hello!
Suntem constiente ca ajungem asa tarziu si chiar ne pare rau. Am ajuns cu capitolul, dar din pacate nu este intreg. Am facut putin din el si am zis sa il postam pe parti, ca sa va asiguram ca nu renuntam la fic si il vom termina, chiar daca postam mai greu. Ne scuzati, dar timpul nu prea tine cu noi.
Si acum sa ne amintim din capitolul trecut :

~~~~~~~~

-Opreste-te! Ti-am zis ca esti la fel ca el.
-De cine tot vorbesti? intreba, facandu-se o liniste apasatoare in incapere. Buzele mele nu se desprindeau sa-i spuna numele din cauza orgoliului.
-Nu m-as mira daca e vorba de Cipriano... I-am simtit parfumul in hainele tale de cand te-am imbratisat prima data, insa speram sa fie o iluzie.
O lacrima imi umezi din nou chipul, gandindu-ma ce ar fi mai bine sa fac.
Isi muta privirea din ochii mei spre maini, ramanand surprins. Am privit si eu in acel loc, vazandu-mi incheieturile inconjurate de o nuanta de violet.
Azi zvacni obrazul si-mi lua mana intr-a sa, ridicand-o spre buzele sale, ca apoi sa o sarute tandru.
-Cum ti-a putut face asa ceva?! Nenorocitul! se auzi vocea lui ca a unui tigru inchis intr-o cusca.

~~~~~~~~

-Capitolul 19 -
( Partea intai )


Atinse cu buricele degetelor incheieturile mainilor inconjurate de o nuanta violet, privind intr-un punct fix, asteptandu-mi cu nerabdare raspunsul care nu mai venea. Isi schimba brusc expresia fetei, apoi ma privi cu dorinta. Ducandu-si mana dupa capul meu, ma trase mai aproape pentru a-mi sopti:
-Defapt nu conteaza ce s-a intamplat… Vreau ca tu sa vii la mine sa imi spui sa te ajut, decat
sa o fac eu fara ca tu sa vrei.
Stiam fara sa vreau ceea ce va urma daca voi ramane inca o secunda in plus, insa el era prea ocupat sa-mi guste gatul, plimbandu-si limba pe marul lui Adam si, aproape accidental, atingandu-mi buzele de ale lui.
Parca intuind ca am de gand sa plec, se aseza peste mine pentru a detine controlul suprem.
-N-a… N-ar trebui sa ne grabim, am soptit, punandu-mi mana pe pieptul sau, apoi incercand sa il imping cu o usoara ezitare pe care nu doream s-o fac vizibila.
Imi ignora replica si isi duse mana spre curea, desfacand blugii in mai putin de cateva secunde. Mana lui se aseza peste organul meu, ca apoi sa-l maseze usor prin boxeri. Am inceput sa gem, facandu-ma sa uit de plecare. Dupa ce ma excita deajuns, trase de linia boxerilor, indepartandu-i.
-Mmm, facu el, aplecandu-se si muscandu-si buza la vederea organului meu intarit.
Dupa ce ma saruta acolo, mi-a tras de boxeri pana am ramas fara ei. M-am sprijinit in maini pentru a ma ridica si pleca, insa Julio ma impinse cu forta inapoi, desprinzandu-mi picioarele pentru a-l primi. Mainile si alunecara pe talia mea, pana la fese, mangaindu-le cu tandrete. Apoi l-am simtit acolo. M-am arcuit instinctiv spre el, simtind cat de tare si plin de dorinta era.
-Incet, se auzi vocea satenului soptita si ingrijorata cand am facut miscarea brusca.
Senzatia era atat de intensa, incat am suspinat cu putere, strangandu-i umerii. Parea surprins de gesturile mele si totusi pe chipul lui purta un zambet multumit.
-Esti sigur? intreba Julio inainte sa se miste inauntrul meu.
Nu m-am obosit sa-i raspund, doar am mormait ceva in urechea lui si el a luat-o ca pe un da.
El stia… Stia cumva la ce ma gandesc.
Era uimitor cat de mult tanjeam sa-l simt… Dar cum puteam sa gandesc asa?
Mana-i puternica imi ridica soldul mai sus, degetele lui imi muscara din carne, iar apoi imi sopti tandru printre suvitele de par:
-Ma pot opri, astept sa te acomodezi. Trupul tau se va obisnui cu mine, doar acorda-i cateva clipe.
Glasul sau era mai gros ca niciodata.
Ii simteam freamatul trupului… Apoi am deschis ochii si l-am privit iritat.
-Nu cred ca ar trebui sa te opresti exact acum, am raspuns asaltat de gemetele de placere.
Cand incepu sa guste din placerile carnale si sa se miste lent in mine, am realizat cat de diferit era fata de Cipriano. Atingerile, mangaierile, zambetul lui unic; pana si expresia fetei ii diferentia.
Cand incepu sa mareasca ritmul mi-am simtit corpul incoltit de o durere incomoda si asta datorita scenei violului de acum o ora.
Respiratia mea deveni din ce in ce mai sacadata cu cat trupul sau era satisfacut de al meu.
Pentru o fractiune de secunda, chipul sau lua infatisarea lui Cipriano, facandu-ma sa tresar si sa-mi opresc respiratia, impreuna cu bataile inimii.
De abia am observat expresia ingrijorata a lui Julio cand l-am indepartat, ghemuindu-ma intr-un colt al patului.
-Ce s-a intamplat, Eric? Trebuia sa-mi spui sa ma opresc daca te-a durut…
M-am uitat mai atent, descifrandu-i trasaturile chipului, dandu-mi seama ca ma inselasem. Expresia sa tandra, pe care o am atat de bine intiparita in minte inca din momentul in care m-a facut al sau pentru prima oara, privirea suava, ochii sai flamanzi de iubire si zambetul seducator nu puteau fii una si aceeasi cu Cipriano.
Fara a realiza, i-am sarit in brate, agatandu-ma de el si incercand sa uit socul de dinainte.
Pret de cateva secunde nesfarsite isi tinu mana deasupra sfarcului meu, auzindu-i respiratia intrand si iesind din plamani, ca apoi s-o simt calda pe gatul meu. Imi raspunse la imbratisare pentru a ma calma, strangandu-ma puternic. Forta lui imi dadea un sentiment de protectie pe care-l savuram din plin.
-Calmeaza-te, Eric, totul va fi bine, imi sopti dulce, facandu-mi perisorul de pe gat sa se ridice.
Am reusit sa-mi cuibaresc fata in scobitura calda dintre gatul si umarul sau. Mi-am tinut rasuflarea, apoi am eliberat-o intr-un oftat lung si infiorat cand buricele degetelor lui imi mangaindu-mi organul erect intr-o miscare de dus-intors, de doua ori, de trei ori si din ce in ce mai rapid, mintea zburandu-mi ametita spre chipul lui, cu simturile inundate de atingerile si de mirosul sau, cu inima tresarindu-mi in pieptul pe care el il atingea atat de usor.

Speram ca nu ne-am schimbat prea mult stilul de a scrie, sau chiar daca am facut-o, vrem sa credem ca s-a modificat in bine. Vom posta si a doua parte cu siguranta, dar nu promitem cand. Multumim pentru comentarii!hug
[Imagine: 35j9hll.png]
"If yaoi were a vodka And I were a duck I'd swim to the bottom And drink my way up.
But yaoi ain't a vodka And I ain't a duck, So give me some yaoi And shut the f**k up."

prima rezervat dau edit.
---------------
Asa. Multumesc foarte mult pentru faptul ca m-ati anuntat. Sa renunt la cititul acestui fic? Niciodata fetelor stati linistite. Pot sa zic ca suspansul m-a tinut in tot timpul asta in care am asteptat capitolul deoarece va opriserati la un moment culminant. Se pare ca Eric a inceput sa-si dea seama de diferenta dintre Julio si Ciproano [baiatul asta il omor eu in curand] realizand ca julio il iubeste cu adevarat. Scena yaoi a fost descrisa minunat fiecare sentiment fiind foarte bine conturat. Mi-a placut la nebunie acest capitol, il mai recitesc de cateva ori cu siguranta si va urez multa bafta la scris in continuare! Nu uitati sa ma anuntati cand postati.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Heii.
Cu ce sa incep?! Mi`a placut mult capitolul, desi uitasem ce se intamplase prin fic, asa cate putin dar mi`am amintit imediat despre ce e vorba. Julio chiar nu putea sa il mai lase putin pe Eric? totusi a fost violat cu o ora inainte, si cred ca si el si`a dat seama de asta dupa vanataile de la maini deci macar de mai astepta o zi, doua dar nu spun ca nu mi`a placut, cat mai multe scene de genul cu atat mai bine.
Cipriano dupa cum am mai spus, candva, nu mai stiu cert este ca am mentionat intr`un comentariu, il urasc! Este foarte brutal si se poarta foarte urat cu Eric, precum si acest lucru am mai spus, este al lui Julio.
Julio acum [ma rog de ceva timp] se poarta tandru si atent cu Eric al sau, si nu imi place ca altii sa isi bata joc, in fond desi nu este ceva oficial, ei doi sunt impreuna desi nu o recunosc niciunul, ma rog Eric nu ar recunoaste asta acum probabil mai incolo, dar presupun ca Julio ar face`o, oricum nu are nimic de pierdut.

Dupa cum ati spus si voi, nu stiti cand aduceti partea a doua a acestui capitol dar eu sper totusi cat mai repede.
Nu voi inceta sa citesc ficul, asta e clar.

Bafta in continuare !

[Imagine: 963134_o.gif]

Capitolul l-am citit cu putin timp in urma, desi nu am dat comentariu. Ce pot spune? De obicei imi plac personajele gen "bad boy" sau violator, dar Cipriano ma cam calca pe nervi x.x Omule, copilul ala e stresant. Si Julio, pare mai sentimental/moale acuma. Eh, trebuia sa se intample si asta o data. Eric ca de obice, foarte orgolios - ca mine de altfel - desi in masuri mai mici, parca. Se pare ca Eric a primit ceea ce a vrut. Pana cand isi deschide gura, Cipriano va fi liber sa ii faca orice. Despre felul de a scrie, nu mi se pare ca s-a schimbat chiar asa de tare. Mi-a palcut capitolul si succes in continuare.

Psycho XD



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.358 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)