Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tentatii din New York

#21
Capitolul zece ~

Dupa ce ne-am departat buzele si ne-am privit in ochi, am observat ce culoare superba au ochii castaniului in contrast cu parul lui. Si totusi, presimt ca nu ar fi trebuit sa cedez, tinand cont ca ma privea ca pe o ciocolata cu caramel, dorind sa ma manance.

- Mhm, geme el. Ce bine saruti, spune el, luandu-ma de dupa ceafa si izbindu-mi buzele de ale lui inca o data, dar mai scurt. Apoi coboara in jos cu buzele pe gat, sufland aer cald, facandu-mi pielea sa se infioare pana in cele mai adanci locuri si depunand mici saruturi, inainte sa muste cu brutalitate si sa ma faca sa tip, moment in care am simtit cum sangele imi coboara in membrul intarit. Cu greu m-am abtinut sa nu gem cand limba lui a acoperit toata zona rosie, facand cercuri imprejur, in timp ce mainile lui alunecau in jos pe trupul meu. Il priveam nerabdator, muscandu-mi buza, asteptand urmatoarea lui miscare. Treptat, trupul a inceput sa mi se incalzeasca chiar si cand el nu-mi facea nimic, ci doar se uita la mine, analizandu-ma din cap pana in picioare. Sau mai bine zis, pana intre picioare. Privirea lui era fixata pe zona mea intarita.

- Deci pisicuto...Ce vrei sa facem in continuare? Intreba el, incercand sa ma tortureze psihic. Ce joc murdar ai inceput, imi spuneam in gand.

- In continuare, o sa uitam ce s-a intamplat si o sa asteptam sa expire timpul, spun eu zambind, incercand sa ma departez de el, insa nu rezista mult si ma prinde in brate, afundandu-si fata in parul meu. Ma lipeste de el, oblingandu-ma sa-i simt organul groaznic de tare, frecandu-se de mine si mimand o penetrare, iar eu l-am prins de membru, strangand usor, eliberand un geamat din gura castaniului. Insa nici el nu se lasa mai prejos, enervandu-se si desfacandu-mi blugii, tragand cu brutalitate de ei si de chiloti, napustindu-se violent cu gura asupra membrului meu lasat fara aparare, luandu-l pe tot deodata si sugandu-l intr-un mod dureros, dar extrem de placut. Am gemut lung, lasandu-mi capul pe spate, fiind lipit de usa cabinei, bucurandu-ma de priceperea castaniului si de gemetele lui infundate, in timp ce imi mangaia micutul cu limba lui umeda si calda, facand miscari rapide de sus in jos.

- Mai tare, i-am soptit, iar el s-a conformat. Nu stiam ca poate sa fie atat de ascultator. A continuat asa minute bune pana cand in sfarsit am reusit sa ma eliberez de presiunea acumulata, ejaculand puternic in gura lui si lasandu-ma sa alunec in jos, lipindu-ma cu fundul de gresia rece.

- E prima data cand fac asta, spune el, dupa ce a inghitit lichidul albicios si lingandu-si buzele satisfacut.

- Cum asa? Si te pricepi atat de bine, ii spun eu, gafaind.

- Pentru ca esti prima persoana pe care am vrut sa o gust, imi sopteste el, apropiindu-se de mine si scotandu-si armamentul din pantaloni care mai avea putin si dadea pe afara. Randul tau, zice el, ranjind pervers. Presupun ca nu aveam de ales, huh? M-am apropiat de membrul lui, apucandu-l cu mana si lingand varful, facand cercuri imprejur cu limba, apoi muscand usor, facandu-l pe Ryan sa se arcuiasca de placere si sa geama puternic. Am trasat linii fine, coborand in jos si lasand dare de saliva, pana la testicule pe care am inceput sa le dezmierd cu limba, facand opturi in jurul lor, inainte sa urc inapoi spre varf si sa-l iau cu totul in gura. El m-a prins de ceafa si s-a impins usor in gura mea, respirand greoi si scotand icnete scurte de placere si de durere ca nu putea sa se elibereze. Am marit ritmul, luand cat mai mult din dulceata lui amestecata cu saliva mea, in timp ce el s-a lasat s-a intins pe spate, pe podeaua rece, continuand sa se adanceasca in gura mea, pana la ducele si mult asteptatul apogeu, eliberandu-se violent in gura mea. Am inghitit si ultima picatura de lichid dulceag si m-am lasat rezemat de usa, in timp ce ne bagam inapoi amicii in pantaloni. Si exact la fix inainte sa intre arbitrul pe usa si sa anunte ca timpul a expirat si ca trebuie sa iesim de aici. Cea mai dulce placere e cea interzisa!
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

#22
Capitolul unsprezece ~

In timp ce eu ma incheiam la pantaloni, castaniul zambea victorios, iesind din baie ca o diva ce tocmai a castigat un concurs de frumusete. Hm, ma intreb ce o fi facut David intre timp? Ies si eu din baie, vazandu-l pe prezentator zambind strengareste, iar eu i-am aruncat un zambet fals, care spune mai mult ''du-te naibii'' si m-am bagat in multime, cautandu-l pe blond. Parea si el destul de...ravasit, cu camasa pe jumatate scoasa, nasturii de la blugi inchisi gresit, parul ciufulit si niste urme rosii pe gat. Vazand asta, l-am cautat cu privirea si pe Jay, sa vad in ce stare e el, iar cand l-am zarit, pot spune ca era si mai rau decat David. Hopa, deci nu sunt singurul, imi spuneam in gand, cu o usoara amaraciune si gelozie in glas. Dar de ce as fi gelos sau invidios? Adica si eu am facut acelasi lucru, incercam sa-mi repet in cel mai adanc colt al mintii mele, in timp ce inima imi zvacnea de durere si simteam un gol imens in stomac ce imi provoca greata.

Cea de-a doua proba o sa se anunte in curand, iar eu am ajuns in spatele blondului, privindu-l tacut si neindraznind sa intreb nimic, vazand ca si el e putin tensionat.
- Bun, am vazut pe camere ca in toate baile au avut loc momente incendiare, spune Emo, scuturandu-si putin fundul, gest care imi provoaca un dezgust total fata de formele lui neapetisante. Acum sa vedem ce aveti de facut in continuare, continua el. Pentru proba a doua, sa bata tobele, trebuie sa...dansati! Striga el. Un dans romantic si da, de data asta fara schimbi de parteneri, tinand cont ca testul de fidelitate l-ati picat cu totii. Prima pereche sa vina pe ring, spune el, chemandu-i pe Dean si pe Jay, care ne zambeau mie si lui David. Imi vine sa intru in pamant. Al naibii hormoni.

Dupa ce toate perechile au dansat pe ritmuri romantice si lente, a venit si ritmul nostru si puteam cu usurinta sa simt tensiunea dintre mine si blond. Mda, cred ca amandoi suntem de vina ca micutii din pantaloni nu pot sta locului, dar ce sa facem? Si apoi, noi doi nu suntem un cuplu ca sa avem restrictii, dar atunci de ma simt atat de vinovat? Cand muzica a inceput sa cante, iar luminile reflectoarelor au cazut deasupra noastra, lasand restul incaperii in bezana, am putut sa simt cu inima o ia la galaop intr-un ritm haotic. Nu stiam ce sa fac, asa ca m-am apropiat usor de blond si i-am pus mainile pe umeri, iar el m-a prins de talie, lipindu-ma de el si lasandu-si capul in jos pe umarul meu, suflandu-mi aer cald in ceafa, facandu-mi parul se zburleasca si fiori sa-mi traverseze in jos pe sina spinarii, pana in locurile cele mai ascunse. Parca intreaga lume s-a oprit si eram doar noi doi....noi controlam totul. I-am mirosit gatul pret de cateva secunde, simtind parfumul dulceag de abanos si magnolie, incantandu-mi simturile, iar piele calda si vena care pulsa ma tenta atat de tare, de parca as fi fost un vampir insetat de sange si voiam cu orice pret sa ma infig in gatul lui. Am inspirat adanc, lasand la iveala un oftat acoperit in intregime de sunetul muzicii, lasandu-ma purtat de ritm si miscandu-ma dupa aceasta. Blondul a inchis ochii si si-a afundat nasul in parul meu, tragand in piept mirosul imbietor de trandafir al samponului meu si strangandu-ma si mai tare, lipindu-ma cu totul de trupul lui fierbinte si transpirat, respirand amandoi greoi.
- Scuze, murmur eu. M-am lasat dus de val, ii soptesc inconstient.
- Amandoi am gresit, deci te iert daca si tu...
- Da, te iert si eu, il intrerup. Suntem bine? Il intreb.
- Da, sopteste el, apropiindu-se amenintator de urechea mea, inainte sa prinda cu dintii de ea.
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)