Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Teh serious topic.

#1
N`am vârstă , deci puteţi zice că am mii de ani că n`o să`mi pese. : D
Par schizofrenică atunci când gândesc, ştiu - şi sunt cea mai bună - să mă strâmb drăguţ, sunt săgetător - da, ştiu. este cea mai tare şi genială zodie ever - , sunt înzestrată - God loves me too much, guys - cu neobişnuitul talent cunoscut drept „fă-te-de-râs-oricând-oricum-şi-cu-brio-fără-să-ţi-pese.
Îmi place să mă împiedic de : aer, scări, picioarele mele, scaune, bănci, picioarele altora şi altele.

---
GODlike band category: Metallica and Pink Floyd.
All the rest are in the human category.
---
Ce citesc când nu mă lovesc de ceva : Wuthering Heights; Gone with the Wind; The Accursed Kings; Anna Karenina; Fiul Risipitor ; Agatha Christie; The Da Vinci Code; La Dame aux Camélias; Tess of the d'Urbervilles; Sherlock Holmes Mysteries; Pride and Prejudice; David Copperfield; Memoirs of a Geisha; Shakespeare; La Divina Comedia De Dante Alighieri ; The Portrait of Dorian Gray; Sophie's World; Shōgun, Harry Potter.
Dar uneori mă puteţi prinde savurând şi o manga bună.
- cât am putut să scriu, OMG -
_ _ _
Ce vizionez când mă omor cu plictiseala şi lenea : Harry Potter, Pride and Prejudice, The Notebook, Dear John, A walk to remember şi aşa mai departe, aici întrebaţi`mă.
---
Oh, şi ce ascultă Pancakes: Metallica, Nirvana, AC/DC, Guns N' Roses, Korn, HIM, Disturbed, Iron Maiden, Muse, Pink Floyd, Black Sabbath, U2, Maroon 5, The Beatles, Pantera, Vama Veche, Viţă de vie, Phoenix,
Danzig, Incubus, A.D.N ÅŸi etc, m`m plictisit.

---
By the way, Liam Payne is fucking cute. ^^



[Imagine: tumblr_lkyvlyI6kk1qb6t6wo1_500_large.jpg]


#2
Bine ai venit pe Animezup, Pancakes!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună şi bine ai venit pe zup. 108.
1. Ce culoare îţi place cel mai mult?
2. Compui?
3. Cânţi? ( la instrumente mă refer aici )
4. Iarna sau vara? De ce?
Şi cam atât. Să te distrezi şiii tot ce zice zuppy mai sus. *hugs*
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#4
Oh, hello Snow!

1. 'udo, negru se pune? Şi crreed că şi roşul sângeriu şi albastrul şters.
2. Neeahh, nu sunt bună la aşa ceva - de fapt, sunt bună la multe alte chestii -
3. Am un talent minuscul când vine vorba de chitară.
4. Niciuna. : D Why? Iarna îmi place, dar nu întrece toamna. Iar vara e prea cald şi nu`mi place căldura enervantă.

Thankkkiiies!
[Imagine: tumblr_lkyvlyI6kk1qb6t6wo1_500_large.jpg]


#5
Willkommen Coke !

Cati ani ai ? (zi orice)
De unde esti ?
Facebook ai ?
Games ceva ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#6
Helloo, Zer0 ! Hehehe. : >

1. Am 170 de ani. sau ÅŸaptiÅŸpe' . ^^ Åži sunt cei reali , trust me.
2. Heaven, ;"D
3. Neah, nici Twitter sau alte chestii de astea. Nu`mi plac.
4. Sims decât. *lauughsss* În rest, jucam Assassin's Creed, dar m`am lăsat. * timpul e de vină pentru toate * sau Texas Hold'em Poker , dar şi de el m`am lăsat. -.-'

Thankiieesss, anyway.
[Imagine: tumblr_lkyvlyI6kk1qb6t6wo1_500_large.jpg]


#7
Tadaaa! Helau, there. Bine ai venit pe forum hug.
Eu sunt Beki, nice to meet ya. Pai, ce pot sa spun. Sper sa-ti placa aici si sa te acomodezi repede. Si, de asemenea, sa ramai mult timp printre noi. Cateva intrebari:
1. Temerile tale?
2. Sporturi preferate?
3. Tara preferata?
4. Melodii preferate de la Metallica?
Cam atat xD. Inca o data bine ai venit si sedere placuta. Bye.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#8
Hellaw, Pancakes ! Ăăă,
Welcăm Hiăr ! Zup e un loc minunat, alea.alea.
Sper sa.ti placa acii. x3
Ei bineh, intrebări nu am o.o . Vroiam deci, doar să.ti urez yaya, Ziuă de după Apocalipsă Fericităăă!
;3 .
Cam atât cu urările că mai păstrăm si pentru Crăciun, Paşte, La.la.la.laaa..
Noapte Bună!
pupic Kiiissu !
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#9
Heeeeeeeeeeeeeeelou. Mi-a placut cum te-ai introdus, GOD Pancakes.
Imi poti spune tainele si munca depusa in asamblarea acestui nickname? E interesant de original.
Cum ar spune altii: "E 'cul." Sau virgula pe partea dreapa sau chiar deloc, oamenii au preferintele lor, pana la urma.
[like -He: Ce muzica e asta? Me: Rock. He: Uoo!! Rock! Bleah. *child of eight or nine years* *sad, I know]
[edit] Nu chiar asa de lunga, dar e draguta. *laughs*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#10
Meh, mee`s baack. ;3

Beki :
1. Urăăăăăăăsc gândaci. Şi îmi e frică când sunt singură în casă şi se aud sunete. *lololol*
2. Huhaah, sunt multe. o.o' Buuut...uhmm, let's see. Joc basket - şi sunt ză best`best`best - merg pe rolee - des o.o' - , ador alpinismul , nu ştiu dacă se pun şi drumeţiile..39 oh, golful, înotul şi...patinajul, deşi aici mai mult alunec ca o raţă în pantofi cu toc. *lolololol*
3. Me gusta Austria, Anglia, Germania, Irlanda, Franţe, Japonia şi Elveţia. ^^
4. 'udoo, ce`mi place întrebarea asta. : > me gusta The unforgiven - toate 3 - One, Nothing else matters, Sad but true, Loverman, I Disappear, Fade to black etc.

Yuuki, thaankiiesss pentru urări şi tot ce`ai mai spus tu acolo.

yaoi maniac , thaaankiiies.
A fost o muncă aşa de grea să mă gândesc la el , mi`au ars creierii în timp ce râdeam cu o prietenă...yea` , but anyway. Făceam pancakes şi a strigat tata "ard clătitlele" , iar eu "oh, noo! my pancaaakes!" şi de aici vine şi nick`ul , şi ID`ul. :'] Long story, bro' ..ne?

Thankkiees everyone!


[Imagine: tumblr_lkyvlyI6kk1qb6t6wo1_500_large.jpg]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Reguli (Cititi inainte de a face un topic!) Syryus 0 4.918 12-05-2014, 12:23 PM
Ultimul răspuns: Syryus


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)