Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Taste Me

#1
Hello eu sunt George si am 16 ani. Ma uit la anime de ceva timp, my favs : Darker then black !!!! no doubt, One Piece , Fairy Tail , Law Of Ueki, Togainu No Chi, Hakuouki, Samurai Champloo, Ninja Scroll, Paranoia Agent, Death Note, Clannad, nurarihyon no mago. Ascult foarte multa muzica 70% of the time. Nu am un gen preferat ascult orice cu exceptia Rap/Hip-Hop/R&B.
My Fav Bands: Silence of September, Cell, Pile Of Heads, Hurt, Secondhand Serenade, Simple Plan, Surface to Air, Deadsun, Plain White T's, Staind, Hoobastank, Skillet, Flyleaf, Flaw, Papa Roach. . . oohh da nu prea ascult nici death metal and stuff :/ mai deloc defapt.

Anyway nice to meet you all.
[Imagine: TLSOTW77Entry.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Bittersweet!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hellow! Welcome here George! *hugs*

Ce profil studiezi la liceu?
Desenezi/scrii? O să ne uimeşti cu vreun desen/fic?
De unde eÅŸti?
Citeşti? Dacă da, autorul/cartea preferată?

That's all. ^^
Welcome again, happy posting without spam and have fun! OuO

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#4
Bun venit pe zup Giogica.

1 ce te atrage la o fata?
2 crezi ca ai sa iti faci prieteni multi pe zup?
3 crezi in testele de personalitate?
4 esti o fire agresiva?

Cam atastea intrebari deocamdata .
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


#5

Bună George. Nice to meet you.hug Roxie here. Hmm...abstract. Observ că ne asemanăm destul de mult în ceea ce priveşte stilul muzical.
Acum câteva întrebări:
1. Ai văzut Kuroshitsuji?
2. Cânţi la vreun instrument?
3. Care e primul anime pe care l-ai văzut?
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

#6
Bună, George >:d<. Bine ai venit în comunitatea noastră. Am câteva întrebări pentru tine.

1. Ce zodie eÅŸti ?
2. Îţi place vreo pictură într-un mod aparte ?
3. Ai spus că nu asculţi metal. Metallica nu face o excepţie pentru tine ?
4. Care e melodia ta preferată de la Skillet ?
5. Ce părere ai despre cei care cântă la chitară ?
6. Eşti adept al unui stil anume de viaţă ? [ ex. emo, tocilar, rock-er, cocalar etc. ]
7. Care e culoarea ta preferată ?
8. Vrei să fim prieteni ?

Anyway, nais tu mit iu >:d<

#7
Bună; George hug .
Ca şi alte persoane, am şi eu câteva întrebări.

1. Îţi plac pisicuţele ? Sau motanii ?
2. Mihail Drumeş ? Ce crezi, dacă ai citit ceva de el, despre modul său de a scrie ?
2. Black or white ?
3. Care este zodia ta ?

Cam atât am avut de spus. Îţi urez un bun venit călduros şi sper să-ţi faci mulţi prieteni *printre care şi eu : )) * .
:]
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#8
Ang: Sunt la limbi straine la desen nu am telent dar scriu cateodata sunt din Braila si cartea preferata uhmm "Dama Cu Camelii

Charlotte:La o fata ma atrage sinceritatea and i don't know..i don't know and ...hell no.

Evelyn:Am vazut Kuroshitsuji si mi-a placut foarte mult (i'm not gay), am luat cu cativa ani in urma lectii de pian dar nu pot canta, just basics. Primul anime Dragon Ball haha.

Miss TR:Sunt pesti nu m-am gandit niciodata la ce pictura ma atrage . Ascult metal dar nu death metal de fapt ascult mai mult Nu metal si Alt. Metal, de la Metallica my fav: The unforgiven. De la Skillet: Live free or let me die.Cei care canta la chitara sunt cool, damn i wannnaaaa learn it toooo!!!.Sunt adeptul stilului meu de viata poate are elemente emo sau punk sau tocilare but i don't care , I'm just normal, annnnddd Hell Yeah!!!!
[Imagine: TLSOTW77Entry.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)