Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Talentul este ca o floare!

#31
Super fain ca deobicei 4...Asta e chiar foarte foarte foarte bun.....anatomia foare buna...hainele de asemenea aww le ador sunt chiar faine...zici ca e Cenusareasa ^__^ ....si pare atat de buna...hmm si umbrele vad ca sunt tot la fel de faine :X le adorr...nu stiu cum reusesti crerd ca stai o zi la un desen...O.o

Asa acum sa vad cine o fi...hmm well nu stiu sigur dar...cred ca Amaliela

^__^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#32
Personajul din saptamana aceasta este...?

http://img107.imageshack.us/img107/5826/anti5.jpg

Indicii: poza de la descrierea personajelor si este o zana 4
[Imagine: Untitled-1.png]

#33
Marina imi pare rau ca nu am postat ieri...2 dar nu am mai avut timp ca deja mama tipa la mine la ca..asa acum on topic
Cred ca este Anastasia...>__> nu stiu sigur nu prea am avut nevoie de descriere caci stiu ca nu sunt prea multe zane ^__^

Imi place cum l-ai facut,proportii bune..nice...umbre la fel de bune chiar nu am ce comenta e putin patratos dar avand in vedere ca lucrezi cu [aint...mie imi place...nice job ^__^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#34
Eu cred ca Anastasia. Ai desenat super frumos. Cred ca ti-a luat 2 zile pe putin. Merita nota 1000 acest desen.

#35
sunt eu ... lol...autoghicire --_--
si sanara ea luat mai multe zile pana am decis care e poza deh sunt foarte pretentioasa si saraca marina cat am chinuit-o >_> mie una tot mai mult imi plac celelalte desene ^^ marina pentru chin si pentru ca ai avut rabdare si pentru ca am iesit chiar bine in desen ai nota 10 de la mine cu felicitari hug

#36
Daca nu te-as cunoaste as zice ca plagiezi O_o
Lucrarile tale sunt foarte bune! Ma faci gelos, sa stii 2
Eu nu pot sa fac asa ceva si nici nu cred ca voi putea vreodata!
Tu meriti insa felicitari! Tine-o tot asa! 3

#37
Personajul din saptamana aceasta este...?

http://img208.imageshack.us/img208/8620/42458419pf8.jpg

Indiciu : singura inaripata cu sabie 21
[Imagine: Untitled-1.png]

#38
hi sis...hugiiee hug...

Asa pai imi place jocul 4 face totpicul mai interesant apoi...hm...cred ca este...cine sa fie?oare e Shaliel???teea se face simtita 15...

Asa apoi imi place foarte mult cum e realizat imi amintesc cand mi l-ai dat pe photo sharing cand era facut in creion 4...aw ce fain era si acum si mai si...

Nu vad nimic gresit..hmm poate ca trebuia sa faci picioarul drept ala care sta intors puuttinnnn mai subtire dar nu e obligatoriu in rest super fain ^__^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#39
Personajul din saptamana aceasta este...?

http://img513.imageshack.us/img513/5845/hifb8.jpg

Indiciul: kuro tenshi(inger al suferintei)
[Imagine: Untitled-1.png]

#40
Deci ma fac simtita..1515 i'm pround of sis...ai ajuns sa desenezi...super fain chiar imi place deci nu observ nici o greseala nimic...totul e perfect il ador..nu stiu cum cineva poate desene asa fain...avem multe talente pe site :X asa acum app de joc

a da observati ca am inceput cu deci 21 ,..da whatever suna mai bine ^ ^"

And oare cine sa fie din yumeria???^ ^...hmm eu nu stiu voi stiti 21 i-am zis lui marina cine e asa ca astept sa vad cine se mai prinde 19 ok hinaria look so cool...
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)