Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tablou prea banal .

#11
Thanks, you sweetie hug
Am adus încă două poze xD

Mure
Păpădie.

#12
Oh, poze noi, poze noi : > I love them !

Mure: Mama, de cand nu am mai mancat eu mure. xD Imi plac la nebunie aceste fructe si numai cand am vazut poza mi s-a facut pofta. Imi place claritatea fotografiei, murele in sine, oh si acea palma : > E a ta? : )) Ceea ce ma deranjeaza este pozitia murelor, sa zic asa. Nu stiu daca unghiul e de vina, desi cred ca nu. Sunt multe mure asezate una langa alta si parca vor sa formeze ceva anume o.o My opinion...poate daca erau mai putine mure...fotografia ar fi fost mai reusita. Ehe, si observ acolo in dreapta fotografiei un deget : )). S-a bagat si el in poza 15

Papadie: Asa...verde xD. Imi plac la nebunie nuantele acelea de verde. Verdele este una dintre culorile mele preferate, si de aceea fotografia are un plus de la mine xD. Papadia este foarte frumoasa. Pacat ca ai surprins-o asa pe mijloc xD. Intr-un fel, pare sa deranjeaze. Daca ar fi fost mai in colt...si fotografiata mai de aproape...Asa in mijloc pare ca si un stalp, sa-i zic asa. Oricum, imi place peisajul din spate. Foarte frumos.

So, astept si alte fotografii. Succes in continuare.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#13
Oh, mersi, Beki 15 Hai că m-am grăbit cu încă două poze xD

Băltoacă
Shine with all your life
Deci, aşa mi-a plăcut s-o editez 9




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)